Чат 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Направих резервация в MOTTO. Събота (9-ти декември) от 19,30 часа. Резервирах маса за 6-ма човека, ако дойде още някой, ще добавят стол.
    може да го разгледате тук

Адресът е ул. Аксаков 18 в идеалния център.

Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Но не е лошо последно да се преброите.

Аз ще си взема картите, с които работя, за да ги видите. Вие ако искате вземете вашите, не е задължително, нито препоръчително. Разбира се, никой на никого няма да гледа, нито ще се изпитва и това няма да е гвоздей на програмата.
  • МАТЕЙ 7:6
    Не давайте свято нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свинете, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат.

Идеален библейски текст. Ето защо всички религии трябва да бъдат забранени и забравени.
  • Mona wrote:

Но не е лошо последно да се преброите.

Аз ще си взема картите, с които работя, за да ги видите. Вие ако искате вземете вашите, не е задължително, нито препоръчително. Разбира се, никой на никого няма да гледа, нито ще се изпитва и това няма да е гвоздей на програмата.
    Не е препоръчително? :D :saint: Ми то аз моите винаги си ги нося :)))
    Ако съм навън, ще мина да се запознаем на живо!
    Това сигурно е заведение за пушачи, нали?...
  • Ако евреите бяха приели алтернативното решение за държава на еди кой си остров, а британския мандат беше останал по тези земи то и досега арабите щяха да си пасат кротко козите и камилите в пустинята, (която евреите превърнаха в рай) и нямаше да има и помен от интифади и недоволство. Всичко е в корените на вековната религиозна омраза между евреи и араби. Така, че фантазьори и наивници са тези, които смятат, че е възможно някакво мирно съжителство. Единствения модел е две държави, високи стени и неделима еврейска столица - Ерусалим!
  • Съгласен съм. Изобщо мирното съжителство е такава безмислица. Ще стоя аз и ще се насилвам да обичам нещо, което ми е противно и гнусно. Само мир в едно съжителство не може да има. Както и само обич. Има и омраза, която всички се правят, че я няма, докато са заети да се правят на много мирни.
    :evil: надежда всяка тука оставете :evil:
  • Мацките са много пестеливи в думите си. Аз обаче леко ще се разгърна :)
    Таро събира не само пуйки, които търсят някой да им гледа. Таро жените са свестни, умни, чаровни и сложни личности :)

Вечерта беше прекрасна - да срещнеш непознати, с които да се чувстваш добре и в свои води, е нелеко. Но и толкова отпускащо!

Прекрасни сте всички! И още веднъж благодаря на mimik, че дойде от друг град специално за срещата, това е голяма чест за мен, както и отговорност.
    Благодаря на Gemini за изненадата и за чистата й душа.
    На уулфи за склонността й да се самоиронизира, но и да бъде стрелка на копнеж и воля за гибел
    На кюриъс - за настойчивостта да търси скритото у човека, поднесено с усмивка, леко замислена, но непреклонна
    На Ина - за революционната промяна в живота й и за това, че Съдбата може да е и Лечителка
    На прекрасната Цвета - за небрежността и леката ръка, с която говори за трудностите и за безкрайните й усмивки, също да благодаря