Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Margo18 wrote:

Armid, благодаря ви за отговора.
    Да наистина съм в конфликт със себе си. Надявах се на помощ от друг човек,но явно няма да стане.
    Ако е възможно още едно питане? :rolleyes:
    Има ли смисъл да започвам курсове за преквалификация?
    ~Честно казано не знам как би прозвучал един отговор на Таро на този въпрос. Дали има или няма смисъл зависи единствено от целите ти. Ако зададеш по-конкретно въпроса - например "ако започна курс по еди-какво-си, ще започна ли нова работа по тази специяалност до еди-колко-си време?" Така един въпрос и отговор биха имали смисъл. Или "бих ли имала успех в сферата на / като специалист по..." пак биха били по-конкретни и предизвикват по-ясни отговори. Но толкова общо зададен въпрос без конкретика ще получи също толкова химерен отговор,
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Vessita wrote:

И аз се включвам с въпрос и ще съм благодарна на отговор. Ще свърши ли в близко бъдеще бруталния черен период, в който се намирам?
    Здравей!
    Какво имаш предвид под "бруталния черен период"?
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
  • :umiramotsmqh: Аз забелязвам, че последно време Таро онлайн се активизира доста. Започнах да се усещам все едно гледам предаванията с врачките по ТВ. А и не помня, но мисля, че имаше условие за ЕДИН ВЪПРОС, а някои задават по 3-4 И като им отговорят казват: "Може ли да питам и още нещо..." :umiramotsmqh:
  • Здравейте,имам карти,но все още не мога да ги разчитам правилно, а и съм пристрастна като питам за себе си .Искам да попитам 2 въпроса-Как В.се отнася към мен и как ще се развият нещата между нас?Благодаря предварително на тези,коити отговорят
  • Kiara wrote:

Здравейте,имам карти,но все още не мога да ги разчитам правилно, а и съм пристрастна като питам за себе си .Искам да попитам 2 въпроса-Как В.се отнася към мен и как ще се развият нещата между нас?Благодаря предварително на тези,коити отговорят
    Мисля, че ще ти е по-полезно да си хвърлиш карти и да пишеш в темата Таро конструкции.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Привет! Ще съм благодарна на момичетата които могат чрез Таро, да ми дадат някакви насоки. Преди два месеца и половина майка ми почина. Баща ми остана да живее сам в семейният им дом. Жилището е двуетажно. На първият етаж живеят роднини с които не сме се карали, но се подминаваме. На вторият етаж е баща ми. При излизане от къщи, ключът се слага в една обувка. Години наред ....... до днес.Прибирайки се днес, баща ми заварва обувката извадена на стъпалото, а ключът е изваден и го няма. Не можахме да разберем влизано ли е, или не на етажа. Въпросът ми са два _ възможно ли е да са роднините или външни лица? Каква е целта? -сплашване и психически тормоз ... и защо!? Баща ми е възрастен човек, изключително деликатен и възпитан ...
  • Skarlet wrote:

Привет! Ще съм благодарна на момичетата които могат чрез Таро, да ми дадат някакви насоки. Преди два месеца и половина майка ми почина. Баща ми остана да живее сам в семейният им дом. Жилището е двуетажно. На първият етаж живеят роднини с които не сме се карали, но се подминаваме. На вторият етаж е баща ми. При излизане от къщи, ключът се слага в една обувка. Години наред ....... до днес.Прибирайки се днес, баща ми заварва обувката извадена на стъпалото, а ключът е изваден и го няма. Не можахме да разберем влизано ли е, или не на етажа. Въпросът ми са два _ възможно ли е да са роднините или външни лица? Каква е целта? -сплашване и психически тормоз ... и защо!? Баща ми е възрастен човек, изключително деликатен и възпитан ...
    Влизал ли е чужд човек в дома на бащата 8 жезли - луната - рицар меч
    Кой е взел ключа? 7 жезли - колесница - 8 жезли обърнати

Никой не е влизал, споко. Баща ти е доста разсеян, навярно след смъртта на жена му. Картите показват състоянието му на безтегловност, не може да приеме ситуацията все още.
    La vie en rose
  • Skarlet wrote:

Благодаря Армид! Наистина, трудно го преодолява. Къде ли е ключът тогава? Отново, Благодаря!
    ключът е в него/ в дома му. Опитва се да търси внимание, да ви привлече за публика. Съжалявам, но това ще продължи.
    2 меча- 4 жезли - Слънце
    La vie en rose
  • little_angel wrote:

Здравейте,

Наскоро се запознах с един мъж, който е малко по-голям от мен. Още на първата ни среща той сподели, че има семейство, но вкъщи не се е чувствал както трябва. Всичко вървеше що годе добре до преди няколко дни, когато просто реши да спре всякакъв контакт с мен - без дори да ми каже защо. Въпросът ми е да се надявам ли, че може да ме потърси или просто да продължа напред?

Другият ми въпрос е в любовен аспект - ще имам ли човек до себе си в близко бъдеще (например 6 месеца или 1 година) или може би все още не му е дошло времето?

Благодаря предварително за отделеното време и желая на всички лек и ползотворен ден. :)

П. С. Насреща съм за допълнителни уточнения, ако някой пожелае. ;)
    Здравейте отново,

Понеже видях, че не сте отговорили на въпросите ми, бих искала сега да задам само следният въпрос - какво ме очаква в любовен план в близките да кажем 6 месеца или година?

Поздрави и лек ден

П. С. Не задавам другият въпрос, защото всичко между нас приключи (поне аз му казах, че е по-добре да не продължаваме).
  • Здравейте, от около месец се намирам в сложни отношения с мъж. Говори едно, прави друго, после обратното. Прави мили жестове, а от към думи няма никой. Много объркващо.
    Бих искала да получа насока от картите какви ще са бъдещите ми отношения с М., аз съм с Б.

Благодаря предварително !!!! :hug:
  • blaga_vest wrote:

Бих искала да получа насока от картите какви ще са бъдещите ми отношения с М., аз съм с Б.
    Здравей!
    Може ли едно уточнение?
    Имаш връзка с Б., а питаш за бъдещи отношения с М. - така ли? Или...?!
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
  • Ceca wrote:

blaga_vest wrote:

Здравей!Може ли едно уточнение?
    Имаш връзка с Б., а питаш за бъдещи отношения с М. - така ли? Или...?!
    Не. Моето име с Б., а човека, за който питам (отношенията ни) е с буквата М.
    Само двамата сме, няма 3-ти човек... или поне така си мисля.
  • Здравей

blaga_vest wrote:

какви ще са бъдещите ми отношения с М.
    Любовниците - 7 пентакли - 4 чаши

Имаме една бърза начална карта, която иска действие и една много бавна средна карта на случване, която е направо като застой на фона на нетърпението и напрежението, които Любовниците на първа дава. Това, което искаш няма да се случи, няма да го дочакаш и дори преминава в една карта на състоянието и отлагането - 4 чаши, която макар и с неудоволствие се примирява. Или казано по друг начин - готова си да направиш някакъв избор в живота си, но човека до теб не е. Нещата са застинали в някакво очакване на едно добро развитие на отношенията, но до такова няма да се стигне по 4 чаши. Тя показва, че нищо не става както го искаш и очакваш.