Чат 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kolevaani1 wrote:

Ceca wrote:

Незнам дали ми е за тук въпроса, но да Ви питам:
    Ако намерите сравнително голяма сума пари бихте ли издирили собственика, за да му я върнете?
    А как бихте реагирали, ако сте изгубили парите и напълно непознат ви открие, за да ви ги върне?
    Сумата е примерно 50 000Е

Въпросът ми е провокиран от един репортаж в новините по сръбски тв канал,а не защото аз съм намерила нещо :D
    Та се замислих и реших да питам. Но честно да си отговорим ;)

Не, не бих ги върнала. Откровена съм, колкото и грозно да звучи, късмета си е мой.
    Не се знае дали е късмет или е проклятие.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • От доста време на сам не взимам дори т.нар. "късметчета" от земята - знаете дребни стотинки, които някой е изпуснал. Преди си мислех, че са късмети и като ги взема, ще ми върви на пари. Не знам поради каква причина в един момент реших, че не са никакви късмети това и спрях да ги взимам. И 10 лева да видя, няма да ги взема.
    За големи суми даже не мога да си представя да ги задържа. Не го казвам от скромност или куртоазия. Друг е въпроса дали бих ги предала в полицията, те са ми последните на които бих поверила крупна сума пари на доверие!
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • curi0us wrote:

Armid wrote:

Изобщо, вярвате ли в полицията? А в съда?
    Какво ви е отношението към тези институции?
    Позитивно.
    За нормалните хора си вършат работата.
    Виж, за мутрите, вече наистина е друг въпрос.
    Какво съприкосновение имаш с тези органи?
    Аз имам и с двата, водила съм не еднократно дела срещу Полиция, банки (ПИБ), Общината, частни лица.
    От друга страна няколко пъти съм била в полицията на разпит, кварталния вече ми се обажда редовно да си решава случаите X(
    т.е. имам пряко наблюдение като участник в системата, затова имам изградено мнение.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Armid wrote:

curi0us wrote:

Armid wrote:

Изобщо, вярвате ли в полицията? А в съда?
    Какво ви е отношението към тези институции?
    Позитивно.За нормалните хора си вършат работата.
    Виж, за мутрите, вече наистина е друг въпрос.
    Какво съприкосновение имаш с тези органи?Аз имам и с двата, водила съм не еднократно дела срещу Полиция, банки (ПИБ), Общината, частни лица.
    От друга страна няколко пъти съм била в полицията на разпит, кварталния вече ми се обажда редовно да си решава случаите X(
    т.е. имам пряко наблюдение като участник в системата, затова имам изградено мнение.
    С една дума- олигофрени, подмолни лисици - поне 90% от тях. Имам много опит с полиция, съдилища, прокурори, съдии, адвокати, следователи... Абе чудо... Мразя ги...
  • Здравейте момичета и момчета, пиша ви, за да споделя една моя сбъдната съкровена мечта, желание, блян.. ^^ .
    Бременна съм в 7 гестационна седмица + 5 дена ^^ ^^ ^^
    Тук повечето момичета, особено Мона, знае от много отдавна колко много го желаех, е вече се сбъдна, стана реалност <3
    Благодарна съм на всички и всичко!
    Пожелавам си лека и безпроблемна бременност :thumbsup:
  • Честито и от мен.
    Хубаво е, че най-сетне се случи.

Нека всичко да е добре, да сте здрави и двамата - и ти, и новия живот в теб.

Нека си една специална майка, да успееш да изразиш творческата си природа като родител, то какво означава това?- май да му се даде свобода да изяви себе си или нещо такова :) .

Както и да е, едва ли има смисъл от много философстване :) - безпроблемна и лека бременност.
  • Здравейте, утре ще се срещаме в една пицерия. Ако някой иска да се присъдини към нашата весела компания, да ми пише на ЛС, да се уточним. Може и тук, зависи от интереса :)
    Stay soft. It looks beautiful on you.