Важна тема Чат 3

• Ново

Хора,кофти ми е. Какво става с българските жени?! Всеки ден се возя в градския транспорт по няколко пъти поне и всеки път като се огледам ,се задушавам. Занемарени,измъчени,болнави жени,облечени безвкусно и евтино,но това не е най-неприятното. Това,което ме потиска са безизразните очи,без никакъв пламък,повяхналата кожа и лицето,върху което прозира някакво неназовано нещастие,тегоба,мъка и посредственост. Вече е чисто изключение да видя жена,която изглежда щастлива,дори и да не се усмихва,поддържана и здрава.

Защо? Защо българските жени са толкова изхабени и нещастни?

В чужбина не липсват и такива случаи,но е някак си друго. В очите на жените се чете нещо по-различно. Наясно съм,че съществуват достатъчно изключения,но все ден ми прави впечатление. Направо ми е идвало да хвана някоя за раменете и да я разрърся едно хубаво. Няма ли кой да им каже,че животът е един и всеки ден трябва да живеем с желание... И аз съм един идеалист...ама пак. :D

Гадно ми е.
    • Ново

Moon, искам да те развеселя малко.
      Изображения
      • vena.jpg

89.24 kB, 960×767, прегледано 9 пъти
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Moon, мислила съм си го 1000 пъти. Особено зле боядисаните, сухи коси. Бръчките. Грима...
      Да, крещи на нещастие.
      Само че около тях появи ли се истински красиво момиче, го нападат като гарги.

Общо взето това им е самоуважението.

Грима, "красотатата", псевдо-самочувствието, а че ги ебат в гъза всяка вечер, и буквално, и преносно, някак се пренебрегва.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • Ново

Това с небоядисаните коси и мен много ме дразни. 3-4 лева има бои, сам можеш да се намацаш, не е голяма философия, т.е. не е до немотия, дето все се оплакват.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица