Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LadyBug wrote:

Не е въпроса дали вярвам, просто попитах ако има желание някой друг.
    Извинявай, ако си си почувствала обидена.
    Няма от какво да се чувствам обидена. По-скоро, питащите трябва да сте наясно, че отговора на Таро ще бъде един и същ, макар и казан с други карти (думи). (както виждаш, че се получи и в случая).
    В подобни случаи подвъпроса, който искате да зададете е - Нека и друг се включи, защото отговора не ми харесва и искам да чуя нещо друго. А когато се пита Таро, трябва да сте готови да чуете истината.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Добре. Този мъж ме обърква. Заявява желание към мен, но ...нещо ме гризе отвътре.
    Все пак ако някой иска да помогне , нещо се съмнявам в него, не го разбирам. Уж много ме иска, но ....има едно" Но."
    Дали не си играе с мен? Чудя се дали има друга връзка с жена?
    Ако някой иска да ми гледа ще съм благодарна.
  • Tarabg wrote:

Добре. Този мъж ме обърква. Заявява желание към мен, но ...нещо ме гризе отвътре.
    Все пак ако някой иска да помогне , нещо се съмнявам в него, не го разбирам. Уж много ме иска, но ....има едно" Но."
    Дали не си играе с мен? Чудя се дали има друга връзка с жена?
    Ако някой иска да ми гледа ще съм благодарна.
    10 чаши - Паж чаши - 10 жезли обърната

Ще го кажа така - "Живейте го тоя живот, живейте го в реалността".
    Молбата ми е, да спрем да се занимаваме с г-н Х, става ли?
    La vie en rose
  • Да разбирам, че отношенията ми с него не са реалност. Аз искам нещо, което няма да получа, поради някакви причини.
    Макар че, имаме добра комуникация и е напълно възможно да бъдем добри приятели , ако не друго.
    Той показва, че ме харесва , но може и сам да си слага бариери по отношение на мен.
    Като цяло питах дали има намесена друга жена?
    Благодаря ви момичета. Не се сърдете.
  • Здравей ImYours

Картите са Кралица жезли - 6 чаши - Кралица пентакли

Виждам, че каквото е имало е останало в миналото, 6 чаши дори изпадна, мисля, че и ти го усещаш, но не си готова да се откажеш, търсиш варианти и все повече се вкопчваш в това минало.
  • Момичета, давам обратна връзка.
    Днес приключихме с господин Х
    Много глупава и грозна ситуация.
    Трябваше вчера да ми разтълкувате по- добре картите, да не изпадам в подобно положение.
    Чувствам се много зле.
    Играл си е с чувствата ми от близо 2 мес.
    Защо ? - нямам идея
    Благодаря ви.
  • Нямаше да приемеш сигурно още по-реално тълкуване.
    Но всеки опит е знание.

Препотвърждава се аксиомата, че дворцови чаши не е никак добре за любов. Или чаши за първа карта. Хеле па с 10 жезли.
    DIGNITY ALWAYS WIN.
  • Луда работа.Той ме преследваше от близо година, накрая склоних.
    Омота ме емоционално и така.
    Защо го направи, какво е търсил при мен.?
    Благодаря ви. И друг път сме ми познавали и сте много точни.
  • Здравейте! Благодарна съм за предишния отговор. Сега пиша за друга моя надежда- дали дъщеря ми ще се устрои на работата, за която ще кандидатства в близките шест месеца? Благодаря предварително! <3
    Всичко, което ми се случва е за мое добро! :pari:
  • lusi wrote:

Здравейте! Благодарна съм за предишния отговор. Сега пиша за друга моя надежда- дали дъщеря ми ще се устрои на работата, за която ще кандидатства в близките шест месеца? Благодаря предварително! <3
    Кралица пентакли - 9 пентакли - 2 меча

Тя ли иска тая работа или ти непрекъснато й говориш, че трябва "да се уредеи" там?
    La vie en rose
  • Armid wrote:

lusi wrote:

Здравейте! Благодарна съм за предишния отговор. Сега пиша за друга моя надежда- дали дъщеря ми ще се устрои на работата, за която ще кандидатства в близките шест месеца? Благодаря предварително! <3
    Кралица пентакли - 9 пентакли - 2 меча
    Тя ли иска тая работа или ти непрекъснато й говориш, че трябва "да се уредеи" там?

Въпросът Ви е риторичен, за това благодаря за,отговора, макар и като въпрос! 8)
    Всичко, което ми се случва е за мое добро! :pari:
  • Здравейте момичета.Препоръчаха ми да питам вас по заболял въпрос.Надявам се и аз да си изясня малко ситуацията.
    1. Какво чувства към мен С. след последния ни разговор?
    2. Иска ли да има отношения с мен и защо?
    3.Ще направи ли някакъв ход ?
  • Maray wrote:

Здравейте момичета.Препоръчаха ми да питам вас по заболял въпрос.Надявам се и аз да си изясня малко ситуацията.
    1. Какво чувства към мен С. след последния ни разговор?
    2. Иска ли да има отношения с мен и защо?
    3.Ще направи ли някакъв ход ?
    1. Крал пентакли - 9 пентакли - Кула
    2. Пада 5 меча // Кралица жезли - Луна - 9 жезли
    3. Колесница - об паж ж - паж п

Привет, Maray!

По картите ти съдя, че последният разговор е минал доста напрегнато (Кулата), казали сте си неща, които са били премълчавани и наболяли от доста време. С. е с труден характер и не обича да му се опонира. Определено смята, че той има право в ситуацията и че ти трябва да се съобразиш.

Аз по втория въпрос не виждам приключване на отношенията, събрал му се е яд и озлобение, а ти береш душа (Луна с 9 жезли), страх те е да не изгубиш позицията, която до сега си имала (Кралица жезли).

Стъпка към теб не мисля, че ще направи, има някакво разминаване в комуникацията, както вече казах смята, че той е прав.

Успех!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
  • Благодаря Wolf .Той явно е взел решение - че не иска да е с мен. Правилно ли разбрах?
    В такъв случай, да не правя опити да сме заедно. Не разбрах много по вторият ми въпрос - Дали иска да продължим?
    Ако направя опит ще ме отхвърли ли?
    Благодаря!

The post was edited 1 time, last by Maray ().