Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Цеца, много благодаря за отговора! Да, промяната беше много изненадваща /поне за мен/. Не я очаквах на този етап. Бях постигнала относително спокойствие на работното си място, без да е необходимо да влагам твърде много енергия, защото не мисля, че мога да се развивам по-нагоре. Сътрудник съм в адвокатско дружество и едва ли някога ще придобия повече права от това, което ме навежда честичко на мисли дали не е по-добре сама да напусна, но несигурността плаши. 6 Ж на първа позиция е добро положение, нали? 8П на последния въпрос, дали е свързана с това, че все още има какво да уча и съм се окопала/4П/ сред закони и разпоредби /Справедливостта/? Много се радвам, че ми отговори на въпроса! Аз самата се опитвам да уча таро /интерес, които се породи от покрай други мои хобита/, но ми е доста трудно засега сама :)
    • Ново

Isis написа:

Цеца, много благодаря за отговора! Да, промяната беше много изненадваща /поне за мен/. Не я очаквах на този етап. Бях постигнала относително спокойствие на работното си място, без да е необходимо да влагам твърде много енергия, защото не мисля, че мога да се развивам по-нагоре. Сътрудник съм в адвокатско дружество и едва ли някога ще придобия повече права от това, което ме навежда честичко на мисли дали не е по-добре сама да напусна, но несигурността плаши. 6 Ж на първа позиция е добро положение, нали? 8П на последния въпрос, дали е свързана с това, че все още има какво да уча и съм се окопала/4П/ сред закони и разпоредби /Справедливостта/? Много се радвам, че ми отговори на въпроса! Аз самата се опитвам да уча таро /интерес, които се породи от покрай други мои хобита/, но ми е доста трудно засега сама :
      Isis, нищо трагично няма, просто си прекалено емоционална и нерешителна. Радвам се, че се интересуваш от Таро, продължавай да четеш и ако имаш свои карти пиши и в другите теми. Ще помагаме ;)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Dremmi написа:

Здравейте, много моля за помощ! Имам един въпрос! Мъжът
      Ми се изнесе от дома ни и отиде да живее при любовницата си! Ще се върне ли Н при семейството си?
      Без претенции за правота (още съм много начинаеща)
      8 жезли- рицар меч-10 пентакли
      Според мен човека е взел прибързано решение в пристъп на гняв. Имало ли е скандал, и ако отговора е "Да", с пари ли е бил свързан? Въпреки това, мисля, че като премисли ще се прибере.
    • Ново

Не мога да се сдържа да не попитам - ъ, за какво ти е ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ново

Roxelane написа:

Не мога да се сдържа да не попитам - ъ, за какво ти е ?
      Отново без претенции за правота- защото и дава материална сигурност.
    • Ново

Питащи хора! Това е темата, в която да задавате въпроси, когато нямате свои собствени карти Таро, но искате отговор от тях. :)

Останалите теми, дори да звучат с по-примамливи имена (Таро и работа, Таро и човешки отношения, и др.) са предназначени за работещи с картите хора, които практикуват и обменят опит и идеи.

Тук, в тази тема, можем да ви отговаряме, когато имате някакви въпроси и нямате свои карти.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ново

Mila,

Какво си ти за него?
      Кралица пентакли, 5 пентакли, 10 меча

'Ми по тия карти не знам точно за него к'во си, ама при теб най-накрая ще има някакъв пробив на някакво ниво. Стига вече страдания :)
      Мисля, че доста добре знаеш какво искаш вече, а ако още не знаеш, си в процес да научиш, да узрееш, да се разделиш с някои илюзии.
      Като цяло добре са ти картите. Може процесът да не е от най-приятните, но после ще ти е добре.
      С този има вариант нещо да се получи, или ако не се, да те тласне в посока, в която да научиш нещо много ценно за теб, от което в крайна сметка няма да се чувстваш зле.

Малко неясно го написах, но така ми дойде отвътре.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ново

curi0us, благодаря за бързия отговор. Вярно, че малко неясно, но дано да е за хубаво. Че само мъка с всички до тук. За сега с М. на мен ми е добре- най- накрая за първи път. Но исках да узная дали ме харесва чисто физически и като сексуален партньор.
    • Ново

Mila написа:

Но исках да узная дали ме харесва чисто физически и като сексуален партньор.
      Този въпрос не е за картите Таро.
      Всяка една жена може лесно да разбере дали някой мъж я харесва или не я харесва, особено сексуално.
      Pulvis et umbra sumus.