Чат 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Със сигурност, вече сте видели това същество по-долу. Няма яснота дали е минато през фото ретуш или наистина това е плод на ужасяващи пластики, важно е друго.
    ТОВА СЕ ПОЛУЧАВА, КОГАТО ИСКАШ ДА СИ НЕЩО РАЗЛИЧНО ОТ ОНОВА, КОЕТО ТИ Е ДАДЕНО ДА СИ. Отнася се до всички области и сфери. Но знаете ли, точно това заслужават всички. Аз съм за.

A teenager has undergone more than 50 plastic surgery procedures in an effort to look like her idol Angelina Jolie. Iranian 19-year-old Sahar Tabar says she has been a massive fan of the Hollywood actress her entire life – but friends and family say she’s hone too far in her efforts to look like the star.
    Sahar said she ‘would do anything’ to look like Jolie and her reported 50 operations have left her with fuller lips and defined cheek bones – but trolls say it has made her look like a zombie. Others told the young woman she looked more like a character from Tim Burton movie The Corpse Bride. Sahar reportedly lost a shocking 5st 7lbs, in order to be as slim as Angelina.

News of her surgeries has not been officially confirmed with speculation her look is a result of make-up or Photoshopping. But fans following her online say she looks ‘drastically different’ to previous posts

Read more: metro.co.uk/2017/11/30/teenage…olie-7121667/?ito=cbshare
    Twitter: twitter.com/MetroUK | Facebook: facebook.com/MetroUK/
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Необятни са дебрите на човешото безумие. Какво изражение на безнадеждност само е изкарала котката... Някак си обяснява всичко.
    :evil: надежда всяка тука оставете :evil:
  • Mona wrote:

Мацки, няма места за 8-ми.
    Всичко е заето, а звъня поне от две седмици.

Давайте идеи. Датата съвпадна със студентския празник.
    Последно, колко човека ще сме. Досега търсех маса за 6-ма.
    Пишете, във вторник ще резервирам за 9-ти.
  • curi0us wrote:

Мили дами, хайде да се преброим кои ще дойдем на срещата на 09.12. Хайде казвайте, да не питам поименно! :D

Mona wrote:

Мацки, няма места за 8-ми. Давайте идеи.

curi0us wrote:

9-ти, даже е събота!

Ааааххх колко съжелявам, че няма да съм там, но едно онлайн включване ще има нали за мен :D :thumbsup:
  • kolevaani1 wrote:

curi0us wrote:

Мили дами, хайде да се преброим кои ще дойдем на срещата на 09.12. Хайде казвайте, да не питам поименно! :D

Mona wrote:

curi0us wrote:

9-ти, даже е събота!

Ааааххх колко съжелявам, че няма да съм там, но едно онлайн включване ще има нали за мен :D :thumbsup:
    За теб, мило момиче, добро и усмихнато, винаги.
  • Mona wrote:

kolevaani1 wrote:

curi0us wrote:

Mona wrote:

curi0us wrote:

9-ти, даже е събота!

За теб, мило момиче, добро и усмихнато, винаги.
    Благодаря <3 <3 <3
    Искам да ви пожелая най-якия купон, откачайте момичета :thumbsup:
  • Я сега, че няма къде да пиша, няма такъв раздел, да попитам, имате ли видения?
    На мен от скоро ми става нещо, виждам някои неща, че си обикалят покрай мен. Не говоря за сън, или когато спите да сънувате ярки сънища, а така нормално както си стоите.
    Вчера например преди работа покрай мен мина мъж с наметало, бързаше... После, животни странни космати, притичват покрай мен, друг път един стоеше и ме наблюдаваше облегнал се на стената, една жена( пак видение) нещо се разправяше с някой, но не виждах с кой, сякаш има преплитане на светове, единствено мъжът, който беше облегнат на стената и пушеше, ме виждаше сякаш, другите не, а и животинките, не знам какви животни са-на четири крака вървят с тяло на хиена- по дълги предни крака и изгърбени малко, черни козини с малко дълъг косъм около10 см и нямат вратове, в главите приличат на прилепи, големината им е колкото средна порода куче, големи зъби...
    Най-красиво беше снощи, прибрах се от работа и седнах на леглото след като взех душ и взех картите си Таро и една змия, бяло -сива(много светло сиво) дойде при мен, толкова красива, тя блестеше, както снегът блести нощем под лампите, нали знаете, тя блестеше така, толкова чиста и така блестеше цялата, при всяко нейно движение, приплъзване към мен тя блещукаше, езичето едно розово... Беше много красива... Спря до мен, тя и при мен дойде де, вдъхна ми усещане на сила, струеше сила от нея... Гледахме се, все едно ме изучаваше, езика все трептеше както правят змиите, така ме опознаваше може би... Беше красива...
    Та вие имате ли такива видения, а колко пък грозни съм виждала, като прокълнати(това от преди още) , те бягат, крият се, гледат от далеч... Дано не ме сметнете за откачалка :D