Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Благодаря Curi0us. По молба на мъжа въздействам за подобряване на отношенията с рунни ставове. Иска да продължава да седи на два стола. Природните защити на жената са много силни и това ме изтощава.
    • И го правиш, защото... ??
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Много съжалявам, но аз не искам да гледам за такова нещо.
      Смятам го за нередно на много нива. Най-вече заради личните ми принципи. Надявам се жената да си остане с "природни защити", каквото и да значи това (не работим с такива понятия тук) и да бие шута на измекяра.
      Това е личната ми позиция, извън езотериката.
      В езотеричен план също не намирам за правилно да гледам за това.

Ако някой иска да гледа, да гледа.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Освен мъжа и децата, семейството ни е и братя, сестри. "Измекярът" е от кръга на семейството. Поради тази причина емоциите надделяват и ми се показва това, което аз искам. Не може да ме излъже , че е приключило. И руните го показаха, и във втория ми сън с картите беше между две жени. Единствената отливка, която успях да направя ми показа намеса. Нито той, нито жена му са ходили да търсят магии. Кой ли е тогава?! За две седмици няма как да въздействам. Днес изпратих на мой приятел ходжа нещо. Ако е от тяхната сфера ще помага. Времето е решаващият фактор в момента. Аз го нямам. Рано или късно ще стигна до измекярката и ада ще й бъде тесен.
    • Здравейте!
      Аз самата имам известен интерес и опит с Таро от дете, но в момента съм безсилна да гледам на себе си. Познавам си, но за по-обикновени случки, а съм и донякъде пристрастна...
      Накратко, много неприятни събития ми се струпаха в личен план миналата година. Останах абсолютно сама (над 30 години съм), нямам с кого нищо да си кажа. Това ме убива, имам и залитания по опиати само и само да си притъпя мъката и празнотата в мен. В момента нямам колода с мен и не мога сама да си изтегля карти. Искам да попитам ще свърши ли скоро тоя омагьосан кръг около мен и дали ще си намеря близък човек. Благодаря ви предварително!
    • Виж, Елито, тук не се интересуваме от някакви отношения от типа на селско-родово-общинския строй в Долно Камарци, от ходжи, стринки, свекърви и измекярки. Объркала си мястото. Брат ти или какъвто е там да си наляга парцалите и да си седи при жена си (дано му бие шута скоростно де...), и никой освен него не му е виновен че му се прищяло да си топи чушката другаде. Разбрахме, "веща в занаята" си и прочие, или поне за такава се мислиш, само моля те не ни занимавай с глупости.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Здравей, Tabiti

Картите са 10 чаши - Луната - 6 меча

Наистина има затъване в света на емоциите, 10 чаши и Луната е много задушаваща, замъгляваща преценките комбинация - реалността ти се губи и потъваш навътре в себе си, търсиш изход, отдушник, но всъщност бягаш, отдръпваш се от света и още повече се оставяш на съня да те води.
      6 меча е прекрасна карта в случая, идва да те събуди, бавно ще се оттласнеш от дъното. 6 меча е подкрепена от 3 меча. Виж, човек не може да избяга от себе си, от нещата, които е направил и преживял, не може да се предпази и от грешките, които тепърва ще направи, но трябва да направи една трезва преоценка на миналото и да продължи напред, ако ще и с малки крачки, ако ще и сам и без приятели. Не чака някъде там спасител или щастлива случайност, трябва сама да си я създадеш, да се изправиш, да вървиш и отново да се намериш. Като притъпяваш болката тя не си отива. Трябва да се бръкне в раната, за да се изчисти и да заздравее.
      Пожелавам ти успех и попътен вятър!
    • Здравейте,дали иска някой да види дали ме очакват сериозно здравословни проблеми в бъдеще. Имам си нещо,с което си живеем 10 год.вече,под контрол е,излизат ми някакви други неща,които ще трябва да следя.В кра яна тоя месец ще имам операция,която е естетична.
      Картите,които излизат при мен са 7 меча,10 жезли,Обесен,СДтрашен съд....
      Ще съм благодарна,ако някой се отзове
    • Малко ми е неудобно след въпроса на someone, да питам за обикновени неща, но сега това ми е на сърцето.
      Моля, ако някой иска да ми погледне , да ме посъветва.
      1. Кое мое поведение ще бъде най- правилно , към мъжа М. , за да продължат отношенията ни? Как е най- добре да се държа към него за да го спечеля?
    • Mila написа:

Малко ми е неудобно след въпроса на someone, да питам за обикновени неща, но сега това ми е на сърцето.
      Моля, ако някой иска да ми погледне , да ме посъветва.
      1. Кое мое поведение ще бъде най- правилно , към мъжа М. , за да продължат отношенията ни? Как е най- добре да се държа към него за да го спечеля?
      Понеже вече момичетата са го гледали и то за този М (и смятам, че в Таро онлайн не трябва да се прекалява с въпросите), ще ти дам съвет по картите, които са ти изтеглени преди, и не само. Бъди се бе си и прави неща, които на теб ти харесват. Не съобразявай поведението си някого, само за да му угодиш и да го "запазиш". Това е единственото правилно.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Здравейте, аз имам въпроси касаещи работа и любовни терзания.

Работата - харесвам си работа, но чувам слухове, че фирмата има проблеми. По-скоро шефа. Дали предстои фалит? Аз даже мисля да поискам увеличение на заплатата другата седмица. :D Дали ще го получа? И въобще, имам ли бъдеще в тази фирма. Много мразя да си сменям работата като свикна някъде.
      Любов - сама съм от много време.Приближавам 40-те. Има ли изгледи да срещна подходящ партньор?
      Всъщност аз харесвам шефа си. Чудя се дали той ме харесва или да спра да мисля за него?
      И последен въпрос. Дали картите показват, че някога аз ще имам деца?
    • kalina__88 написа:

Здравейте! От дълго време си търся работа и все не ми се получава. Ще си намеря ли в скоро време? Благодаря предварително.
      Здравей, до края на годината не виждам да си намериш работа.
      Има и друг проблем, подхождаш някак несериозно към ситуацията: високи очаквания, нулев резултат. Би било добре да си дадеш сметка за това какво реално можеш да очакваш спрямо онова, което предлагаш и нещата ще се случат. Говорят и за едно лесно пилеене на ресурси, независимо дали става дума за пари, време, приятелства и т.н.
      Възможно е и често да си сменяла досега работните си места, много си нетърпелива. За съжаление, нямам ясна индикация по картите за предходната ти ситуация. Това специално по 10 чаши, ако има някакво значение.

Картите са:
      10 чаши, Глупакът, Справедливостта
    • Radi написа:

Здравейте!
      Ако е удобно да задам няколко питанки :)
      Каква е причината Н. да поиска да се разделим?
      Ще се съберем ли пак с него? До какъв период и от какво зависи?

Поздрави!
      Паж чаши - 9 меча - Смърт
      Личното ми мнение е, че нещата са приключили за него. Желанието му да се разделите не е импулсивно. В повече му дошло експанзивното ти поведение, не е издържал така да се каже. Просто той е човек, който държи на стабилността, на утъпканите, стандартни пътеки. ( 5 пентакли - Рицар пентакли - 3 пентакли).
      La vie en rose
    • farytale написа:

Здравейте, аз имам въпроси касаещи работа и любовни терзания.

Работата - харесвам си работа, но чувам слухове, че фирмата има проблеми. По-скоро шефа. Дали предстои фалит? Аз даже мисля да поискам увеличение на заплатата другата седмица. :D Дали ще го получа? И въобще, имам ли бъдеще в тази фирма. Много мразя да си сменям работата като свикна някъде.
      Любов - сама съм от много време.Приближавам 40-те. Има ли изгледи да срещна подходящ партньор?
      Всъщност аз харесвам шефа си. Чудя се дали той ме харесва или да спра да мисля за него?
      И последен въпрос. Дали картите показват, че някога аз ще имам деца?
      Брей, каква история, то някой роман можеш да напишеш.
      Фирмата не я мисли, там Колелото се върти.
      Увеличение на заплатата едва ли ще получиш, най-много да те залъжат с това колко си ценна. 4 жезли - Ас жезли - 9 чаши
      Отностно шефа ти - последното нещо, за което мисли е любов. Има си други мисли и цели. Целеустремен, самонадеян, а и в момента има проблеми, които решава. Вероятно е свързано с фирмата, но той ще се пребори, ще успее. Рицар меч - 10 жезли -Маг
      La vie en rose
    • Здравейте,
      имам известни душевни (любовни) терзания и ще съм благодарна за малко насоки от Таро, защото ми се струва, че и аз вече обърквам ситуацията.
      Малко предистория - Б е мой приятел от студентските години, вече над 10 години се познаваме. През цялото това време се били близки - обща компания, помагали сме си, но интимни отношения не сме имали. Бих казала, че в един момент имаше симпатии и от двете страни, но по различни причини се разминахме. Към настоящия момент определям отношенията ни като близки приятели. Преди около два месеца обаче усетих промяна в поведението му. Считам, че тя се дължи на доста положителна промяна в моя външен вид - имах проблем с теглото в последните 5-6 години, който успях да преборя. Промяната в поведението се изразяваше в прегръдки, доста чести целувки по бузата, погалване по лицето и тн. - неща, които преди не са се случвали.
      Преди около 2 седмици обаче, поведението му тотално се обърна и аз не мога да разбера какво се случва. Няколко пъти говорихме за някои наши общи задачи и проекти и се държа изключително хладно и резервирано - сякаш не искаше да говори с мен. Излишно е да казвам, че това мен доста ме нарани, защото това е човек, който считах за близък приятел, а в момента имам усещането, че досаждам.
      Моля, ако има някои време и възможност, да ми каже какво казват картите за следните въпроси:
      1. Какви са чувствата на Б към мен?
      2. Как ще се развият нашите отношения в бъдеще?
      3. Трябва ли аз да променя по някакъв начин поведението си?

Предварително благодаря! :)
    • Armid написа:

farytale написа:

Благодаря Armid за отговора
      Приказлива съм викаш.
      Аз все пак ще си искам. Пък ще видим. Ако откаже, ще почна за друга работа да се оглеждам. С потупване по рамото няма да стане. Наясно съм, че съм ценна.
      А за другите неща нищо ли не излезе.
      Хубаво, според картите той не ме харесва.
      А на фронта дали се задава нещо?