Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ane-lia написа:

На пръв поглед пречка няма нито от мен нито от неговото семейство, ние ги подкрепяме.Момчето е доста ревниво.
      Ревниво е, защото още не се е отърсило от неприятен спомен от предишна връзка.
    • Отношения между И и Г?
      Колело - Страшен съд - 8 пентакли

Тук може да се направи паралел с картите на Калика, повтаря се Колелото.
      Това говори за повтаряемост на събитията, т.е. събирането и разделянето, за които Анелия спомена. В комбинация със Страшния съд това значи, че са превъзмогнали последната си раздяла и са в процес на заздравяне на отношенията си (8 пентакли).
      По комбинацията на Калика Колелото на съдбата, Светът, 5 пентакли бих предположила, че може би момчето пътува, т.е. е връзка от разстояние, заради Светът + 5 пентакли. Това пречи на връзката да бъде пълноценна.

Какъв човек е И?
      5 пентакли - 5 чаши - 2 чаши

Тук отново се появява 5 пентакли. Момчето вижда някакъв проблем, който дълбоко го огорчава (5 чаши). Горе ти си споменала, че е ревнив, по 2 чаши съдя, че може би вижда често лъжи дори там където ги няма.

Намеренията му към Г?
      Глупак - Отшелник - 4 меча

Отшелникът само потвърждава 5 пентакли, в комбинация с Глупак ми се струва като доста неориентирани в съзнанието му отношения. Започнали са без да му мислят прекалено много, но нещата завършват в 4 меча. Човекът буквално спи, не му се полагат нито усилия, нито старания за тази връзка, чака на готово.

В отговор на горния пост, бих попитала: ти какво очакваш да се случи?
      Няма индикации за раздяла, за сега, но и няма индикации за нещо повече.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolfy написа:

Elea написа:

Имам 2 въпроса:
      1. Защо Леля ми има такова отношение към баба ми .
      2. Какво трябваше да науча от връзката ми с Х. Както и той какво научи? ( като житейски урок)
      Първо, Честита Нова Година! Желая много здраве, сбъднати мечти, успехи и красиви мигове на всички вас!

Житейски урок за Елеа от връзката й с Х?
      2 жезли - 6 меча - Ас чаши

Заключвам, че си се научила да правиш избори(2 жезли), които са добри за теб (6 меча), научила си се да излизаш от ситуации неблагоприятни за теб, но по Ас чаши съдя, че все още ти е тъжно и не си забравила всичко.
      Фокусирай се над 6-те меча, т.е. над продължаването ти напред, добре тръгваш, но емоциите ти от Ас чаши надделяват от време на време. Не трябва, направила си добър избор.

Какво е научил Х от връзката си с Елеа?
      Рицар чаши - 7 жезли - Колелото на съдбата (Падна и Рицар пентакли)

Мисля, че е бил със някакви ... сериозни намерения, но самият той ми се струва несериозен. Т.е. самия той не си е вярвал в намеренията към теб. Сякаш е дълбаел в неща, от които на теб ти е досадило. В случая нещата приключват с Колелото на съдбата, което дава запор на ситуацията, т.е. връщане назад няма.

Отношение на леля ти към баба ти. Два пъти гледах на този въпрос, в два различни дни. Паднаха се по три големи аркана и в двата случая. Не мисля, че този въпрос те интересува живо, а може би и Таро не го интересува особено много.
      Не знам защо Таро не дава отговор за баба. Обичам я и не ми е приятно отношението на леля ми. Баба даде всичко за нея през целия си живот, а сега леля почти не я поглежда ( макар, че живеят заедно). Тъжно . Баба е на години и е мн.добър човек..
      Благодаря за отделеното време. Желая здраве през новата година.
    • ПЪРВО ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
      ИМАМ ДВА ВЪПРОСА
      1. Николай ще ми се обадили скоро и има ли някакви чувства към мен?
      2. П. играе ли хазарт и къде си дава парите има ли друга?
      Благодаря мног ако някой се ангажира да ми хвърли едни карти.
    • kaspan4o написа:

ПЪРВО ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
      ИМАМ ДВА ВЪПРОСА
      П. играе ли хазарт? Ас пентакли 6 меча - 8 пентакли
      Къде му заминават парите? 2 меча обърнати - 8 чаши - 5 пентакли

Въпреки 5 пентакли, не мисля, че играе хазарт, може да е пристрастен към нещо, но не е хазарт, не е и жена.
      Просто рецесия на доходите, не му стигат, харчи повече отколкото печели.

Интересен ми е въпроса, ако може и други да дадат мнение.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Честита и успешна 2018! Много късмет, здраве и от всички хубави неща по много!
      Въпросът ми е свързан с бизнеса,където имам в момента затруднения! Ако има желаещ за конкретика - тук съм
    • aksel_foy написа:

Честита и успешна 2018! Много късмет, здраве и от всички хубави неща по много!
      Въпросът ми е свързан с бизнеса,където имам в момента затруднения! Ако има желаещ за конкретика - тук съм
      Задай си конкретен въпрос.
    • aksel_foy написа:

До края на месеца ще се оправят ли нещата с проектите, по които работя или не?
      Проблемът с проектите какъв е? Останал си да ги движиш сам? Имало е и други в тези проекти, но нещо са прехвърлили цялата отговорност върху теб?
    • Armid написа:

kaspan4o написа:

ПЪРВО ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
      ИМАМ ДВА ВЪПРОСА
      П. играе ли хазарт? Ас пентакли 6 меча - 8 пентаклиКъде му заминават парите? 2 меча обърнати - 8 чаши - 5 пентакли

Въпреки 5 пентакли, не мисля, че играе хазарт, може да е пристрастен към нещо, но не е хазарт, не е и жена.
      Просто рецесия на доходите, не му стигат, харчи повече отколкото печели.

Интересен ми е въпроса, ако може и други да дадат мнение.

Armid
      благодаря за отговора на втория въпрос.

Но искам ако може и отговор и по първия.
      Може и от някой друг.
      БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Мнението бе променено 1 път, последно от kaspan4o ().

• Armid написа:

aksel_foy написа:

Проблемът с проектите какъв е? Останал си да ги движиш сам? Имало е и други в тези проекти, но нещо са прехвърлили цялата отговорност върху теб?
      Не, проектите вече са факт, въпросът е, че иска да ги вземе друг и ми прави спънки постоянни. Чисто по български на готовата баница всички се нареждат. Това е казуса. Днес разбрах, че единия вече са го дали на друг.
    • aksel_foy написа:

Armid написа:

aksel_foy написа:

Не, проектите вече са факт, въпросът е, че иска да ги вземе друг и ми прави спънки постоянни. Чисто по български на готовата баница всички се нареждат. Това е казуса. Днес разбрах, че единия вече са го дали на друг.
      Ами не, няма изгледи нещата да се наредят, така както искаш. Има човек, който вече е взел решението и той смята, че ти не си готов за подобно нещо, няма ти вяра.
    • Massimodutti написа:

Здравейте, много ще съм Ви благодарна ако има някой желание да погледне Таро по въпроса ще се променили отношението на П. към Р. в рамките на месец-два. Благодаря предварително и се извинявам, ако съм нарушила правилата във форума.
      Ще се промени ли отношението на П. към Р. до два месеца?

2 пентакли - Крал жезли - 7 меча

Имам чувството, че става въпрос за човек, който е обвързан, лавира между ситации и хора, нагажда се спрямо това което му се случва. За него е важно да лавира, да има изгода от ситуацията.
      По две пентакли съдя, че е бил на кантар за нещо, но е избрал да бъде Крал жезли пред това да е в разкрачен стоеж.
      Но по 7 меча далеч не мисля, че не си е оставил отворени вратички.

Отношенията надали ще се променят, не виждам индикации за това. Хората не се променят, следователно и отношенията.
      Ако друг иска може да хвърли карти и да сравним :)

П.С. Въпросите се задават тук, не в комбинациите.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • :!: Четящи момичета, мами, дами, господа,
      във изцяло ваш интерес е да питате коректни въпроси, да разкажете малко и backstory.

Примерно, бях с този и този мъж, стана еди-какво-си, той сега е с еди-коя-си, въпросът ми е, ще се върне ли при мен, ще се раздели ли с нея, и т.н.
      Това, отсега казвам, не е насочено към предната потребилка.

Насочено е към всички вас, питащите.
      Не мислете, че като пишете инициали, или пишете засукани въпроси, проверявате нас, гледащите, или пък изпитвате картите.
      Колкото сте по-ясни, и отговорът ще е по-ясен, по-конкретен.
      Не си пестете информация, не се крийте зад "приятелка пита", инициали, където не се разбира кой кого е и за какво се пита.

Това е във ваш интерес, не в наш, нито пък в интерес на картите, защото Таро е неутрално и просто не му пука - ще си покаже каквото има.
      Искате прогнози или искате игри?

Давайте по-смело.
      Никой няма да ви "изяде". Изяждаме само хора, които нямат доблест да са откровени във въпросите си, в поведението си. Или питат по 1000 пъти едно и също. Само тях.

Успех!

Темата е отворена. :)
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Благодаря много за уточнението Criu0us. Имахме връзка с П. В момента сме разделени. Минахме през страшно много неща, включително и през спонтанен аборт, който се случи съвсем скоро. Да мен, ме интересува за напред ще имаме ли нещо общо между П. и Р. или това е краят. Не мисля, че към момента има някой с него. Много Ви благодаря. В никакъв случай не "изпитвам" картите, а задавам въпрос от цялата си душа и сърце. И отново Благодаря Ви.
    • Massimodutti, реших и аз да тегля, въпреки че wolf също ти е гледала на карти и е казала своето мнение. Този човек скоро няма да вземе решение - това е по нейните карти.

По моите:
      Ас меча, Справедливост, Отшелник

Питах ги ще бъдат ли Р. и П. отново заедно.

Отговорът си е изцяло за теб. Няма значение дали ще сте заедно или не. Ти трябва да си преосмислиш живота.
      Преминаваш през труден етап, видно е. Сама споделяш, че се измъчваш по този любовен казус, ала не е само това.
      Това ли е, което искаш от живота, какви са твоите мечти?
      Аз виждам напред един дълъг път на "лекуване" на себе си,вглеждане в себе си.
      Трябва да си по-отговорна, да вземеш живота си в ръце, разбирай го в абсолютно всички смисли. Да бъдеш активен УЧАСТНИК във всички свои дела, не само любовни, ами всякакви. Въпреки че ти е трудно. Имаш избор, да растеш или просто безсмислено да страдаш.
      Да си воин или да си поредната смачкана жена.

Мисля, че така ще си поне година, ако не и повече - добро време за лекуване.

Въпросът, оригиналният, за мен стои отворен и просто не е най-същественото, на което е избрало да отговори Таро.
      Надявам се, че съм ти поне малко от полза. Надявам се, и мисля, че ти в крайна сметка ще бъдеш добре.
      DIGNITY ALWAYS WIN.