Таро онлайн II

• Здравейте и от мен,

Мога ли да помоля някой от вас да ми хвърли карти по следния въпрос? :
      Ще се съберем ли с Д. или всичко е приключило между нас?

Благодаря ви предварително.
    • Mona написа:

Karolina написа:

Здравейте,

Моят въпрос е следният: "В. и Н. ще се срещнат ли насаме до края на м. ноември?"

Благодаря Ви предварително!
      Проблемът е, че разчиташ на външни обстоятелства, дори на протекция от други, това да се случи.Имала си възможност и досега, но все чакаш някакъв велик и подходящ момент - такъв няма. Възможно е и да те е страх.
      Картите ти са 7 меча, 6 пентакли, Колелото на съдбата.

В момента има зацикляне на ситуацията.
      Съветът ми е да престанеш да разчиташ на други хора и да хванеш бика за рогата сама.
      Благодаря ти, Mona! Ще послушам съвета ти!

Разчитах на другия човек :).
    • Armid написа:

Ах, къде остана любовта???
      Като чета какво става в тази тема,вече се питам какво е това “любов”...яде ли се ,пие ли се....много съм разочарована от употребата на тази дума.

Krrissttin написа:

Дали съм направила правилния избор с Д като останах с него?
      Кой знае по-добре от теб кой е най-добрият избор за самата теб? Но все пак :
      Попитах Защо К. е останала с Д.? Според мен този въпрос е по-смислен.
      2 жезли,6 пентакли,5 пентакли
      На мен ми прилича на класическа ситуация- за да не седнеш от 2 стола на земята. Просто не искаш да си сама. Въпреки това удовлетворението липсва.
      Какво ще се случи,ако се събереш с другия човек?
      Кралица чаши,Глупакът,Слънцето
      Ще си си щастлива в своя си свят. В твоята си глава. Реалността няма да се промени,но ще продължи да ти бяга. Търсиш щастие в този човек и тази връзка,но истинско такова не може да има,докато не преразгледаш собственото си поведение и нагласа към света.

Нека и другите момичета се включат,ако желаят. Това е моето мнение.
    • Krrissttin написа:

Armid написа:

Ах, къде остана любовта???
      Всъщност какво точно искаш да знаеш?
      Дали съм направила правилния избор с Д като останах с него?
      Картите са Кралица пентакли - 10 чаши - Смъртта

Не случайно попитах "къде остана любовта", защото в края на краищата по такива въпроси човек трябва да слуша сърцето си, а не кое и къде е удобно - като Кралица пентакли. Дори самия факт, че вече си направила избор, но питаш дали е правилен, намеква за съмненията ти, за онези червени лампички, които може би са ти просветвали в миналото, но не си им обръщала внимание. Никой не може да избира вместо теб - нито В, нито Д, защото гледам, че ти се нагаждаш според техните настроения. Всъщност, радвай се на тази Смърт, на последна позиция, няма да стане изведнъж, но ще те изведе на някоя хубава магистрала.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • yoanna написа:

Здравейте, мили дами
      Запитването ми се отнася за жена и мъж, отскоро във връзка. Жената много време го е чакала, иска да бъде с него на всяка цена. Той обаче много е отлагал във времето, крил се е и явно не е наясно със себе си и какво иска. Има ли бъдеще въобще тази връзка според вас? На мен ми се струва, че няма, но той няма да има смелост да я прекрати.
      Какво иска този мъж от yoanna? Каква е ситуацията между двамата?

Дяволът, Папата, 2 жезли

Да, много страх има, много обсебване... Егати картите. Онемях като ги видях. Сега как да ги тълкувам?
      Има нещо намесено с обществото. Някакво желание за признание, някой да ти каже "Евала". Може би за него се отнася това. Дали случайно ти не си твърде добра за него, на хартия поне, и е помислил, че това му трябва, независимо има ли истински чувства към теб или не?
      Честно, това не мога да го тълкувам.
      Ще помоля за помощ момичетата. !!!
      Ама не ми се струва на добре тази ситуация.

Встрани от картите, като човек да ти кажа какво ме притесни мен, докато ти чета въпроса.
      на всяка цена - обсебване. Това никога не е окей за връзка, съжалявам. Казвам и от личен опит :D
      отлагал във времето, крил се, не знае какво иска - какъв мъж е тоя? Не е ли по-подходящо да го наречем п**ка? Трябва ли ти момченце, или мъж, за връзка?
      ^Това го казвам като човек, като жена, като психолог ако щеш. Встрани от картите. Тях по-задълбочено от това не мога да тълкувам, извини ме.

lora90 написа:

Здравейте и от мен,

Мога ли да помоля някой от вас да ми хвърли карти по следния въпрос? :
      Ще се съберем ли с Д. или всичко е приключило между нас?

Благодаря ви предварително.
      3 пентакли, 9 пентакли, 6 пентакли

Хм...
      Като че ли по милост, има бъдеще за вас.
      Пак някой е приказвал и обсъждал... И е намесвал 3ти хора в ситуацията. Проклета 3 пентакли :D
      Защо правите така, бе, момичета?
      Не е нужно всеки да ви знае ситуацията и всичко да обсъждате, да си правите от живота сериал.

Да, аз мисля, че помирение с Д. е възможно, съответно и общо бъдеще. Питах дали имате бъдеще, не дали сте приключили. Имате ли бъдеще - ако ще и като приятели, но ще фигурирате ли в животите си поне още някакво време.
      Има шанс.
      Струва ми се, че е последен.
      Моля, някоя от готините четящи тук, да се включи също - Армид, Moon, за да ме допълни. Сигурна съм, ще имате интересни неща за казване. Нещо, което ми е убягнало.
      Не успявам да си пиша мненията достатъчно красиво и задълбочено, но това виждам просто, това казвам.

Докато месех, пред очите ми 9 меча. Постоянно. Мислиш го много. Неуверена си. Страх те е, много те е страх.
      Сякаш в теб има някаква липса, страх те е, много искаш да си обичана, да те ценят. То кой ли не иска. Но при теб е в повече. За теб това е всичко, все едно.
      От страх правиш много грешки в живота си - да не те наранят, да не те прецакат, да не те обидят. Себе си не цениш, после как искаш да ти е леко?
      Обикни се.
      И детството. Ставам банална. :D

Успех, момиче. Умната с тоя Д., давай го по-искрено в живота. Няма нищо страшно.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • curi0us написа:

yoanna написа:

Здравейте, мили дами
      Запитването ми се отнася за жена и мъж, отскоро във връзка. Жената много време го е чакала, иска да бъде с него на всяка цена. Той обаче много е отлагал във времето, крил се е и явно не е наясно със себе си и какво иска. Има ли бъдеще въобще тази връзка според вас? На мен ми се струва, че няма, но той няма да има смелост да я прекрати.
      Какво иска този мъж от yoanna? Каква е ситуацията между двамата?
      Дяволът, Папата, 2 жезли
      Лека вметка и от мен.
      Освен всичко, което си написала, има и друг момент в историята - чисто финансов.
      И Дяволът е ситуацията, в която се намира питащата, в случая Йоана. Доста време, доста време. Освен това, има и реални физически измерения на подобна усложнена конструкция, здравословни.

Леко е абсурдно да очакваш някой да прекрати връзка, която отдавна е като сянка.
      Направи го ти.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Много благодаря за изчерпателния отговор, наистина! :) Става въпрос за женен мъж , много тъжно, но ми се случи. Вероятно затова излиза ситуация с 3-ма души. За капак живее и в чужбина, от това разстояние са продиктувани и страховете ми.. Много бих се радвала, ако чуя и второ мнение. Още веднъж благодаря на Curi0us за усилието и успокоението.
    • Ново

Curi0us, Mona, благодаря ви много! Лелеее, не очаквах толкова точно тълкуване на картите, изумена съм. Под голям афект съм и се опитах максимално неутрално да пресъздам ситуацията и нещата... Сега да дам обратна връзка - въпросния мъж е от много години сам, всичките му приятели са вече сериозно обвързани, със семейства и т.н. Той все "мрънка", че бил самотен, но винаги е бягал от обвързване. Затова и аз съм на мнение, че влиза в тази връзка именно заради мнението на обществото. Тука картите много добре са показали, че явно съм му удобна и изгодна. Понякога си мисля, че колкото и да се опитва, той истински не може да се влюби. Няма да посмее да покаже малко мъжественост и да прекрати взаимоотношенията...

Много сте прави за всичко и ви благодаря отново за точните анализи!
    • Ново

Здравейте!
      Въпроса ми е: Кога ще започна работа по професията, която имам на постоянно място, а не само по заместване?
      Уж са доволни от мен, а все се назначават други хора. Притеснено ми е . :(
      Благодаря!
    • Ново

bojanova_777 написа:

Здравейте!
      Въпроса ми е: Кога ще започна работа по професията, която имам на постоянно място, а не само по заместване?
      Уж са доволни от мен, а все се назначават други хора. Притеснено ми е . :(
      Благодаря!
      Ас меч - Дявол - 2 пентакли
      Дата няма как да ти дам, питах със срок до 3 месеца. Отговора е Не, до 3 месеца няма да е. Мисля, че имаш документи за оправяне, дали пък няма някаква неразбория там?
      Още нещо - искаш някой друг да поеме отговорността, тежестта. И въпросът ти така звучи - "Уж са доволни от мен, а все се назначават други хора." Обвиняваш другите за своите несгоди, смяташ, че има задкулисна игра (най-общо казано).
    • Ново

Благодаря!
      Но нямам документи за оправяне.
      Аз съм много отговорен човек. Просто исках да кажа , че директорът е много доволен от мен. Вика ме по заместване , но когато има свободни мета , се назначават други хора -близки и познати.
      Извинявайте за притеснението! След три месеца пак ще ви попитам.
    • Ново

Massimodutti написа:

Здравейте, много ще се радвам ако имате желание да видите какво казват картите. Въпросът ми е ще се съберем ли с П. скоро?
      Много Ви благодаря. <3
      2 месеца - 4 пентакли-6 меча - 10 меча
      ще се съберете.
    • Ново

Azaliq88 написа:

Здравейте, въпросът ми е ще се съберем ли с Т. ?
      Благодаря предварително
      Пак за 2 месеца питам - Паж жезли - 5 меча - Умереност
      Изпадна 4 меча

Той (или тя) не търси комуникация с теб. Дали ти е ядосан/обиден, не знам. Да речем, че до 2 месеца ще постигнете все пак някакво приемливо ниво на общуване. Но чак за събиране, не ми се вярва.
    • Ново

Armid написа:

Azaliq88 написа:

Здравейте, въпросът ми е ще се съберем ли с Т. ?
      Благодаря предварително
      Пак за 2 месеца питам - Паж жезли - 5 меча - УмереностИзпадна 4 меча

Той (или тя) не търси комуникация с теб. Дали ти е ядосан/обиден, не знам. Да речем, че до 2 месеца ще постигнете все пак някакво приемливо ниво на общуване. Но чак за събиране, не ми се вярва.
      Благодаря! Да найстина той ми е много обиден и се е отдръпнал. Но се надявах да преодолеем и това ...
    • Ново

lora90 написа:

Armid, мога ли да помоля и теб да погледнеш за мен и Д. дали ще се съберем? Надявам се да не е нахално от моя страна :)
      Кюриъс ти е гледала вече и то доста изчерпателно. Няма да свикваме консилиум, нали.