Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• TodorDimitrov написа:

Здравейте. Понеже съм разделен със съпругата ми,а имаме момиченце на 4 годинки.
      Та въпросът ми е може ли да ми наредите карти за два въпроса?
      Дали ще се събера отново със съпругата ми и ако Да,кога?

И дали да замина да работа в друга държавадругаде за няколко месеца да си избистря главата?

Благодаря ви много.
      От опит мога да кажа само едно - хората не се променят, колкото и да се удрят в гърдите, че го правят.
      Рицар пентакли - 6 меча - Император
      Много философстваш, предизвикваш безсмислени спорове, изискваш от другите преди да си дал, настояваш за определено поведение от тях... няма как да стане събирането. Явно не сте от скоро разделени. Но жената не желае да е с теб, просто трябва да го приемеш, иначе необоснования инат да осъществиш тази връзка без оглед на реалните условия, ще отключи всички негативни черти, държани до сега привидно под контрол.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Здравейте! Бих искала да попитам някой тук, защото съм супер нова с таро и въобще си нямам никаква идея все още. Хвърлях си доста пъти обаче вече тотално се обърках и не разбрах нищо. Трудно ми е, а вече доста се измъчвам за един въпрос, за това би ли ми хвърлила карти за нова връзка до месец, ..или кога ще имам? Или дали ще се запозная с някого този месец, с когото ще изградим връзка по нататък с времето. Беше ми дадена някаква прогноза, че ще имам връзка след април 2018 и все повече нямам търпение, защото го искам от година вече. Много ми е тежко. Ще се появи ли мъж най-сетне с когото да развием връзка през тази година
    • ОК Ана, теглих дали ще се запознаеш с някого до края на годината.
      Обърнат Глупак - обърнати 2 жезли - 7 чаши
      Какво очакваш ? Защо се насилваш да срещнеш някого ? Кой и защо ти е казал, че трябва да бъдеш във връзка ? Да, ще срещнеш, мисля. Ще се впускаш в авантюри които не са за теб, само разочарование виждам, много несериозни карти... Нещо липсва у теб самата, не знаеш май много накъде да поемеш ? Съвет, изчакай с връзките, помисли накъде да поемеш ? Имаш ли професия ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Права си иначе. Изобщо не знам на къде да поема. Този въпрос с връзката много ме измъчва понеже може да не е най-важното нещо в живота но съм сама вече 2 години и се измъчвам, тежко ми е, ужасно самотно ми е, имам огромна нужда от любов, от чувства. Вече дори не знам колко ме интересува точно кога ще имам връзка а дали изобщо ще имам. Болка ми е. Не че правя нещо кой знае какво, по принцип не се впускам ей така в авантюри, не пробвам с тоя, ония, а сякаш повече чакам просто да ме намери и да се случи. Нямам и толкова време да излизам. Просто го чакам. И се изтощих...Знам, че сега ще кажете - остави го това, хвръли си другаде силите, но в един момент всичко друго ти е наред, върви, а само любов няма. Като ми казваш “изчакай с връзките” си мисля.... как??? Нямам сили, не е като да чакам от вчера. Не знам какво да направя.
    • Вгледай се в себе си, красиво прекрасно момиче. Търси себе си !
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Колкото до това, кой ми е казал, че ще имам връзка. Ами от две-три места. Най се доверявам на астрологична прогноза от една жена. Тя не ми даде точно време, но ми прави прогноза за една година напред считано от май 2017 до май 2018 и ми каза, че мъжът с когато ще имам връзка вече съм го срещнала някъде в тоя интервал, обаче отношенията ни може да се развият след няколко месеца или да са известно време на границата на започването и също така, че може да е тайна връзка известно време. Такива неща. А това няма как да е пълна лъжа все пак. Въпросът остава. Кога по дяволите ще се появи този мъж, защото реално може да съм го срещнала, но просто не сме се запознали все още. Освен ако не стане точно този сегашния месец май. Та си мислех, дали тези авантюри за които ми говориш, че ще се спусна, няма да са точно с него, и просто да се стигне до връзка, но не тази година, а малко по-нататък.
    • Ana1998 написа:

Права си иначе. Изобщо не знам на къде да поема. Този въпрос с връзката много ме измъчва понеже може да не е най-важното нещо в живота но съм сама вече 2 години и се измъчвам, тежко ми е, ужасно самотно ми е, имам огромна нужда от любов, от чувства. Вече дори не знам колко ме интересува точно кога ще имам връзка а дали изобщо ще имам. Болка ми е. Не че правя нещо кой знае какво, по принцип не се впускам ей така в авантюри, не пробвам с тоя, ония, а сякаш повече чакам просто да ме намери и да се случи. Нямам и толкова време да излизам. Просто го чакам. И се изтощих...Знам, че сега ще кажете - остави го това, хвръли си другаде силите, но в един момент всичко друго ти е наред, върви, а само любов няма. Като ми казваш “изчакай с връзките” си мисля.... как??? Нямам сили, не е като да чакам от вчера. Не знам какво да направя.
      студентка (значи на не повече от 20-22г) - а някой да ти е казвал, че любовта не е задължително да е с гадже? Че самотността не е това да си сам, а да си пуст? Че първо трябва да напълниш със съдържание себе си, после дните си и накрая да търсиш някого с когото даа споделиш това? И аз като Старите баби почнах да говоря, ама извинете, никаква дисциплина няма в това младо поколение. Затръшкала се, че няма мъж. Ами вземи прави нещо смислено с живота си, мъжа сам ще дойде.
      La vie en rose
    • Ana1998 написа:

Най се доверявам на астрологична прогноза от една жена. Тя не ми даде точно време, но ми прави прогноза за една година напред считано от май 2017 до май 2018
      Щом имаш прогноза, защо да нямаш връзка? Астрологията обикновено е точна наука.

Отговорът на Таро по-скоро е дали това би те направило истински щастлива, теб, като човек; Като същество, което малко или много търси да осмисли битието си. Затова и картите са такива, и съответните реакции.

Иначе защо да не срещнеш мъж, погледни реалистично и без карти - млад човек си. Младите хора се срещат и събират, после разделят, после пак, до една евентуална женитба.

С този коментар не противореча на Рокселан и Армид по-горе, защото са тълкували вярно комбинацията. Работата е, че показва много други неща около теб, не отговаря непременно на въпроса ще има ли мъж до края на май 2018 или няма да има.

Таро/Система на работа при картите
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Изобщо картите често не отговарят на зададените въпроси, дават съвсем различни отговори и рисуват други картини.

Аз бих споделила карти, дали ще срещна човек до себе си, теглени са преди около 2г.
      Падна се
      Рицар чаши, 10 чаши, 9 пентакли

Любов дойде, да. И си отиде. Тук е друго вече. Нищо не може да задоволи глада на 9 пентакли, чашите са малка радост, но радост имаше, да:)
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Здравейте! Чета ви от доста време, но ситуацията, в която се намирам ме накара да потърся вашата помощ. Ситуацията е: шестгодишна връзка, докато не разбрах, че в живота ни се е появил трети човек. Последва раздяла за около два месеца, докато един неприятен инцидент не ни събра. Той си призна, голяма грешка било, всичко щяло да се промени и аз захапах отново. Две седмици по-късно резултата беше налице. Още се виждат. Станах свидетел даже. От тогава той звъни, иска да говорим, но аз отказвам всякаква комуникация. Знам, че всеки ще каже зарежи го този, но не знам дали съм готова за това. Скоро той ще замине далече и това ме кара да се чудя дали да го оставя да замине, без да поговорим. Молбата ми е ако има възможност да попитате картите: Той още ли е с тази жена и ако - да в какви отношения?, Как да постъпя и как ще се развият отношенията ни от тук нататък? Не съм сигурна добре ли формулирам въпросите :/ Благодаря предварително!
    • Koki4e написа:

Здравейте! Чета ви от доста време, но ситуацията, в която се намирам ме накара да потърся вашата помощ. Ситуацията е: шестгодишна връзка, докато не разбрах, че в живота ни се е появил трети човек. Последва раздяла за около два месеца, докато един неприятен инцидент не ни събра. Той си призна, голяма грешка било, всичко щяло да се промени и аз захапах отново. Две седмици по-късно резултата беше налице. Още се виждат. Станах свидетел даже. От тогава той звъни, иска да говорим, но аз отказвам всякаква комуникация. Знам, че всеки ще каже зарежи го този, но не знам дали съм готова за това. Скоро той ще замине далече и това ме кара да се чудя дали да го оставя да замине, без да поговорим. Молбата ми е ако има възможност да попитате картите: Той още ли е с тази жена и ако - да в какви отношения?, Как да постъпя и как ще се развият отношенията ни от тук нататък? Не съм сигурна добре ли формулирам въпросите :/ Благодаря предварително!
      Кулата - Обърнат Обесен - Кралица жезли
      Каруцата е обърната и н-на брой шансове да му дадеш, все тая.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Koki4e написа:

Здравейте! Чета ви от доста време, но ситуацията, в която се намирам ме накара да потърся вашата помощ. Ситуацията е: шестгодишна връзка, докато не разбрах, че в живота ни се е появил трети човек. Последва раздяла за около два месеца, докато един неприятен инцидент не ни събра. Той си призна, голяма грешка било, всичко щяло да се промени и аз захапах отново. Две седмици по-късно резултата беше налице. Още се виждат. Станах свидетел даже. От тогава той звъни, иска да говорим, но аз отказвам всякаква комуникация. Знам, че всеки ще каже зарежи го този, но не знам дали съм готова за това. Скоро той ще замине далече и това ме кара да се чудя дали да го оставя да замине, без да поговорим. Молбата ми е ако има възможност да попитате картите: Той още ли е с тази жена и ако - да в какви отношения?, Как да постъпя и как ще се развият отношенията ни от тук нататък? Не съм сигурна добре ли формулирам въпросите :/ Благодаря предварително!
      Кулата - Обърнат Обесен - Кралица жезлиКаруцата е обърната и н-на брой шансове да му дадеш, все тая.
      Благодаря, че толкова бързо ми отговорихте! Не знам дали е важно за картите, но срещата между тях, на която станах свидетел беше по-скоро кавга. Само дето не разбрах как е приключила - с прекратяване или с оправяне на отношенията. Да разбирам ли, че той още си е с нея и е по-добре да не говорим изобщо или моето его е прекалено силно да преглътне обидата?

Мнението бе променено 1 път, последно от Koki4e ().

• Koki4e написа:

Да разбирам ли, че той още си е с нея и е по-добре да не говорим изобщо или моето его е прекалено силно да преглътне обидата?
      Има ли значение?
      La vie en rose
    • Armid написа:

Koki4e написа:

Да разбирам ли, че той още си е с нея и е по-добре да не говорим изобщо или моето его е прекалено силно да преглътне обидата?
      Има ли значение?
      За мен има. :)
    • Мога ли попитам за един изпит, за който учих, но ми е хипер важен и много искам да знам имам ли шанс, ще го взема ли на 27ми юни. Изпитът е по Криминалистика и за сега е устен, но преподавателят е такъв, че малко се гаври и е 99% възможно да го промени на писмен в последния момент или нещо друго. При него е малко на късмет според настроението му. Все пак датата е 27.06. Ще го взема ли на тази редовна сесия, на това първо явяване или ще се наложи да ходя пак през септември на поправката му?
    • Ana1998 написа:

Мога ли попитам за един изпит, за който учих, но ми е хипер важен и много искам да знам имам ли шанс, ще го взема ли на 27ми юни. Изпитът е по Криминалистика и за сега е устен, но преподавателят е такъв, че малко се гаври и е 99% възможно да го промени на писмен в последния момент или нещо друго. При него е малко на късмет според настроението му. Все пак датата е 27.06. Ще го взема ли на тази редовна сесия, на това първо явяване или ще се наложи да ходя пак през септември на поправката му?
      ако ти кажем, ще учиш ли :D
      La vie en rose
    • Ana1998 написа:

Аз си уча за изпита, просто е деликатен, гаден е преподавателят, къса на кеф. Кажете ми.
      супер! Учи, щото иначе няма да се получи. На 28.06 те чакаме да споделиш!
      La vie en rose