Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Цеца, много благодаря за отговора! Да, промяната беше много изненадваща /поне за мен/. Не я очаквах на този етап. Бях постигнала относително спокойствие на работното си място, без да е необходимо да влагам твърде много енергия, защото не мисля, че мога да се развивам по-нагоре. Сътрудник съм в адвокатско дружество и едва ли някога ще придобия повече права от това, което ме навежда честичко на мисли дали не е по-добре сама да напусна, но несигурността плаши. 6 Ж на първа позиция е добро положение, нали? 8П на последния въпрос, дали е свързана с това, че все още има какво да уча и съм се окопала/4П/ сред закони и разпоредби /Справедливостта/? Много се радвам, че ми отговори на въпроса! Аз самата се опитвам да уча таро /интерес, които се породи от покрай други мои хобита/, но ми е доста трудно засега сама :)
    • Ново

Isis написа:

Цеца, много благодаря за отговора! Да, промяната беше много изненадваща /поне за мен/. Не я очаквах на този етап. Бях постигнала относително спокойствие на работното си място, без да е необходимо да влагам твърде много енергия, защото не мисля, че мога да се развивам по-нагоре. Сътрудник съм в адвокатско дружество и едва ли някога ще придобия повече права от това, което ме навежда честичко на мисли дали не е по-добре сама да напусна, но несигурността плаши. 6 Ж на първа позиция е добро положение, нали? 8П на последния въпрос, дали е свързана с това, че все още има какво да уча и съм се окопала/4П/ сред закони и разпоредби /Справедливостта/? Много се радвам, че ми отговори на въпроса! Аз самата се опитвам да уча таро /интерес, които се породи от покрай други мои хобита/, но ми е доста трудно засега сама :
      Isis, нищо трагично няма, просто си прекалено емоционална и нерешителна. Радвам се, че се интересуваш от Таро, продължавай да четеш и ако имаш свои карти пиши и в другите теми. Ще помагаме ;)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Здравейте!
      Реших и аз да питам за любовни отношения.
      1.Наскоро започнах отношения с М. , чудя се дали ме харесва и как иска да продължат отношенията ни ?
      2. На второ място ще попитам и за друг човек , П, , иска ли нещо от мен, какво чувства към мен?
      Благодаря предварително.