Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Добре. Макар че ме съмнява да ме изненада с нещо. Имам чувството, че съм прокълната да съм все сама.Грам не ми върви в любовта.
      Аз затова и питах. Не се обръщам принципно към врачки, ясновидки или карти. Просто в последно време съм много отчаяна. Ама ще ми мине. Колко му е да издържа сама още 20-30 години. Свикнала съм да ме отблъсват или да не ме харесват мъже които аз харесвам.
      Съжалявам за словоизлиянията.
      Лека вечер.
    • Добър ден!
      Извинете ,че Ви притеснявам ,но.....имам болка.
      Болката ми е детенце!
      Моля Ви,бихте ли погледнали за мен.....ще имам ли дете? Преди 10 г.загубих момиченцето си,и от тогава мъката е голяма,неспирна,жестока....
      Благодаря Ви!
    • pitashta написа:

1. Какви са чувствата на Б към мен?
      2. Как ще се развият нашите отношения в бъдеще?
      3. Трябва ли аз да променя по някакъв начин поведението си?
      Здравей, реших да се пробвам по твоя казус, хвърлих няколко комбинации, първата и най-точно обобщаваща ситуацията е

Паж чаши - Крал меча - 4 пентакли

Най-важният отговор, който те интересува тук е, че отношенията ви няма да претърпят промяна и да преминат в любовни, ще останат такива така каквито са, с едно тайно желание за сближение от твоя страна. Вижда се, че чувствата ти вече са подхранени от смесените сигнали, които ти е дал, но няма поле за инициатива или смели решения от негова страна в тази насока, както и от твоя. Имаш нереалистични очаквания спрямо ситуацията, искаш обяснения и действия, от него. Според мен нищо няма да изгубиш ако директно не подходиш към Б. и не му кажеш как виждаш нещата между вас и какво ти тежи. След като сте толкова близки вече години изясни я тая ситуация, поне ще знаеш дали имаш приятел до себе си. Успех!
    • Bubeto написа:

Добър ден!
      Болката ми е детенце!
      Моля Ви,бихте ли погледнали за мен.....ще имам ли дете? Преди 10 г.загубих момиченцето си,и от тогава мъката е голяма,неспирна,жестока....
      Благодаря Ви!
      Здравей, картите не дават категоричен отговор дали ще имаш свое дете, акцентират върху проблема, за който говориш.
      2 пентакли, 6 чаши, 6 меча

Едва отскоро е започнало леко да ти просветлява и да не си толкова зависима от миналите провали и загуба.
      Затова първата ти задача е да се стабилизираш емоционално и да се откажеш да ровиш назад. Най-вече да престанеш да изпитваш вина, да се самообвиняваш.

Ако преди, може би като тийнеджърка или като млада жена, си имала някакви гинекологични проблеми, днес това не може да е причина да имаш свое дете. Т.е. нямаш медицински причини, здрава си и можеш да имаш деца.

Но първо стабилизирай емоционалният си свят, това е първата, най-важна крачка.
    • someone написа:

Здравейте,дали иска някой да види дали ме очакват сериозно здравословни проблеми в бъдеще. Имам си нещо,с което си живеем 10 год.вече,под контрол е,излизат ми някакви други неща,които ще трябва да следя.В кра яна тоя месец ще имам операция,която е естетична.
      Картите,които излизат при мен са 7 меча,10 жезли,Обесен,СДтрашен съд....
      Ще съм благодарна,ако някой се отзове
      Здравей, гледах ти как ще се развие здравословното ти състояние до края на 2019 година.
      Единствената дума е стабилност.
      8 чаши, Кралица пентакли, 4 пентакли

Няма да има сътресения, нито големи изненади. Периодът по 8 чаши отминава, намерила си най-накрая и емоционален покой, добре си и имаш цел. Навлизаш в нов период, различен, ориентиран изцяло към онова, което се усеща, чувства, вижда и докосва.
      Не се притеснявай.
    • Meerjungfrau написа:

pitashta написа:

1. Какви са чувствата на Б към мен?
      2. Как ще се развият нашите отношения в бъдеще?
      3. Трябва ли аз да променя по някакъв начин поведението си?
      Здравей, реших да се пробвам по твоя казус, хвърлих няколко комбинации, първата и най-точно обобщаваща ситуацията е
      Паж чаши - Крал меча - 4 пентакли

Най-важният отговор, който те интересува тук е, че отношенията ви няма да претърпят промяна и да преминат в любовни, ще останат такива така каквито са, с едно тайно желание за сближение от твоя страна. Вижда се, че чувствата ти вече са подхранени от смесените сигнали, които ти е дал, но няма поле за инициатива или смели решения от негова страна в тази насока, както и от твоя. Имаш нереалистични очаквания спрямо ситуацията, искаш обяснения и действия, от него. Според мен нищо няма да изгубиш ако директно не подходиш към Б. и не му кажеш как виждаш нещата между вас и какво ти тежи. След като сте толкова близки вече години изясни я тая ситуация, поне ще знаеш дали имаш приятел до себе си. Успех!
      Благодаря, Meerjungfrau!
    • Mona написа:

Bubeto написа:

Добър ден!
      Болката ми е детенце!
      Благодаря Ви!
      Здравей, картите не дават категоричен отговор дали ще имаш свое дете, акцентират върху проблема, за който говориш.2 пентакли, 6 чаши, 6 меча

Едва отскоро е започнало леко да ти просветлява и да не си толкова зависима от миналите провали и загуба.
      Затова първата ти задача е да се стабилизираш емоционално и да се откажеш да ровиш назад. Най-вече да престанеш да изпитваш вина, да се самообвиняваш.

Ако преди, може би като тийнеджърка или като млада жена, си имала някакви гинекологични проблеми, днес това не може да е причина да имаш свое дете. Т.е. нямаш медицински причини, здрава си и можеш да имаш деца.

Но първо стабилизирай емоционалният си свят, това е първата, най-важна крачка.Д
      Добро утро, Мона :)
      Сърдечно благодаря за надеждата и отделеното време! :hug:
    • Дами, пишете в тази тема, при условие, че нямате свои карти и искате някой да ви гледа.

Моля, четете темите и преди да пишете, установете дали пишете в правилната тема.
    • Добър вечер на всички! Регистрирам се тук с молба да разгадая един мъж.
      Ще ви бъда благодарна момичета.
      1. Какво чувства към мен К.?
      2. Как ще се развият отношенията ни?
      3. Какво очаква той от мен?
      Поздрави на всички и благодаря, ако бъдете изчерпателни по моите въпроси.
    • Здравейте!
      Искам да помола някой , ако може да попита Таро дали имам магия, аз и дъщеря ми? Случиха ми се доста странни неща това лято и имам основание да се съмнявам сериозно.
      Предварително благодаря!
    • karina написа:

Добър вечер на всички! Регистрирам се тук с молба да разгадая един мъж.
      Паж меч - Умереност - 8 чаши
      4 чаши - Крал чаши - 9 чаши

К. подхожда към теб с реализъм , така да го кажем. Не се доверява сляпо, не изпада в любовна мъгла. Възможно е да е имал лош предишен опит. Имате ли голяма разлика във възрастта? Можете да си изкарате доволно известно време, но не виждам нищо повече от това.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Colithas написа:

Здравейте!
      Искам да помола някой , ако може да попита Таро дали имам магия, аз и дъщеря ми? Случиха ми се доста странни неща това лято и имам основание да се съмнявам сериозно.
      Предварително благодаря!
      Като се абстрахирате от мисълта за магия, има ли конкретен въпрос, който искате да зададете?
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте и аз искам да задам няколко въпроса?

Какво му има на Д, какво го тревожи? Какво го накара да се промени? Има ли нова жена в живота му? Проблеми ли има? Ще си развалим ли отношенията?
    • Armid написа:

karina написа:

Паж меч - Умереност - 8 чаши4 чаши - Крал чаши - 9 чаши

К. подхожда към теб с реализъм , така да го кажем. Не се доверява сляпо, не изпада в любовна мъгла. Възможно е да е имал лош предишен опит. Имате ли голяма разлика във възрастта? Можете да си изкарате доволно известно време, но не виждам нищо повече от това.
      Може ли да попитам, Крал чаши какъв тип мъж е? Не е много по- голям само 6 години.
    • karina написа:

Armid написа:

karina написа:

Паж меч - Умереност - 8 чаши4 чаши - Крал чаши - 9 чаши
      Може ли да попитам, Крал чаши какъв тип мъж е? Не е много по- голям само 6 години.
      Крал чаши може да бъде и жена :)
      Въпрос на състояние и отношение е към/спрямо дадена ситуация. Но този въпрос не се отнася до темата Таро онлайн.
    • Danzito написа:

Здравейте и аз искам да задам няколко въпроса?

Какво му има на Д, какво го тревожи? Какво го накара да се промени? Има ли нова жена в живота му? Проблеми ли има? Ще си развалим ли отношенията?
      Как ще се развият отношенията ви? 6 меча - 2 жезли - Обесен
      Има ли друга жена? Влюбени - Кула - 5 чаши
      Какво се случва в живота му? Паж пентакли - 3 жезли - 4 пентакли

Не виждам да има промяна в отношенията ви, т.е. каквото е било, такова ще си остане.
      Друга жена не виждам да има в живота му, това което се случва е че може би е започнал ново начинание, преживява тежък момент по Кулата, потънал е в размисли главно за себе си (5 чаши и 4 пентакли).

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Armid написа:

Colithas написа:

Здравейте!
      Предварително благодаря!
      Като се абстрахирате от мисълта за магия, има ли конкретен въпрос, който искате да зададете?
      Е, явно има нещо щом от 7 милярда души на тази планета един не може да се намери дето да ми помогне. Благодаря за вниманието все пак!
    • PrJour написа:

Добър ден.
      Ще помоля някой да се допита до Таро дали ще си намеря работа до месец.
      Благодаря!
      Привет!

Изпадат ми 9 пентакли и Император
      По тези карти съдя, че имаш сериозни финансови притеснения и си притисната, опитваш се да намериш нещо, но не ти се получава.

Тегля:

Смърт - 7 пентакли - Луна

Смъртта и Луната са твоето състояние на уплаха, но си търпелива по 7 пентакли. По моите карти, аз не виждам да успееш да си намериш работа в поставения срок, или поне не такава, която да те устройва. За позиция, която ще ти хареса ще се наложи да чакаш по-дълъг период от време.

Успех!

• Colithas написа:

Armid написа:

Colithas написа:

Здравейте!
      Предварително благодаря!
      Е, явно има нещо щом от 7 милярда души на тази планета един не може да се намери дето да ми помогне. Благодаря за вниманието все пак!
      Изобщо не разбрах изречението ти със 7те милярда души, в тоя форум сме активно пишещи максимум 10.
      Второ - има повече от 7 млрд. души на планетата Земя.

Трето:

Има ли магия направена на теб и/или щерка ти? 4 меча - 10 жезли - Луна

Нищо ви няма, препоръчвам да си вземете малко почивка от стресиращото ежедневие, дошло ви е в повече.

Наздаве и лека и усмихната вечер, дано бях полезна!