Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Към дамите, които гледат.
    Никога не гледайте по два пъти на едни и същи въпроси, ако няма времева разлика между тях поне от 6 месеца.

Има въпроси, които не трябва да се повтарят поне за година. Но преди всичко, от самата комбинация ще се разбере какво време е нужно изобщо, ако трябва въпроса да се повтори.

Независимо какви желания имат питащите.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Здравейте, момичета. По повод въпроса на жената от предния пост, аз имам подобен въпрос. Ще успея ли в рамките на година да забременея и родя здраво детенце? Много силно го желая, а годините ми напредват. Благодаря Ви. Много.
  • Massimodutti wrote:

Здравейте, момичета. По повод въпроса на жената от предния пост, аз имам подобен въпрос. Ще успея ли в рамките на година да забременея и родя здраво детенце? Много силно го желая, а годините ми напредват. Благодаря Ви. Много.
    Здравей, момиче.

Проблемът не е в забременяването, а в износването. В задържането на плода.
    2 пентакли, 8 жезли, Силата

Трябва да потърсиш специалисти. Имаш 100% шанс.

Не ти зная историята, но наскоро си имала подобна ситуация ... Първо правило е да си брутално откровен, да излееш цялата мъка и цялата чернилка от душата си. Брутално да се оголиш. Целият си ужас да захвърлиш към света като шамар.
    Да се освободиш.
  • kaspan4o wrote:

искам да попитам може ли някои да ми хвърли едни карти и да ми каже дали до края на годината ще остана на работа. Благодаря предварително на тоя който реши
    5 пентакли обърната Отшелник 7 жезли
    Ще те оставят, друг е въпроса как ще се чувстваш. Няма да е дълго, оставането. Време е да си зададеш въпроса какви са ти целите и какъв е смисъла на всичко, което вършиш, и не винаги да си контра на всичко и всички.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • kaspan4o wrote:

искам да попитам може ли някои да ми хвърли едни карти и да ми каже дали до края на годината ще остана на работа. Благодаря предварително на тоя който реши
    Каспанчо, първо трябваше да ти хрумне да пишеш грамотно.
    Второ, никой не ти е длъжен, защото ти пишеш тук през ден.

Но най-вече, ми прави впечатление тоталната ти неграмотност. Намери други простори да задаваш въпросите си, не и тук.
    При следващ твой въпрос, ще те блокирам.
  • Здравейте. За първи път пиша тук, чувствам се като на изпит.
    Изгубих работата, която много харесвах от глупост и наивност, бих искала да питам дали ще намеря скоро нещо, в което да мога да се реализирам?
  • Nora wrote:

Здравейте. За първи път пиша тук, чувствам се като на изпит.
    Изгубих работата, която много харесвах от глупост и наивност, бих искала да питам дали ще намеря скоро нещо, в което да мога да се реализирам?
    Добре дошла във форума!

Въпреки че темата е в територията на таро, ще ти отговоря от името на астрологията. Харесах мнението ти, защото не е свързано с любов, а с реалния живот.

Направих хорар за времето, в което видях въпроса ти. Мисля че няма от какво да се притесняваш, скоро, ще намериш добро опция за работа. Огледай се, не губи увереност, късмета е на твоя страна!

Поздрави!
    "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
  • Vendor wrote:

Nora wrote:

Здравейте. За първи път пиша тук, чувствам се като на изпит.
    Добре дошла във форума!
    Въпреки че темата е в територията на таро, ще ти отговоря от името на астрологията. Харесах мнението ти, защото не е свързано с любов, а с реалния живот.

Направих хорар за времето, в което видях въпроса ти. Мисля че няма от какво да се притесняваш, скоро, ще намериш добро опция за работа. Огледай се, не губи увереност, късмета е на твоя страна!

Поздрави!
    Vendor, благодаря много за отговора. Аз също си повтарям, че ще намеря нещо, но ето че минаха почти 3 месеца, а дори и за интервю не ми се обаждат, което ме срива допълнително. Хубавото е, че не ми е наложително, но аз просто се чувствам безполезна в къщи и обичам да работя. Ще продължа с търсенето.
    Хубав ден!
  • Здравейте, момичета!

И аз съм нова и се чувствам малко....абе странно :) В последно време се ровя и опитвам да разбера нещо за себе си, но не се получава. Вие как мислите, ще успея ли да открия нещо?

Благодаря и прекрасна вечер. ;)
  • А какво се опитваш да откриеш?

Интересен въпрос към Таро.
    По-скоро бих попитала дали имаш проблем, какъв е той, от какво естество, отколкото "дали ще откриеш нещо".
    Дали ще открия нещо ми звучи като маловажен въпрос /по мое мнение/.
    По-интересна е предисторията и кое те е накарало да се замислиш така.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • lily ash wrote:

Здравейте, момичета!

И аз съм нова и се чувствам малко....абе странно :) В последно време се ровя и опитвам да разбера нещо за себе си, но не се получава. Вие как мислите, ще успея ли да открия нещо?

Благодаря и прекрасна вечер. ;)
    Бъди конкретна, може и да разберем какво те мъчи :)
  • Здравейте :) Опитвам се да открия кои са ми корените. Осиновена съм. Не зная нищо за себе си: рожденно име, дата, място на раждане, биологични родители, защо са ме оставили.

Това е, което ровя и търся. В делото ми няма нищо, не че очаквах да намеря нещо.

Търся си корените. А защо се чувствам във вакуум-не знам. Имам си всичко :) прекрасни деца, приятели, човек до себе си, здраве, а идеята да открия коя съм била не ми дава мира.
  • Здравейте отново! Дано не досаждам, че пак задавам въпрос, но в момента наистина имам нужда от помощ.
    curiOus, преди ти ми писа, че нещо неизбежно ще ми се случи. Мисля, че днес разбрах какво са имали предвид картите. Бившата ми свекърва се опитва да ми вземе детето ( на 13 г. ) Досега не е имала претенции, но скоро спечели едни пари и от вчера се опитва да го убеди да живее вече при тях. Пиша това през сълзи, не искам даже да си го представям.
    Моля някой да види какво ме очаква според картите:
    -Ще убедят ли сина ми да отиде при тях?
    -Какво да направя, за да не успеят?
  • :!: Напомняне: Това е темата за всички, които нямат собствена колода, а искат да питат за нещо картите.

В останалите теми се пише, само ако и вие работите с картите (на хартиено тесте).

Благодаря за разбирането!

пс.Ще отговоря на някои въпроси по-късно, не ми е добре днес и не ми се гледа.
    DIGNITY ALWAYS WIN.