Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте. Бих искала да ми хвърлете карти имам 2 въпроса.

1. Ще ми пише ли отново Б. и дали ще си оправим отношенията с него и дали отново ще се виждаме.
      2. Очаква ли се скоро да започна връзка
    • krem12 написа:

Здравейте. Бих искала да ми хвърлете карти имам 2 въпроса.

1. Ще ми пише ли отново Б. и дали ще си оправим отношенията с него и дали отново ще се виждаме.
      2. Очаква ли се скоро да започна връзка

Това са 4 въпроса :)

Дали ще пише отново - Крал жезли - 7 чаши - Крал чаши
      Дали ще се виждате отново - 9 меча - Рицар жезли - Рицар меч

Не мисля, че тук има изобщо нещо сериозно. Б обича да говори, да го слушат, да се закача, но за него това е несериозно, просто флирт. Влязла си му остро и следва отдръпване, интереса му е приключил.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Здравейте, попаднах в сложна ситуация и търся някои отговори. Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.

1) В. ще замине ли на работа в чужбина? Разочарован от работата си, търси реализация там.
      2) Какви са шансовете му да започне удовлетворяваща го работа тук?
    • krem12 написа:

А очаква ли се да започна връзка или да имам среща скоро с някого? Може ли да хвърлите карти и за това
      ИМПЕРАТРИЦА-СВЕТА-СМЪРТТА

Ще ти отговоря така: Първо, слез на земята, второ, при тебе трябва тотална промяна на поведение, на мислене и тн.
    • Rossa написа:

Здравейте, попаднах в сложна ситуация и търся някои отговори. Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.

1) В. ще замине ли на работа в чужбина? Разочарован от работата си, търси реализация там.
      1. Жрица - 2 чаши - Папата
      2. 4 меча - Паж пентакли - Жрица

Кратък отговор- "все тая, брат".
      Обеснение - "какво значение има къде ще е, като където и да е все трябва някой да го побутва или дърпа напред".
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Обръщам се към всички задаващи въпроси в тази тема с един вид молба-препоръка:
      Когато решите да зададете въпроси в тази тема помислете малко преди да пишете. Подредете максимално ясно конструирани въпроси. Добавете няколко поясняващи ситуацията изречения, защото колкото сте по-конкретни и подробни - толкова по-конкретен и подробен отговор ще получите.
      Освен, понякога трудните за произнасяне никове, не е лошо да напишете и поне едно име във въпроса.
      Във ваш интерес е да си направите този труд, защото самия факт, че търсите отговор на въпрос означава, че това е наистина важно за вас в този момент.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Извинявам се много. Коментара явно е към мен.
      Как да си задам въпроса?
      1. До 3 месеца ще има ли някакво развитие в отношенията ми със С?
      2.Какво да очаквам от него?
      Надявам се така да е по- ясно.
      Благодаря.
    • Здравей, Maray!
      Мнението ми по-горе в никакъв случай не е адресирано лично към теб, а към всички задаващи въпроси в тази тема. Но видно е, че някъде се губим в превода, защото и ти въпреки,че си го прочела не си го разбрала.
      Както и да е...
      Картите, които изтеглих са
      Слънцето, 9 жезли, Светът
      А въпроса: Как ще се развият отношенията ви до три месеца

Това, което мога да кажа е,че нещата просто ще приключат. Проблема ти е,че си неуверена. За това и те е страх да предприемеш някакво действие и просто изчакваш някакъв резултат страхувайки се. А освен това в конкретната ситуация със С. ти дори не виждаш и не си даваш сметка и за половината от това как реално стаят нещата.
    • Armid написа:

Rossa написа:

Здравейте, попаднах в сложна ситуация и търся някои отговори. Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.

1. Жрица - 2 чаши - Папата2. 4 меча - Паж пентакли - Жрица

Кратък отговор- "все тая, брат".
      Обеснение - "какво значение има къде ще е, като където и да е все трябва някой да го побутва или дърпа напред".
      Благодаря за отговора!
    • Ново

Момичета, помагайте !
      Имам съмнения към една ситуация.
      Много близка моя приятелка срещна нов мъж в живота си. Аз съм много щастлива, защото я обичам. Но ,... когато се срещаме , всички заедно ( Аз, съпруга ми, той и тя), той се държи особено към мен.
      Въпроса ми е ;
      1.Имам ли повод да се съмнявам. Той флиртува ли с мен или така се държи с всички?
      2. Какви са чувствата му към моята приятелка?

Искам да изясня, че сме прекалено близки с моята приятелка и аз държа на нея.
      Моля ви, помогнете, че се притеснявам от ситуацията.
    • Ново

здравейте,

Бих се радвала, ако някой ми тегли карти, за въпрос свързан с работата.

Има свободна позиция, но всички казват че има вече предварително поставен човек. Освен това, е малко по-висок ранг от моя, но знам че ще се справя с работата. Да кандидатствам ли?

Въпросът е, А. К. да кандидатства ли за позицията в отдела на Уилям?

Ако кандидатства А.К за мястото в отдела на Уилям, ще е вземат ли?

Надявам се искрено някой да се отзове!
    • Ново

Anabella написа:

здравейте,

Бих се радвала, ако някой ми тегли карти, за въпрос свързан с работата.

Има свободна позиция, но всички казват че има вече предварително поставен човек. Освен това, е малко по-висок ранг от моя, но знам че ще се справя с работата. Да кандидатствам ли?

Въпросът е, А. К. да кандидатства ли за позицията в отдела на Уилям?

Ако кандидатства А.К за мястото в отдела на Уилям, ще е вземат ли?

Надявам се искрено някой да се отзове!
      По първия въпрос: 6 жезли-Паж пентакли-9 пентакли
      кратък отговор: Давай смело!

Мнението бе променено 1 път, последно от Desislava ().

• Ново

Elea написа:

Момичета, помагайте !
      Имам съмнения към една ситуация.
      Много близка моя приятелка срещна нов мъж в живота си. Аз съм много щастлива, защото я обичам. Но ,... когато се срещаме , всички заедно ( Аз, съпруга ми, той и тя), той се държи особено към мен.
      Въпроса ми е ;
      1.Имам ли повод да се съмнявам. Той флиртува ли с мен или така се държи с всички?
      2. Какви са чувствата му към моята приятелка?

Искам да изясня, че сме прекалено близки с моята приятелка и аз държа на нея.
      Моля ви, помогнете, че се притеснявам от ситуацията.
      Здравей, Елеа!
      Той флиртува ли с теб?
      7 жезли, Паж мечове, 4 меча

Определено - да. Но нещата не са еднопосочни. Пробва, опипва почвата така да се каже, защото е сигурен в себе си, както и в това, че можеш да поддадеш. В крайна сметка ще реши, че е по-добре да се отдръпне.
      По другите въпроси не мисля,че е нужно да публикувам карти и да коментирам. Мога само да кажа, че освен към приятелката си, не си безразлична и към приятелят ѝ.
    • Ново

Сeca, Благодаря ти за отговора. Но , не си права, че не съм безразлична към него.
      Изобщо не желая , този мъж да ме занимава и не търся неговото внимание.
      Дори си помислих, че има опасност да ми развали приятелството.
      Не ми трябва.
      Държа на нея.
      Не съм сигурна, че тълкуваш моето отношение правилно.
    • Ново

Здравейте, момичета! Благодаря за възможността да зададем въпроси! На работа настъпиха промени, свързани с подмяна на ръководството. Въпросът ми е, това по какъв начин ще засегне моята работа? Честно казано съм много притеснена. Благодаря предварително!
    • Ново

Isis написа:

Здравейте, момичета! Благодаря за възможността да зададем въпроси! На работа настъпиха промени, свързани с подмяна на ръководството. Въпросът ми е, това по какъв начин ще засегне моята работа? Честно казано съм много притеснена. Благодаря предварително!
      Здравей, Isis!
      По какъв начин промяната ще засегне твоята работа?
      6 жезли, Асо меч, 3 меча

Имаш ли основателна причина да се притесняваш?
      6 жезли, 5 пентакли, 9 меча

Ще останеш ли без работа след промените в ръководството?
      8 пентакли, 4 пентакли, Справедливост

Промяната в ръковоството е от скоро и се е случила доста на бързо, което те е довело до ситуация в която се чувстваш като в капан. Поставя те пред избор, който не можеш да направиш, защото каквото и да избереш все ще е грешно. Съпротивляваш се вътрешно на ситуацията и се чувстваш безпомощна. Новото те плаши, страхуваш се за това да не останеш без работа, да не останеш без пари, ситуацията не ти дава мира, страхуваш се и буквално се чувстваш като пребито куче. Имаш и неразрешен проблем от миналото който също те тормози и за който сама си си виновна. Добрата новина е,че е дошъл момента да се разреши и то веднъж за винаги. Дали ще е добре за теб? По скоро да, но със сигурност ще бъде справедливо.