Таро онлайн II

• Към дамите, които гледат.
      Никога не гледайте по два пъти на едни и същи въпроси, ако няма времева разлика между тях поне от 6 месеца.

Има въпроси, които не трябва да се повтарят поне за година. Но преди всичко, от самата комбинация ще се разбере какво време е нужно изобщо, ако трябва въпроса да се повтори.

Независимо какви желания имат питащите.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Здравейте, момичета. По повод въпроса на жената от предния пост, аз имам подобен въпрос. Ще успея ли в рамките на година да забременея и родя здраво детенце? Много силно го желая, а годините ми напредват. Благодаря Ви. Много.
    • Massimodutti написа:

Здравейте, момичета. По повод въпроса на жената от предния пост, аз имам подобен въпрос. Ще успея ли в рамките на година да забременея и родя здраво детенце? Много силно го желая, а годините ми напредват. Благодаря Ви. Много.
      Здравей, момиче.

Проблемът не е в забременяването, а в износването. В задържането на плода.
      2 пентакли, 8 жезли, Силата

Трябва да потърсиш специалисти. Имаш 100% шанс.

Не ти зная историята, но наскоро си имала подобна ситуация ... Първо правило е да си брутално откровен, да излееш цялата мъка и цялата чернилка от душата си. Брутално да се оголиш. Целият си ужас да захвърлиш към света като шамар.
      Да се освободиш.
    • kaspan4o написа:

искам да попитам може ли някои да ми хвърли едни карти и да ми каже дали до края на годината ще остана на работа. Благодаря предварително на тоя който реши
      5 пентакли обърната Отшелник 7 жезли
      Ще те оставят, друг е въпроса как ще се чувстваш. Няма да е дълго, оставането. Време е да си зададеш въпроса какви са ти целите и какъв е смисъла на всичко, което вършиш, и не винаги да си контра на всичко и всички.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • kaspan4o написа:

искам да попитам може ли някои да ми хвърли едни карти и да ми каже дали до края на годината ще остана на работа. Благодаря предварително на тоя който реши
      Каспанчо, първо трябваше да ти хрумне да пишеш грамотно.
      Второ, никой не ти е длъжен, защото ти пишеш тук през ден.

Но най-вече, ми прави впечатление тоталната ти неграмотност. Намери други простори да задаваш въпросите си, не и тук.
      При следващ твой въпрос, ще те блокирам.
    • Ново

Здравейте. За първи път пиша тук, чувствам се като на изпит.
      Изгубих работата, която много харесвах от глупост и наивност, бих искала да питам дали ще намеря скоро нещо, в което да мога да се реализирам?
    • Ново

Nora написа:

Изгубих работата, която много харесвах от глупост и наивност, бих искала да питам дали ще намеря скоро нещо, в което да мога да се реализирам?
      Добре дошла във форума!

Въпреки че темата е в територията на таро, ще ти отговоря от името на астрологията. Харесах мнението ти, защото не е свързано с любов, а с реалния живот.

Направих хорар за времето, в което видях въпроса ти. Мисля че няма от какво да се притесняваш, скоро, ще намериш добро опция за работа. Огледай се, не губи увереност, късмета е на твоя страна!

Поздрави!
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Ново

Vendor написа:

Nora написа:

Добре дошла във форума!
      Въпреки че темата е в територията на таро, ще ти отговоря от името на астрологията. Харесах мнението ти, защото не е свързано с любов, а с реалния живот.

Направих хорар за времето, в което видях въпроса ти. Мисля че няма от какво да се притесняваш, скоро, ще намериш добро опция за работа. Огледай се, не губи увереност, късмета е на твоя страна!

Поздрави!
      Vendor, благодаря много за отговора. Аз също си повтарям, че ще намеря нещо, но ето че минаха почти 3 месеца, а дори и за интервю не ми се обаждат, което ме срива допълнително. Хубавото е, че не ми е наложително, но аз просто се чувствам безполезна в къщи и обичам да работя. Ще продължа с търсенето.
      Хубав ден!