Чат 3

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Темите чат1 и чат 2 се изтриват след определено време. Сега е време на чат 3 (така е заложено в софтуера).

Приятно писане и публикуване.

Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Просяк стои близо до храма и моли за милостиня. Един богат човек всеки път давал на просяка големи суми пари. И изведнъж изчезнал. Просякът се притеснява, чака. Няколко седмици по-късно просякът отново се среща с благодетеля си.
      – Къде изчезнахте? – попитал той тревожно.
      – Ходихме с жена ми на море – радостно отговаря събеседникът.
      – На море, значи …
      – Да. На море.
      – И това с моите пари!?
    • Всъщност вица за мен е тъжен. Повдига пак въпроса за социалните помощи - до колко са адекватни. Повдига въпроса за отношението към хората, които все пак успяват да изкарат приличен доход. Много злоба виждам тия дни, или пък съм станала крайно критична.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Никой не е казал, че вицът е смешен.
      Просто е кратка форма на идеята, че изобщо не трябва да се помага на безотговорни идиоти, които могат да ти се качат на главата и искат, ако може и кръвта ти да изпият, само и само да се отвърват от чувството си на тревожност.
    • Сигурността е по-важна от свободата. Държавата помага на икномиката. Данъците трябва да се намалят, ама здравеопазването и образованието трябва да е безплатно. Забогатява се само с връзки. Богатите са лоши.
      Социализмът е дълбоко покълнал в умовете ни. Пълен потрес!

news.bg/society/balgarite-maso…e-im-da-ne-se-vdigat.html
    • Колкото по-малко човек си мисли, че има нерешими проблеми, толкова по-добре за него.
      Колкото повече успее да носи отговорност, толкова по-добре за него.

Да влезеш в спирала на мисленето и на усещането, че имаш някакви велики и грандиозни проблеми, е най-голямата глупост, която човекът може да измисли.
      Адска досада.
    • Организирам среща на 8-ми декември в софия - да се видим и наживо, да се срещнем.
      Ако искате, кажете дали имате желание, за да организирам срещата.
    • Mona написа:

Организирам среща на 8-ми декември в софия - да се видим и наживо, да се срещнем.
      Ако искате, кажете дали имате желание, за да организирам срещата.

Ида. :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Чета си из темите и какво да видя - наскоро е станала 1 година,откакто съм се присъединила към форума. :)
      Не е истина колко много допринесе тази година в моето развитие и не само в Таро. Това,което помня е,че се регистрирах веднага,не съм се чудила и не съм следила от дистанция,просто го направих.Ако някой от четящите още не е събрал смелост,моят съвет е да прегърне възможността. Няма да съжалява! :) Наученото тук открива много нови хоризонти. Няма да мине безболезнено,но пък и целта не е това. Много грешки съм правила(и още ще правя),но усещам и виждам своя напредък. Без вас и вашите насоки,обаче едва ли щеше да е такъв.

Искам да благодаря на всички вас за търпението,помощта,съветите и споделения опит.Те са безкрайно ценни за мен. Бъдете здрави,щастливи и винаги усмихнати,момичета <3 Благодаря от сърце!
    • Дааа... Тръгва руската кампания срещу България. Чакам пикът след Нова Година, когато поемем председателството на ЕС. Ако си спомняте имаше подобна кампания и срещу Литва и Естония преди да ги приемат. Тогава Кремъл се сети, че имало естонски и латвийски SS дивизии. Там обаче споменът за "братското" сътрудничество със съветският народ (каква безумна глупост в същност е този израз! ) е отворена рана и барзо, бързо показаха на мечока, че не е желан. Тук дядо Иван си има армия от подлизурковци. Поне сега съвсем ясно ще видим кой от коя страна е.
    • После ще го оформя като отделна тема, сега се чудя къде.

Но аз се възхищавам на Лили Иванова.
      Уникална жена, посветена на себе си и на изкуството, прекланям се пред този труд и пред тази отдаденост. Нямам думи за нея, за нейната упоритост, пред нея, всички са като мишки, като някакви малки болтчета, като нещо допълнително.

Тя сама по себе си значи и означава, уникална жена, велика е!
      Как е възможно за толкова години да не загубиш гласа си, какъв е този дух! Каква е тази дисциплина? Как е възможно това?!
      Да си такъв спартанец на духа и на тялото. Аз просто нямам думи.
      Ти, Лили, ивънземна ли си?

• Чувствам се адски тъпо, всичко и всички ме дразнят (добре де, поне 80%) - намирам ги за доста ограничени, мислещи основно за туршии и как да се наплюскат. После прочетох статия, че това едно от нещата (да се смяташ за по-добър от останалите), че си с ниска интелигентност. Така де, имах някакво добро мнение за себе си.
      Усещам, че съм изключително асоциална, гледам като изляза, да си свърша каквото имам да правя и да се прибера, защото още зад първия завой се сблъсквам с идиотизъм от най-чиста форма. Комуникирам само по определен повод, такива чат-чат ме влудяват, а като видя майки да си говорят за училище или за болести потъвам в скръб. Може би решението е да намеря начин това да ме забавлява. Нямам идея как ще изкарам нататък.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

Чувствам се адски тъпо, всичко и всички ме дразнят (добре де, поне 80%) - намирам ги за доста ограничени, мислещи основно за туршии и как да се наплюскат. После прочетох статия, че това едно от нещата (да се смяташ за по-добър от останалите), че си с ниска интелигентност. Така де, имах някакво добро мнение за себе си.
      Усещам, че съм изключително асоциална, гледам като изляза, да си свърша каквото имам да правя и да се прибера, защото още зад първия завой се сблъсквам с идиотизъм от най-чиста форма. Комуникирам само по определен повод, такива чат-чат ме влудяват, а като видя майки да си говорят за училище или за болести потъвам в скръб. Може би решението е да намеря начин това да ме забавлява. Нямам идея как ще изкарам нататък.
      Напълно споделям твоето мнение, имам същия проблем.
      Звяр в пещера.
    • Armid написа:

Чувствам се адски тъпо, всичко и всички ме дразнят (добре де, поне 80%) - намирам ги за доста ограничени, мислещи основно за туршии и как да се наплюскат. После прочетох статия, че това едно от нещата (да се смяташ за по-добър от останалите), че си с ниска интелигентност. Така де, имах някакво добро мнение за себе си.
      И аз се чувствам така - асоциална. Някои ме намират за притеснителна, други - за студена, а истината е, че няма какво да си кажа с повечето. Комуникацията е еднотипна, породена от куртоазия, направо досадна. С всякакви по-различни персонажи - от наркомани, през травестити до психично болни обаче, намирам общ език и се разбираме добре.
    • Armid написа:

+1. И при мен,както при Калика- студена съм,надменна съм,голямо самочувствие,много си вярвам...а истината е,че толкова не мога да трая повечето,че в обедната почивка предпочитам да послушам музка и да обядвам сама в парка,отколкото да им слушам глупостите... Дълго време мислех,че проблемът е в мен,обаче не,не е. Омръзна ми да им се усмихвам,да съм учтива и възпитана,е няма. С оглед на посредствеността и първобитните претенции,които върлуват,никак не се чувствам в грешка вече. Гледам аз да съм си добре. Как изглеждам и дали е нормално,whatever.