Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Krrissttin wrote:

Здравейте,
    Не бих искала да досаждам и затова предварително ще попитам дали някой има желание и време да ми отговори на един въпрос. Благодаря предварително! Хубав ден от мен.
    Зависи от въпроса ;)
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Добре ли ще е за мен да се разделя с Деян. От известно време го обмислям. Основната причина е, че не ми импонира интелектуално. И като всеки човек ме е страх от самота. Но освен горепосочената причина, повярвайте ми няма друга никаква причина. Просто всичко друго е идеално. Благодаря предварително!
  • Здравейте отново, много бих искала да се допитам пак до вас. Въпросът ми е:
    Страхува ли се мъжът Х от мен, какво го спира да предприеме действия към мен, въобще какво му е мнението за мен като цяло?
    На думи е много силен, но нещо го спира, чудя се възможно ли е да е ниското му самочувствие...
    Благодаря предварително и обещавам ОВ.
  • Krrissttin wrote:

Добре ли ще е за мен да се разделя с Деян. От известно време го обмислям. Основната причина е, че не ми импонира интелектуално. И като всеки човек ме е страх от самота. Но освен горепосочената причина, повярвайте ми няма друга никаква причина. Просто всичко друго е идеално. Благодаря предварително!
    Хич не можах конкретен въпрос да измисля. Ами ако не се чувстваш добре в една връзка, защо ти е да си в нея? И защо да те е страх от самота, да не си на 50 и нагоре?
    Щях да напиша и още неща, но се въздържах, че щях да изпадна в детайли.
    Не знам има ли смисъл изобщо да се теглят карти и какво мислиш, че ще кажат - да, раздели се, / не, не се разделяй. Колкото повече го мисля, толкова повече не виждам какъв отговор ще ти дадат картите и как това ще повлияе на тази твоя връзка.
    La vie en rose
  • yoanna wrote:

Здравейте отново, много бих искала да се допитам пак до вас. Въпросът ми е:
    Страхува ли се мъжът Х от мен, какво го спира да предприеме действия към мен, въобще какво му е мнението за мен като цяло?
    На думи е много силен, но нещо го спира, чудя се възможно ли е да е ниското му самочувствие...
    Какво е отношението на мъжа към йоана? 7 пентакли обърнати - 8 чаши - 3 жезли
    Ами някакси тези действия, които очакваш няма да се състоят, може би човека да гледа някъде на страни? Да не те настройвам, но ми се струва, че той изобщо няма намерение за сериозни действия спрямо теб, явно приказките са за да те "успи" както се казва на жаргон.
    La vie en rose
  • Имам малко странен въпрос към таро.
    Виждам непрекъснато еднакви цифри - 22: 22 13:13, 15:15 и мн.други ( всеки ден). На телефона ми. Дали нещо трябва да осъзная, направя . Някакво послание ли е това? Дали таро може да ми даде отговор?
  • Ами не, няма какво да осъзнаваш. Просто игра на мозъка.
    Аз пък непрекъснато играя на бикове и крави (има такава игра) с числата от табелите на колите. Не ми е хрумвало да питам Таро защо.
    La vie en rose
  • Armid wrote:

yoanna wrote:

Здравейте отново, много бих искала да се допитам пак до вас. Въпросът ми е:
    Какво е отношението на мъжа към йоана? 7 пентакли обърнати - 8 чаши - 3 жезлиАми някакси тези действия, които очакваш няма да се състоят, може би човека да гледа някъде на страни? Да не те настройвам, но ми се струва, че той изобщо няма намерение за сериозни действия спрямо теб, явно приказките са за да те "успи" както се казва на жаргон.

Благодаря много, и аз мисля че той няма сериозни намерения, но не мога да се начудя защо ми губи времето.
  • Armid wrote:

Krrissttin wrote:

Armid :) ще ми позволиш ли да задам въпрос, който много ме интересува в служебно отношение?
    Кристин, кажи си въпроса и нека бъде възможно най-конкретен.
    Здравейте,
    Много силно ме интересува кога ще намеря помещение под наем, за да разработя склад за строителни материали с Д и К? Благодаря предварително!
  • Мили питащи, съобразявайте се с правилата на форума, нивото на дискусии и задаване на въпроси.
    Тук гледаме на добра воля, искаме да помогнем, но не намираме за редно претрупването с въпроси или питането за каквото и да е, колкото да се пита занещо.

От отговарящите: мили отговарящи, моля за толерантност.

Нека темата е приятна, това зависи от усилията и на двете страни.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Здравейте, наканих се най-накрая да се регистрирам и аз. Благодаря на Mona и curi0us, че ми показаха този форум. И така.. имам въпрос, свързан с любовта, и ще съм ви безкрайно благодарна, ако намерите време и желание да ми отговорите. Наскоро се разделих с приятеля ми, по моя вина. В смисъл, вършех неща, заради които се бяхме разделяли и преди. Извиних му се много пъти, но не възприема особено и вече не ми вярва като му казвам, че наистина ще се променя. Не дава трети шанс.

Ще се съберем ли отново в близките, да кажем, 6 месеца?

Благодаря предварително и успешна седмица!
  • unadiva wrote:

Здравейте, наканих се най-накрая да се регистрирам и аз. Благодаря на Mona и curi0us, че ми показаха този форум. И така.. имам въпрос, свързан с любовта, и ще съм ви безкрайно благодарна, ако намерите време и желание да ми отговорите. Наскоро се разделих с приятеля ми, по моя вина. В смисъл, вършех неща, заради които се бяхме разделяли и преди. Извиних му се много пъти, но не възприема особено и вече не ми вярва като му казвам, че наистина ще се променя. Не дава трети шанс.

Ще се съберем ли отново в близките, да кажем, 6 месеца?

Благодаря предварително и успешна седмица!
    Папата - Кралица чаши- Кулата

Кралица на драмите си ти, но драма няма. Вероятно ще има развитие доста преди 6 месеца. Събиране не виждам да се случи, но пък ще се случат други неща. Ще пишеш.
    La vie en rose
  • Звездата

Паж пентакли, Влюбените, 5 пентакли

За съжаление моите карти потвърждават тези на Armid.
    Не виждам събиране и аз.

Трябва да се събереш, да вземеш урок от преживяното. Съжалявам, но за събиране не може да става дума.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Здравейте. Понеже съм разделен със съпругата ми,а имаме момиченце на 4 годинки.
    Та въпросът ми е може ли да ми наредите карти за два въпроса?
    Дали ще се събера отново със съпругата ми и ако Да,кога?

И дали да замина да работа в друга държавадругаде за няколко месеца да си избистря главата?

Благодаря ви много.