Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Armid wrote:

julia wrote:

Здравейте!
    Ще помоля някой ,ако има време и желание да изтегли карти
    Ще възобновя ли връзката си с Д и дали имаме бъдеще двамата
    Аз имам карти ,но прекалих с въпросите ,затова си мисля ,че е по добре да не ги пипам известно време.
    Доста от темите съм прочела тук,но все още не мога да навързвам картите в една обща картина.
    Ще съм ви много благодарна ,ако някой се отзове
    Д. пътува ли често?
    Той е чужденец и живее в чужбина, но вече години наред се събираме и разделяме и се чудя дали няма да остана само с губене на времето, а и не се появява никой, който да ме заинтригува :(
  • julia wrote:

Armid wrote:

julia wrote:

Здравейте!
    Аз имам карти ,но прекалих с въпросите ,затова си мисля ,че е по добре да не ги пипам известно време.
    Доста от темите съм прочела тук,но все още не мога да навързвам картите в една обща картина.
    Д. пътува ли често?
    Той е чужденец и живее в чужбина, но вече години наред се събираме и разделяме и се чудя дали няма да остана само с губене на времето, а и не се появява никой, който да ме заинтригува :(
    Julia,
    има една теория, която казва, че трябва да направиш място в живота си, за да се появи новия човек и да влезе в живота ти...
  • bojanova_777 wrote:

Sha wrote:

bojanova_777 wrote:

Дано и аз някога чуя думите: "" Очакват те прекрасни неща , повярвай ми"" :(
    Това се случва, когато поемеш живота в собствените си ръце и влагаш усилия и сърце, в правилната за теб посока.
    Това правя от много години, но все не ми се получават нещата :(
    Това, което мога да те посъветвам, е да видиш в астро картата си, къде са Сатурн и Северния Лунен Възел - домове и знаци - те ти показват мисията и целта в живота ти - проследи през тях дали си на правилния път. В нета има много инфо.
    Следваш ли ги, започват да ти се случват синхронности, които ти показват, че си на пътя.
  • Дами, чудесно е, че искате да бъдете полезни една на друга, но нека не превръщаме темата в "Личен съветник и терапевт".

Таро онлайн II - темата е за хора, които нямат собствено тесте карти, но искат да попитат Таро.

Моля, придържайте се към темата и без много оф-топик. За останалото има лични съобщения.
    Следващи разводнявания ще изтривам без предупреждение. :!: :!: :!:

Моля, питащите да се уверят, че са достатъчно конкретни във въпросите си, и нека не нахалстват, ако никой не им обърне внимание.
    Тук се гледа по добра воля и по преценка на гледците, нека не забравяме това.

Благодаря за разбирането.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • julia wrote:

Armid wrote:

julia wrote:

Здравейте!
    Д. пътува ли често?
    Общо бъдеще не се очертава, може би и сама го виждаш. Той явно е зает с работа, а и сякаш няма достатъчно средства.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Sha wrote:

bojanova_777 wrote:

Sha wrote:

bojanova_777 wrote:

Дано и аз някога чуя думите: "" Очакват те прекрасни неща , повярвай ми"" :(
    Това се случва, когато поемеш живота в собствените си ръце и влагаш усилия и сърце, в правилната за теб посока.
    Това правя от много години, но все не ми се получават нещата :(
    Това, което мога да те посъветвам, е да видиш в астро картата си, къде са Сатурн и Северния Лунен Възел - домове и знаци - те ти показват мисията и целта в живота ти - проследи през тях дали си на правилния път. В нета има много инфо. Следваш ли ги, започват да ти се случват синхронности, които ти показват, че си на пътя.
    Благодаря!
    Извинявам се за разводняването на темата. Няма да се повтори :love:
  • Отварям отново темата за Таро онлайн, като ви моля да не задавате често въпроси, а преди това да помислите наистина какво искате да знаете.
    Бъдете щастливи през новата година!
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Ane-lia wrote:

Ако някой има възможност и желание , ще помоля да погледне за мен, това което ме интересува е в любовен план.Интересува ме и конкретен човек.Весели празници пожелавам на всички!
    А какво те интересува в любовен план. Събери си мислите и задай конкретен въпрос.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Ane-lia wrote:

Ще се подновят ли отношенията ми с К?
    Изпадна: Кулата
    Комбинацията: 7 чаши - Страшният съд - Колелото на съдбата

Здравей Анелия.
    Отговорът е не, няма да се подновят. Картите са като по учебник. Кулата щом изпадне, знай че краят си е край. Двойно става с Колелото на последна позиция, бетон.

7 чаши + Страшния съд - отлагане на Страшния съд, но няма какво повече да се отлага.

Съжалявам ако съм те разочаровала, но недей да се кахъриш.
    Ако не друго, поне Кулата предрича и нещо положително за теб. А именно, че предстои личностно израстване за теб, преосмисляне на грешките ти, относно теб самата и фактът, че трябва ясно да изразяваш мнението си и да защитаваш позициите си. Успех! :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Elea wrote:

Имам 2 въпроса:
    1. Защо Леля ми има такова отношение към баба ми .
    2. Какво трябваше да науча от връзката ми с Х. Както и той какво научи? ( като житейски урок)

Първо, Честита Нова Година! Желая много здраве, сбъднати мечти, успехи и красиви мигове на всички вас!

Житейски урок за Елеа от връзката й с Х?
    2 жезли - 6 меча - Ас чаши

Заключвам, че си се научила да правиш избори(2 жезли), които са добри за теб (6 меча), научила си се да излизаш от ситуации неблагоприятни за теб, но по Ас чаши съдя, че все още ти е тъжно и не си забравила всичко.
    Фокусирай се над 6-те меча, т.е. над продължаването ти напред, добре тръгваш, но емоциите ти от Ас чаши надделяват от време на време. Не трябва, направила си добър избор.

Какво е научил Х от връзката си с Елеа?
    Рицар чаши - 7 жезли - Колелото на съдбата (Падна и Рицар пентакли)

Мисля, че е бил със някакви ... сериозни намерения, но самият той ми се струва несериозен. Т.е. самия той не си е вярвал в намеренията към теб. Сякаш е дълбаел в неща, от които на теб ти е досадило. В случая нещата приключват с Колелото на съдбата, което дава запор на ситуацията, т.е. връщане назад няма.

Отношение на леля ти към баба ти. Два пъти гледах на този въпрос, в два различни дни. Паднаха се по три големи аркана и в двата случая. Не мисля, че този въпрос те интересува живо, а може би и Таро не го интересува особено много.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Здравейте и За много години! Извинявам се, че отново ще попитам, но ако някой може да погледне, интересувам се как ще се развият отношенията на дъщеря ми Г с И.Като майка имам моите притеснения.Благодаря предварително!
    <3 <3 <3
  • Ane-lia wrote:

Здравейте и За много години! Извинявам се, че отново ще попитам, но ако някой може да погледне, интересувам се как ще се развият отношенията на дъщеря ми Г с И.Като майка имам моите притеснения.Благодаря предварително!
    За много години!
    Да не би някой от двамата да е обвързан или разведен? На въпроса за отношенията - Справедливостта, Паж пентакли, Рицар меча.
    Какво е отношението на момчето към момичето - Колелото на съдбата, Светът, 5 пентакли.