Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Благодаря. Доста обърках картите. Повечето казани неща не отговарят на сегашната действителност. Означава ли, че може да се случат в близко бъдеще. Примерно ММ да ме зареже, да ми вземе бизнеса. Или аз да си хвана шапката и да изчезна на работа в чужбина, ми хрумва в момента. Знам, че емоциите и гневът не са добри съветници. Позамислиха ме тия карти.
    • Здравейте! Задавала съм въпроси тук и винаги съм получавала много точни отговори на ситуацията каквато е в момента.Ако може някой да погледне картите и сега за въпрос„Какви са отношенията между К.и В.,как ще се развият,предполага се, че трябва да са любовни.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Здравейте! Задавала съм въпроси тук и винаги съм получавала много точни отговори на ситуацията каквато е в момента.Ако може някой да погледне картите и сега за въпрос„Какви са отношенията между К.и В.,как ще се развият,предполага се, че трябва да са любовни.
      дай повече предистория
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

Ane-lia написа:

Здравейте! Задавала съм въпроси тук и винаги съм получавала много точни отговори на ситуацията каквато е в момента.Ако може някой да погледне картите и сега за въпрос„Какви са отношенията между К.и В.,как ще се развият,предполага се, че трябва да са любовни.
      дай повече предистория
      Познават се от около 10месеца, К.е с около 20 години по-голям от В. К .е мъжа , а В .жената, други подробности не знам.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Armid написа:

Ane-lia написа:

дай повече предистория
      Познават се от около 10месеца, К.е с около 20 години по-голям от В. К .е мъжа , а В .жената, други подробности не знам.
      добре, тогава защо те интересува какви и са им отношенията, каква е връзката с теб и как техните отношения се отразяват на теб?
      La vie en rose
    • dora24, както и много други момичета, които имат въпроси са ясни и точни и склонни да обсъждат после комбинациите, които сме им изтеглили. За нас е важно да имаме информация, която да е по-голяма от 1 изречение, поради факта, че така се учим.
      Т.е. ако искаш да не ти отговарят с едно изречение, не отговаряш и ти с едно. :)

Надявам се да не звуча груба, но бъди малко по-отворена и изяснителна във въпросите си, както и в обратната връзка после.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

Отношения между И и Г?
      Колело - Страшен съд - 8 пентакли

Тук може да се направи паралел с картите на Калика, повтаря се Колелото.
      Това говори за повтаряемост на събитията, т.е. събирането и разделянето, за които Анелия спомена. В комбинация със Страшния съд това значи, че са превъзмогнали последната си раздяла и са в процес на заздравяне на отношенията си (8 пентакли).
      По комбинацията на Калика Колелото на съдбата, Светът, 5 пентакли бих предположила, че може би момчето пътува, т.е. е връзка от разстояние, заради Светът + 5 пентакли. Това пречи на връзката да бъде пълноценна.

Какъв човек е И?
      5 пентакли - 5 чаши - 2 чаши

Тук отново се появява 5 пентакли. Момчето вижда някакъв проблем, който дълбоко го огорчава (5 чаши). Горе ти си споменала, че е ревнив, по 2 чаши съдя, че може би вижда често лъжи дори там където ги няма.

Намеренията му към Г?
      Глупак - Отшелник - 4 меча

Отшелникът само потвърждава 5 пентакли, в комбинация с Глупак ми се струва като доста неориентирани в съзнанието му отношения. Започнали са без да му мислят прекалено много, но нещата завършват в 4 меча. Човекът буквално спи, не му се полагат нито усилия, нито старания за тази връзка, чака на готово.

В отговор на горния пост, бих попитала: ти какво очакваш да се случи?
      Няма индикации за раздяла, за сега, но и няма индикации за нещо повече.
      Обратна връзка от мен-младежите са отново заедно, връзката не е от разстояние.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Т.е. била е от разтояние и вече не е или никога не е била от разтояние?
      La vie en rose
    • wolf написа:

Отношения между И и Г?
      Колело - Страшен съд - 8 пентакли

Тук може да се направи паралел с картите на Калика, повтаря се Колелото.
      Това говори за повтаряемост на събитията, т.е. събирането и разделянето, за които Анелия спомена. В комбинация със Страшния съд това значи, че са превъзмогнали последната си раздяла и са в процес на заздравяне на отношенията си (8 пентакли).
      По комбинацията на Калика Колелото на съдбата, Светът, 5 пентакли бих предположила, че може би момчето пътува, т.е. е връзка от разстояние, заради Светът + 5 пентакли. Това пречи на връзката да бъде пълноценна.

Какъв човек е И?
      5 пентакли - 5 чаши - 2 чаши

Тук отново се появява 5 пентакли. Момчето вижда някакъв проблем, който дълбоко го огорчава (5 чаши). Горе ти си споменала, че е ревнив, по 2 чаши съдя, че може би вижда често лъжи дори там където ги няма.

Намеренията му към Г?
      Глупак - Отшелник - 4 меча

Отшелникът само потвърждава 5 пентакли, в комбинация с Глупак ми се струва като доста неориентирани в съзнанието му отношения. Започнали са без да му мислят прекалено много, но нещата завършват в 4 меча. Човекът буквално спи, не му се полагат нито усилия, нито старания за тази връзка, чака на готово.

В отговор на горния пост, бих попитала: ти какво очакваш да се случи?
      Няма индикации за раздяла, за сега, но и няма индикации за нещо повече.

Обратна връзка от мен-младежите са отново заедно, връзката не е от раздтояние.

Armid написа:

Ane-lia написа:

Armid написа:

Ane-lia написа:

Никога не е била от разстояние, дори живеят заедно.
      <3 <3 <3
    • Ane-lia написа:

Armid написа:

Ane-lia написа:

дай повече предистория
      Този К., да не би да е същия, за когото беше питала преди време?
    • Здравейте, радвам се, че ви има, понеже аз нищо не зная за тези карти.
      Ще дам малко информация за себе си, преди да задам въпроса си:
      • Имам едно дете от първия ми мъж, а с настоящия ми съпруг от доста време опитваме за още едно.Годините ми не са малко, та изтеглихме кредит ( благодаря на curiOus за комбинацията), евентуално за ин витро.
      • Въпросът ми е: Ще забременея ли до 8 месеца? и ако да: В "Св.Лазар" ли ще сбъднат мечтата ни?
      • Благодаря!
    • puh4e05 написа:

Здравейте, радвам се, че ви има, понеже аз нищо не зная за тези карти.
      Ще дам малко информация за себе си, преди да задам въпроса си:
      • Имам едно дете от първия ми мъж, а с настоящия ми съпруг от доста време опитваме за още едно.Годините ми не са малко, та изтеглихме кредит ( благодаря на curiOus за комбинацията), евентуално за ин витро.
      • Въпросът ми е: Ще забременея ли до 8 месеца? и ако да: В "Св.Лазар" ли ще сбъднат мечтата ни?
      • Благодаря!

Признавам, че сега малко ще се упражня с твоя въпрос.
      Ще забременееш ли до 6 месеца - 5 пентакли - 6 жезли - Дявол
      Има ли възможност да износиш собствено второ дете? Императрица - Ас пентакли - Крал чаши
      Какъв е проблема до сега? 5 пентакли - 4 пентакли - Луната
      Проблема в мъжа ли е? 5 пентакли - 2 чаши - 2 пентакли обърнати

Добре, тази 5 пентакли иска да ме зашлеви в лицето.

Като цяло мисля, че имаш възможност да забременееш и износиш здраво дете. Втората комбинация е много показателна за това, като Крал чаши указва добрия лекар на който ще случиш (не задължително за инвитро). Даже нищо в тези комбинации не ми говори за интервенция.

Проблема какъв е - тук се двуумя - пентаклите показват физическото тяло, има някакво занемаряване на здравето, на границата на патологията. Освен това 4 пентакли е едно зацикляне, застопоряване, сякаш има някаква стена, която не може да бъде премината, което може да води до запушени тръби? Но пък Луната се свърза с депресии, ментални проблеми, но може и да е като цяло депресия от това, че забременяването не се получава. Защото, от друга страна, 5 пентакли е направо болестно състояние, когато става въпрос за зависимост - зависимост че искаш второ дете (или може би втория ти мъж е този, който настоява за дете така отчаяно).
      La vie en rose
    • За Дявола знаем от Мона, че е карта на физическите изменения. Говорим за възрастов проблем. Това по първата комбинация на Армид.

Сега съм на работа, не мога да пиша. И аз имам комбинация по твоя въпрос.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Да, точно така. Показва, че има изменения на съдове, мускули. Както и метафорично показва, че е илюзорно да спрем хода на времето.

Абе освен тази Крал чаши, няма друга дворцова карта. Кой го иска това дете повече?
      La vie en rose
    • Благодаря, Armid!
      curiOus, ще чакам и твоята комбинация! Ако ще ви помогне за тълкуването :
      -първо не исках,ама после се вманиачих много повече от мъжа ми;
      -освен моите години, и при половинката ми има проблем (естествено едва ли ще стане)
      - сега мислим за опит с донорски яйцеклетки ( имаме два неуспешни с мои)
      Големият :?: е дали ще отидем на правилното място, за да успеем.
    • curi0us написа:

9 жезли, Паж меча, 10 пентакли
      Има проблем със семейството някакъв, това ми показват картите. Не знам чие семейство, но нещо не е съвсем наред, има лични проблеми, които също мислиш.

Ще си имаш ли второ дете, чрез бременност, от настоящия ти партньор?

Справедливост, Отшелник
      5 жезли, 2 пентакли, 9 пентакли

Правя прецедент да гледам на въпрос по два пъти, по принцип това не е много приемливо.
      Странно. И аз се питам кой иска повече това дете и ти виновна ли се чувстваш, че имаш трудности да заченеш? Мъжът ти вкарва ли ти вина или някакво чувство на неприятно усещане, че от него нямаш дете, а имаш от предишния ти партньор?
      В тези карти има ВИНА.
      Отделно явно неговото семейство го натиска да ти направи дете и го пресират, а той пресира теб.
      Такива усещания имам.

Въпреки всичко смятам, и по двете мои комбинации, че е възможно, макар и с много зор, да имаш все пак дете от настоящия ти партньор.
      Колебая се между това или някаква идея да напуснеш отношенията. Не знам това ли е което истински искаш или го правиш за друг човек. Малко един вид: кому е нужно това?

Признавам си, затруднена съм.
      Но има нещо, което е неизбежно да се случва и ти ще кажеш по-късно какво е то. Това встрани от всякакво забременяване (дали инвитро, дали с донорски яйцеклетки и т.н.)
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curiOus, преди всичко ти благодаря, че направи изключение да ми гледаш втори път!
      По отношение на вината, аз определено не изпитвам такава, по-скоро ме е яд, че не се получава (Овен съм и откачам като не става на моето). Ако при мъжа ми всичко беше наред, може би щях да се чувствам виновна. Незнам даже дали на него не всявам такава, казвайки, че ако той беше ОК, сигурно щяхме да успеем още преди 2 години.
      Нямам никакъв натиск нито от него, нито от родителите му-държат се прекрасно и с мен, и с детето.Аз сама се "натискам"-просто за да съм аз на 100% щастлива, искам и той да е.Като знам,че нещо му липсва, се помрачава и моето щастие.
      Относно това да прекъсна отношенията ни, на тази етап ми се струва абсурдно, но никой не знае какви изненади ни готви живота.
      • Най - много ме притесни това, че нещо неизбежно ще се случи! curiOus, ти как го виждаш- като нещо хубаво за мен, или лошо?