Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте.
    Отскоро се заинтригувах от Таро, смятам да изкарвам курс, за сега само чета и се запознавам и много ми е интересно.
    Моите въпроси са следните -
    Ще ме потърси ли С.
    Ще продължи ли връзката ни?
    Ще се съберем ли да живеем заедно?
    И още един въпрос - ще продадем ли къщата, ще има ли купувач?

The post was edited 1 time, last by lady_lora ().

• Tarabg wrote:

Здравейте момичета. Искам да питам за един мъж, когото харесвам.
    1. Какво чувства към мен той?
    2. Ще прераснат ли взаимоотношения ни в по- дългосрочна връзка?
    Здравей, Тара!
    Какво чувства той към теб - 4 жезли, Влюбените, Обесеният.
    Как ще се развият отношенията ви до месец - 3 пентакли, 6 пентакли, Асо меча.
    Струва ми се, че единият дава повече в тази връзка, не са някак равнопоставени отношенията. Или единият се чувства жертва (може и на конкретни обстоятелства ) по Обесения. Комуникацията е нарушена. Ще има изясняване на ситуацията, но до какво ще доведе - остава някак неясно с това асо накрая. Сякаш имате различни приоритети / възгледи за живота и оттам възниква проблема. Защото Влюбените за мен са осъзнат избор / израстване, а Обесеният накрая стопира процеса.
  • Tarabg wrote:

Благодаря за бързия отговор, макар че не ми стана много ясно, какво всъщност изпитва към мен. Може би не те разбрах.
    Той може и да има чувства към теб, но има пречка да ги изрази по Обесения - пречка като вътрешни блокажи или външни обстоятелства. Ти искаш отношенията да прераснат в нещо по-сериозно, но при Влюбени, последвани от Обесен - на този етап няма да стане. Иначе по 3 пентакли от втората комбинация - би трябвало скоро да проведете разговор и да си изясните нещата. Има ли и други хора, намесени в тези отношения?
  • lady_lora wrote:

Момичета, а на мен някой няма ли да ми погледне, ще съм ви много благодарна. На мен си скоро карти няма да смея да си тегля сама, защото съм още много незапозната и четох, че не трябва.
    Можеш, можеш да си теглиш щом имаш карти. Какви са тези глупости, че не трябвало да си теглиш, щом си била незапозната още. И кога ще можеш прочети ли? А и щом имаш карти, не си и за тази тема. Тегли карти и пиши в съответната тема, така се учи. Ще помагаме, спокойно.
  • Kalika wrote:

Tarabg wrote:

Благодаря за бързия отговор, макар че не ми стана много ясно, какво всъщност изпитва към мен. Може би не те разбрах.
    Той може и да има чувства към теб, но има пречка да ги изрази по Обесения - пречка като вътрешни блокажи или външни обстоятелства. Ти искаш отношенията да прераснат в нещо по-сериозно, но при Влюбени, последвани от Обесен - на този етап няма да стане. Иначе по 3 пентакли от втората комбинация - би трябвало скоро да проведете разговор и да си изясните нещата. Има ли и други хора, намесени в тези отношения?
    Възможно е и да има. Той е разведен и може би си търси постоянна връзка. Аз май съм влюбена в него.( но съм омъжена) Искам цялото му внимание да е само за мен, но май няма да е. Звучи абсурдно , но понякога се случват и такива неща. Много го харесвам и искам да го запазя за дълго време.
    За мен беше важно да знам дали е искрен с мен и дали има някакви чувства. Благодаря ти много.
  • Ще бъде ли нахално да задам още един въпрос за същият мъж.?
    Ако някой иска да ми помогне, въпроса ми е:
    1. Той има ли отношения с друга жена или намерения за връзка с друга жена?
    ( той е разведен).
  • Здравейте. Без да искам да нахалствам, бих искала да попитам, ако някой има желание за един отговор.
    Ще ме потърси ли П. Н. в близките месец-два? Много благодаря предварително.
  • Barry wrote:

Здравейте. Без да искам да нахалствам, бих искала да попитам, ако някой има желание за един отговор.
    Ще ме потърси ли П. Н. в близките месец-два? Много благодаря предварително.
    Според мен, няма да те потърси.
    :strast:
  • Здравейте, може ли някой да ми види за два въпроса
    1.Какво чувства Н.Б. към мен?
    2.Как ще се развие връзката ни, какво ще стане и ще се чуем ли скоро?
    Благодаря!

The post was edited 1 time, last by LadyBug ().

• LadyBug wrote:

Здравейте, може ли някой да ми види за два въпроса
    1.Какво чувства Н.Б. към мен?
    2.Как ще се развие връзката ни, какво ще стане и ще се чуем ли скоро?
    Благодаря!
    1. 3 чаши обърнати - Колесница - Кралица жезли обърната
    2. 10 меча обърнати - 8 чаши - 10 жезли

Говориш повече, отколкото един мъж може да понесе. Желанието му е да избяга. Не мисля, че връзката ще се развие.
    (Мога да бъда много нецензурна в това тълкуване. )
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • LadyBug wrote:

Благодаря. Някой друг да има желанието да ми хвърли карти.
    Благодаря предварително!
    Здравей и от мен :)
    Бях ти изтеглила карти, но Армид ти отговори и реших,че не е необходимо да пиша и аз. Но ето и моите карти:

Какви са чувствата му към теб?
    Обесеният, Колелото на съдбата, 2 меча

Ако трябва да отговоря с една дума тя е: "никакви". Погледнал е/преценил е ситуацията и от друг ъгъл и се е отдръпнал. Така да се каже: спрял се е на време.

Как ще се развие връзката ви до един месец?
    Маг, Звезда, 10 меча

Тук добрата новина е, че ще го преодолееш
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.