Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• curi0us написа:

PetyaB написа:

Женен е, но го е страх да поиска радвод заради децата и какво ще кажат. Жена му знае, но го манипулира с децата, за да не остане без пари. Няколко пъти той се изнася и се връща пак. Познаваме се вече близо 3 години. Не. Не сте ми гледали в други форуми.
      Благодаря предварително.
      Супер.Тук съм и ще изтегля карти за теб.

Този мъж ще се разведе ли окончателно с жена си?
      Инвенция: 9 пентакли, изпада Колелото

Асо меча, 4 жезли, Звезда

Ще имате ли общо бъдеще, какво ще е то?
      Асо меч, 8 пентакли, Дявол

Съжалявам, мила, но не. Той няма да се разведе никога окончателно с неговата жена, независимо от сцените за изнасяне, които прави като еднократни кампании. И независимо колко са грозни отношенията с жената - в случай че са наистина така, както ти ги описваш.

Бъдеще с него имаш, но все така като 2ра жена, и някак в сянка и най-вече в зависимост.
      Не ми харесва втората комбинация с Дявола накрая.
      Говори ми за намесени доста хора, за интриги, за страх... за парична зависимост дори. Не е добре за отношения.
      Нещо не е наред.

Това са усещанията ми по комбинациите, които ти изтеглих.
      Няма да се разведе и няма официално да те покаже пред обществото.

Edit/допълвам се:
      Знаеш ли, и двете комбинации почват с Асо меч - доста слаба карта, не може това да е добра основа и за по-нататъшните карти.
      Той ще си говори и говори, въпросът е ТИ къде си в цялата работа и какво получаваш.
      За мен не е случайно, че в ръцете ми постоянно се навърташе 9 пентакли, много особена карта, за чието значение дори тук не сме напълно наясно, но Мона е писала хубави разработки по нея.

Тази връзка е потъващ кораб. Знаеш ли какви ми бяха асоциациите, по 9 пентакли? Корабът потъва, мишките се изнасят...

Това мисля аз, това е моят прочит на тези карти.
      Благодаря ти. :( Отчаях се тотално. Особено след "бъдеще с него имаш, но като втора жена", защото аз мисля, че ако не се разведе окончателно, ще приключа всичко... А да бъда "втора"... дано не си права... Ужас. Егати бъдещето...
      Ако не е нахално, може ли да питам КАКВО МЕ ОЧАКВА В ЛЮБОВЕН ПЛАН МЕН САМАТА? Имам предвид "нещо ново" или..."втора цигулка"... Благодаря още веднъж за отделното време.
    • PetyaB написа:

Благодаря ти. :( Отчаях се тотално. Особено след "бъдеще с него имаш, но като втора жена", защото аз мисля, че ако не се разведе окончателно, ще приключа всичко... А да бъда "втора"... дано не си права... Ужас. Егати бъдещето...Ако не е нахално, може ли да питам КАКВО МЕ ОЧАКВА В ЛЮБОВЕН ПЛАН МЕН САМАТА? Имам предвид "нещо ново" или..."втора цигулка"... Благодаря още веднъж за отделното време.
      Прищя ми се само да кажа следното: не може да “те очаква” да си втора цигулка. Това те очаква,ако ти го допуснеш. Ти и само ти решаваш дали ще ти се случи нещо ново или ще останеш в тази връзка. Карти мога да изтегля,разбира се,но не мисля,че ще ти бъде полезно. При положение,че тази връзка не те прави щастлива и не е това,което искаш,помисли защо си в нея. Живеем в такива обстоятелства,каквото ние пожалаем и приемем.

Не искам да бъде сурова с никого,но в тази тема забелязвам как жените са нещастни и се чувстват зле във връзките си и чакат Таро да им каже кое е добре за тях и какво да правят. Няма как. Никой не може и не трябва да ви казва какъв избор да направите в личен план. Армид го беше написала в тази тема- тези неща се усещат отвътре. Още повече,че има и победенческо мислене,отчаяния...Хора,животът веднъж се живее! ^^ Не го пилейте с недостойни,глупави мъже, изхабяващи връзки и самосъжаление. Бъдете щастливи и се радвайте на дните си. Ако нещо ви мъчи и имате избор-очевиден е,направете го!

Извинявам се,че наспамих така темата,но много ми се прищя да си представя,че всички пишещи тук имат усмивка на лицето. В живота не всичко е лесно и приятно,нашата нагласа е важна! ^^ Пожелавам късмет и здраве на всички!
    • ani4ka написа:

Здравейте,дами! Не знам как точно да формулирам въпроса си,но примерно : Какво е бъдещето ми с партньора ми М.и как ще се отрази евентуално местене на мен и децата ми в чужбина? Благодаря ви предварително за отговорите.

Местене в чужбина - Справедливост - 8 пентакли - 10 пентакли

Местенето в чужбина е трябвало да стана отдавна май, може би си имала възможност да се преместиш и преди. Добре ще се отрази, направо чудесно, бих казала. Успех!
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • О, Петя..
      Сълзите не са вечни.

Ти попита конкретни въпроси и на тях получи конкретен отговор.
      От там на сетне животът си е твой, ти си избираш, ти си правиш живота.

Няма вечно да страдаш, разбира се.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Tarabg написа:

Здравейте. Може ли и аз да задам 1- 2 въпроса?
      1. Какво ни пречи да сме щастливи с Х.?
      2. Кой от двамата трябва да промени нещо?
      1. Какво ви пречи? 2 пентакли,10 меча,Рицар чаши
      2. Кой трябва да промени нещо? 5 чаши,Слънцето,Крал пентакли

1.Отношенията ви са доста променливи,нестабилни. Има някои проблеми,които трябва да бъдат изяснени и се премълчават дълго време. По мое мнение трябва да се проведе сериозен разговор и картите да се сложат на масата,колкото и да болят някои истини и факти. Някой да е имал паралелна връзка или чувства към друг човек?

2. Има егоизъм от страна на мъжа според мен. Това отравя атмосферата,има разочарование от поведение. Като цяло може би си гледа неговия кеф повече,нещата,които иска да има и да постигне,отколкото да се вълнува от връзката. Много не вижда какво става иначе и как влияе това негово поведение на околните,в случая на теб. Да има липса на внимание и загриженост от негова страна? На мен ми прилича на доста погълнат от себе си човек.

Нека и другите момичета да коментират,ако имат желание. Ще е готино да дадеш и обратна връзка. :)
    • Armid написа:

ani4ka написа:

Здравейте,дами! Не знам как точно да формулирам въпроса си,но примерно : Какво е бъдещето ми с партньора ми М.и как ще се отрази евентуално местене на мен и децата ми в чужбина? Благодаря ви предварително за отговорите.
      Местене в чужбина - Справедливост - 8 пентакли - 10 пентакли

Местенето в чужбина е трябвало да стана отдавна май, може би си имала възможност да се преместиш и преди. Добре ще се отрази, направо чудесно, бих казала. Успех!
      Благодаря много за отговора на въпроса,но не знам дали умишлено си отговорила само на втората част.Вярно е,че отдавна имам шанс за преместване,но при мен е голямото чудене дали или ;)
    • Moon написа:

Tarabg написа:

Здравейте. Може ли и аз да задам 1- 2 въпроса?
      1. Какво ни пречи да сме щастливи с Х.?
      2. Кой от двамата трябва да промени нещо?
      1. Какво ви пречи? 2 пентакли,10 меча,Рицар чаши2. Кой трябва да промени нещо? 5 чаши,Слънцето,Крал пентакли

1.Отношенията ви са доста променливи,нестабилни. Има някои проблеми,които трябва да бъдат изяснени и се премълчават дълго време. По мое мнение трябва да се проведе сериозен разговор и картите да се сложат на масата,колкото и да болят някои истини и факти. Някой да е имал паралелна връзка или чувства към друг човек?

2. Има егоизъм от страна на мъжа според мен. Това отравя атмосферата,има разочарование от поведение. Като цяло може би си гледа неговия кеф повече,нещата,които иска да има и да постигне,отколкото да се вълнува от връзката. Много не вижда какво става иначе и как влияе това негово поведение на околните,в случая на теб. Да има липса на внимание и загриженост от негова страна? На мен ми прилича на доста погълнат от себе си човек.

Нека и другите момичета да коментират,ако имат желание. Ще е готино да дадеш и обратна връзка. :)
      Отговор номер 2 - чувствам ги нещата по този начин, както сте ги написали. Живея с човек, който е крайно егоистичен, уж се грижи за нас , но все трябва да му ги казваш и обясняваш нещата безкрайно много. Поставя себе си и своето удоволствие на първо място. Арогантен е и се държи грубо. После се извинява и го играе добричък 1 седмица и после пак наново. Караме се от години за всичко, пък уж се взехме по любов. На мен ми е трудно с неговия характер, В същото време май не искаме да се разделяме, разговаряме, сдобряваме се. Но не след дълго сме отново в отровни отношения. Понякога си мисля каква е моята вина, за да коригирам и да постигна хармония в семейството. Може би има несходство в характерите. Хем се обичаме, хем непрекъснати разправии.
      3. Зависи ли нещо от мен , за да постигна мир и хармония вкъщи? Тази паралелна връзка при кого я виждате?
    • Tarabg,супер е,че даде обратна връзка! Сега и нещата са по-ясни.

Изблиците и разправиите по 10 меча и болезнените думи,после се заменят с приказки за любов и рози-рицар чаши.
      Няма нужда от карти,за да кажа,че нищо не зависи от теб. Таро го каза във втората комбинация. Човекът е заслепен от себе си,не вижда по-далеч от носа си и избива на нарцистично поведение,което те наранява и разочарова. Ти не присъстваш никъде в гледането,което за мен е индикация,че в тази ситуация няма как да зависи нещо от теб. Все пак попитах и картите са :
      7 чаши,паж меч,Колелото на съдбата.
      Не,нищо не можеш да направиш. Застопорени са нещата. Дори и да зависи нещо от теб,то в момента няма как да повлияеш на ситуацията. 7 чаши на първа показват идеалистичните ти представи,че изведнъж все някак нещата между вас ще тръгнат по мед и масло,но това няма почва.
    • Мооn, права си. За какво въобще питам. За 15 години нещата са все едни и същи. Празни надежди тая аз. Хем знам, че вината не е моя. Но, нали всеки си мисли, че вината не е негова, та затова търся и вина при мен. Нашият случай е: - Защо си с рокля, защо си без рокля? :( Няма да видя спокойствие явно. Чудех се дали не провокирам аз , нещо да го дразня. Добър родител съм, но може би не съм добър партньор. А защо смяташ, че има паралелна връзка . Не ми каза при кого я виждаш.
    • Дами, нали сте съгласни, че да ви гледаме, не означава да ви държим ежедневно за ръката и да ни тествате.
      А и онлайн таро има правила, които е хубаво да прочетете.
      La vie en rose
    • А и в тази връзка е важно да отбележим,че никой не е длъжен да гледа,все пак. Нито да отговаря на въпроси.

Много лошо впечатление прави,когато се задава един и същи въпрос повече от веднъж.

Не забравяйте,че помагаме на добра воля и това не следва да се превръща в ежедневие. Особено ако вече са ви теглени и тълкувани карти.

Очевидно е,че нищо не е искано в замяна,но едно “благодаря” няма да е излишно. След последния случай,аз повече на глупави въпроси няма да отговарям. Достатъчно е,че занимаваме Таро с тях.

Е,аз приключвам.
    • Здравейте.
      Извинявам се, че втори път си зададох въпроса, което не исках да звучи нагло, но просто на мобилната версия на форума,снощи, не ми излезна от петък въпроса, който бях задала. Явно аз нещо не съм догледала като хората и поради тази причина го пуснах пак. След което видях, че си седи въпроса от петък, но не можах да се справя да изтрия новия пост. Съжалавям много ако е прозвучало много нагло, в никакъв случай не ми е било това идеята. Чета Ви с много голям интерес и Ви се възхищавам Armid, Moon. Наистина питането ми е много важно за мен... Искам да знам отговора на въпроса, според Вашето разтълкуване на картите, защото въпросът е продиктуван от информация, която получх за въпросния В, тъй като го приех много лично и като предателство. А не го очаквах от него. Ще съм много благодарна за малко помощ. Благодаря предварително.
    • Armid написа:

SuzvezdieS написа:

Здравейте! И аз имам един въпрос, ще съм ви много благодарна да ми отговорите. С В. ще заживеем ли заедно през следващата година? Благодаря ви предвярително!
      5 пентакли 10 пентакли Справедливост
      Ако трябва да отговоря с Да или Не - по-скоро НЕ.
      Понеже малко са ми неясни тези карти като комбинация, попитах "ккаво е отношението на В към СъзвездиеС" - Императрица - 3 чаши - 6 пентакли
      Явно човека обича да е в компанията на жени, моногамността не му е сила, освен това майка му (предполагам) е доста влиятелна фигура в неговия живот, или поне има някаква жена в семейството, която му оказва силно влияние.
      (Само като вметка - забелязала съм, а и в психологията е описано как синовете на властни майки имат по-късно проблеми с жените).
      Та, от първата комбинация, 10 пентакли най-вероятно показва семейството му като пречка. Възможно е да е силно патриархално и да не смятат, че не си добра партия за сина им. Ако обаче се пребориш и заживеете заедно, не знам до колко ще си щастлива от този факт.
      Благодаря за отговора! По принцип той не е от най-социалните хора и излиза само с мен и един негов колега. Не е по жените и тн, има си доста стриктни принципи, които дори мен изумяха в началото. От половин година сме заедно и ми се иска да знам дали има такива намериния за напред. А с майка му нямаме проблеми.
    • Здравейте!
      Ще помоля някой ,ако има време и желание да изтегли карти
      Ще възобновя ли връзката си с Д и дали имаме бъдеще двамата
      Аз имам карти ,но прекалих с въпросите ,затова си мисля ,че е по добре да не ги пипам известно време.
      Доста от темите съм прочела тук,но все още не мога да навързвам картите в една обща картина.
      Ще съм ви много благодарна ,ако някой се отзове
    • julia написа:

Здравейте!
      Ще помоля някой ,ако има време и желание да изтегли карти
      Ще възобновя ли връзката си с Д и дали имаме бъдеще двамата
      Аз имам карти ,но прекалих с въпросите ,затова си мисля ,че е по добре да не ги пипам известно време.
      Доста от темите съм прочела тук,но все още не мога да навързвам картите в една обща картина.
      Ще съм ви много благодарна ,ако някой се отзове
      Д. пътува ли често?
      La vie en rose
    • Sha написа:

bojanova_777 написа:

Дано и аз някога чуя думите: "" Очакват те прекрасни неща , повярвай ми"" :(
      Това се случва, когато поемеш живота в собствените си ръце и влагаш усилия и сърце, в правилната за теб посока.
      Това правя от много години, но все не ми се получават нещата :(