Таро онлайн II

• Ново

Здравейте момичета :)
      Имам следното питане: В момента работя за четири фирми, като само в едната съм на трудов договор от 16г. В тази фирма, обаче според мен нещата не вървят на добре. Въпросът ми е, дали в следващата една година ще подължа да работя в тази фирма?
      Предварително Ви благодаря :)
      Усмихнат ден :)
    • Ново

tina79 написа:

Здравейте, бих искала да попитам какво ме очаква в личен план (връзка, любовен план) до края на годината? Благодаря предварително!
      Здравейте, не може да се задават такива въпроси към картите Таро.
      Бъдете конкретни.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

mimik78 написа:

Здравейте момичета :)
      Имам следното питане: В момента работя за четири фирми, като само в едната съм на трудов договор от 16г. В тази фирма, обаче според мен нещата не вървят на добре. Въпросът ми е, дали в следващата една година ще подължа да работя в тази фирма?
      Предварително Ви благодаря :)
      Усмихнат ден :)
      Обясни какво се е случило наскоро, визирам фирмата, в която работиш най-дълго?
    • Ново

Шефът ми през 2012 година замина за лечение в чужбина и все още е там. С ръководенето на фирмата се заеха децата му - син и дъщеря. През май тази година се роди детенце на сина и от тогава той не идва на работа. Остана си в къщи при жена му и детенцето. Доколкото разбирам бащата (старият шеф) не е много доволен от тази ситуация и често влизат в пререкания със сина.
    • Ново

Mona написа:

mimik78 написа:

Шефът ми през 2012 година замина за лечение в чужбина и все още е там. С ръководенето на фирмата се заеха децата му - син и дъщеря. През май тази година се роди детенце на сина и от тогава той не идва на работа. Остана си в къщи при жена му и детенцето. Доколкото разбирам бащата (старият шеф) не е много доволен от тази ситуация и често влизат в пререкания със сина.
      Развий историята, това на теб ти влияe.
      Неслучайно те разпитвам, във връзка с картите, които няма да обявя.
      Засега си застопорена там. Проблемите, които посочи, са причина и да питаш за всичко по-горе, защото не се чувстваш сигурна. Година е твърде дълъг период, по-рано трябва да си намериш нова работа.

В тази фирма нещата отиват на провал и това се знае.

Няма да работиш там до една година.
    • Ново

Mona написа:

tina79 написа:

Здравейте, бих искала да попитам какво ме очаква в личен план (връзка, любовен план) до края на годината? Благодаря предварително!
      Здравейте, не може да се задават такива въпроси към картите Таро.Бъдете конкретни.
      Здравейте, интересува ме до края на годината ще започна ли връзка? Какво е отношението на С. към мен и дали има смисъл да действам спрямо него? Ако така са ок въпросите, благодаря предварително
    • Ново

Благодаря за отговора, Mona! И според мен нещата във фирмата не вървят на добре, но все пак исках да чуя и друго мнение. Само не ми е ясно, дали да изчакам те да ме махнат или аз да се махна предварително. Времето ще покаже :) .

Спорен и усмихнат ден!
    • Ново

tina79 написа:

Mona написа:

tina79 написа:

Здравейте, не може да се задават такива въпроси към картите Таро.Бъдете конкретни.
      Здравейте, интересува ме до края на годината ще започна ли връзка? Какво е отношението на С. към мен и дали има смисъл да действам спрямо него? Ако така са ок въпросите, благодаря предварително
      Здравей!
      С. да не би да е обвързан? Докато размесвах тестето, картите се пръснаха, 8 жезли и Кралица жезли изхвърчаха обърнати. За отношението му към теб - 5 меча, Слънцето, 6 жезли. Наранена гордост и чувство на безсилие, чувства се озлобен заради нещо, макар че може и да не го показва. Струва ми се доста егоцентричен, с високо самочувствие. Не мисля, че има някакви романтични чувства към теб.
      Дали ще започнеш връзка до края на годината - Страшният Съд, Императора, Смъртта. Първо трябва да изчистиш всичко старо, да направиш една равносметка на предишните се връзки, преди да продължиш напред. Няма как да си обърната към миналото, а да се надяваш на нови неща. По-скоро ти предстои вътрешна промяна на този етап.
    • Ново

Kalika написа:

tina79 написа:

Mona написа:

tina79 написа:

Здравей!С. да не би да е обвързан? Докато размесвах тестето, картите се пръснаха, 8 жезли и Кралица жезли изхвърчаха обърнати. За отношението му към теб - 5 меча, Слънцето, 6 жезли. Наранена гордост и чувство на безсилие, чувства се озлобен заради нещо, макар че може и да не го показва. Струва ми се доста егоцентричен, с високо самочувствие. Не мисля, че има някакви романтични чувства към теб.
      Дали ще започнеш връзка до края на годината - Страшният Съд, Императора, Смъртта. Първо трябва да изчистиш всичко старо, да направиш една равносметка на предишните се връзки, преди да продължиш напред. Няма как да си обърната към миналото, а да се надяваш на нови неща. По-скоро ти предстои вътрешна промяна на този етап.
      Благодаря!чудех се дали би имало смисъл да се свържа с него за изясняване на всичко неизказано, но явно отговорът е не. Надявах се поне да започна нещо ново, но явно и това не ми е писано. Благодаря ти за отделеното време