Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Сърдечно Ви благодаря Wolf! Наистина се бях отчаяла. От 3 месеца се опитвам да разбера. Подхвърлиха ни едно плетено нещо заключено с безопасна игла през лятото. Дъщеря ми не е спряла да боледува от тогава и така. Няма да Ви натоварвам. Отново много, много благодаря.
      Лека вечер и на Вас!
    • PrJour написа:

Добър ден.
      Ще помоля някой да се допита до Таро дали ще си намеря работа до месец.
      Благодаря!
      5 пентакли - Паж чаши- Глупака

Трудна работа и вече сте доста отчаяна. Въпреки това не можете да се вземете в ръце и да отговорите адекватно на ситуацията. Ще трябва да подходите трезво и с повече практицизъм. До края на ноември не мисля ще има нова работа.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Colithas написа:

Armid написа:

Colithas написа:

Здравейте!
      Искам да помола някой , ако може да попита Таро дали имам магия, аз и дъщеря ми? Случиха ми се доста странни неща това лято и имам основание да се съмнявам сериозно.
      Предварително благодаря!
      Като се абстрахирате от мисълта за магия, има ли конкретен въпрос, който искате да зададете?
      Е, явно има нещо щом от 7 милярда души на тази планета един не може да се намери дето да ми помогне. Благодаря за вниманието все пак!
      Евала, че за няколко месеца сте успели да питате 7 милиарда души. Как пък не се намери някой вуду жрец да ви разгадае....
      La vie en rose
    • Armid написа:

Colithas написа:

Armid написа:

Colithas написа:

Здравейте!
      Искам да помола някой , ако може да попита Таро дали имам магия, аз и дъщеря ми? Случиха ми се доста странни неща това лято и имам основание да се съмнявам сериозно.
      Предварително благодаря!
      Като се абстрахирате от мисълта за магия, има ли конкретен въпрос, който искате да зададете?
      Е, явно има нещо щом от 7 милярда души на тази планета един не може да се намери дето да ми помогне. Благодаря за вниманието все пак!
      Евала, че за няколко месеца сте успели да питате 7 милиарда души. Как пък не се намери някой вуду жрец да ви разгадае....
      Смешно ли Ви се струва, Армид, човешкото нещастие и отчаяние? Аз се записах в този форум с надеждата да получа помощ, а не да ми се подиграват. Да не дава Господ да попаднете в моята ситуация! Казват: не съдете човек без да знаете какво е преживял! И още нещо, нещата съществуват независимо ние дали вярваме в тях или не. Прочетете малко квантова физика.
    • Colithas написа:

Armid написа:

Colithas написа:

Armid написа:

Colithas написа:

Здравейте!
      Предварително благодаря!
      Смешно ли Ви се струва, Армид, човешкото нещастие и отчаяние? Аз се записах в този форум с надеждата да получа помощ, а не да ми се подиграват. Да не дава Господ да попаднете в моята ситуация! Казват: не съдете човек без да знаете какво е преживял! И още нещо, нещата съществуват независимо ние дали вярваме в тях или не. Прочетете малко квантова физика.
      Никой на никого не се смее.
      Човешкото нещастие е винаги отвъд сингулярността, ако говорим за квантова физика. И именно онзи, който наблюдава хоризонта на случване е важен, а не онзи, който е вътре у черната дупка - това са две изменчиви полета на логически парадигми.
      От гледна точка на квантовата физика и теория, имаме случване на поне две нива: време и пространство, които образуват един хоризонт на очакване.
      Още Айнщайн въвежда понятието "призрачно взаимодействие от разстояние", с което обяснява връзката между два фотона, дори да са на голямо разстояние един от друг (т.нар. "заплетени частици"). Когато две частици са заплетени, при откриването дори на единична променлива на една от тях настъпва т.нар. колапс на вълновата функция на двете частици, при който техните променливи получават крайни стойности.
      Например: "призрачно взаимодействие от разстояние" = Умереността с 9 пентакли

В този сайт има достатъчно теми за квантова теория, механика и физика, така че е добре да се уточнят параметрите.
      Ала това няма как да обясни летливата и натрапчива нужда от магии. Квантовата физика опровергава всякаква човешка намеса, бил ото скачане от висок връх или опит за магия.

Ще се радвам да се обсъдим тези дискурси в съответните теми. Както е редно.
    • Човек идва да търси помощ, а какво намира... едно гнездо от озлобени и надменни усойници, дето си мислят, че знаят всичко за всеки. И ако наистина беше така щяхте да видите, че имам сериозни причини , а не летателна и натрапчива нужда от магии, дебел тъп пудел!
    • Colithas написа:

Човек идва да търси помощ, а какво намира... едно гнездо от озлобени и надменни усойници, дето си мислят, че знаят всичко за всеки. И ако наистина беше така щяхте да видите, че имам сериозни причини , а не летателна и натрапчива нужда от магии, дебел тъп пудел!
      Я се съобразявай какъв тон държиш и да не ти казвам къде да си завреш обидите! Идваш тук, искаш помощ и после ще обиждаш, айде кръгом и марш!
      Намесваш 7 милиарда души и никой не ти помогнал бил, брей и един не се е намерил да ти каже, че имаш магия, да се успокоиш... Ами нямаш, вместо да се радваш, ти седна да ревеш и да се сърдиш... Щом имаш толкова свободно време, да търсиш помощ от 7 милиарда души, то защо не го използваш ползвотворно? Като например да се вземеш в ръце и спреш да обикаляш форумите и да търсиш помощ от форуми?
      И някой, ако ти каже да имаш магия, какво правим? Ще си пръснеш парите да я разваляш ли и докато я развалиш и айдее нова ти направили, стига глупости НЯМАШ МАГИЯ, ТОВА Е.
      Споменаваш квантовата физика, говори по нея, а не да ми сипеш обиди, няма да ни цапаш форума жено!
    • Сичкото село насам иде напоследък, гледам, и това изкопаемо сигурно е от бг мамата... офф :vqtur: Жалко, че много хора не съумяват да извлекат полза от форума, а предпочитат с рогата напред и да си стоят в блатото.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • dimitrova5 написа:

Здравейте. Може ли някой да ми гледа.

1. Ще ми пише ли отново момчето което харесвам, ще ме потърси ли отново или вече всичко приключи.
      2. Ще започна ли скоро връзка.

1. Паж меч - Обесен - Умереност
      2. 9 меча - 3 жезли - Слънце

Имало е някаква интрига, която е объркала нещата между вас, предателство. Умереността, говори за баланс на нещата, каквото и колкото даваш - толкова получаваш. Не мисля, че би те потърсил отново, особено имайки се предвид интригите на първа позиция по Пажа.

2. Питах дали скоро ще започнеш връзка, не зададох срок. Каквото и да разбираш под скоро - няма да има връзка, а само перспективи за такава, на които ти самата се надяваш. Питах и за до 6 месеца - Рицар меч - 3 п - Умереност - имаш много, много големи желания, но не ти препоръчвам да играеш поддържащи роли, ако се отвори такава възможност - това не води до нищо, в повечето случаи.

Успех!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • dimitrova5 написа:

Благодаря за отговорите.
      Ще попитам още един въпрос.

1. Ще успея ли да завърша висшето си образование.
      Зависи единствено и само от теб- ако четеш и се стараеш достатъчно, ще завършиш!
    • Ново

Здравейте!бихте ли ми помогнали в разгадаването на три карти?въпросът е - какво изпитва мъжът Х към мен?
      картите са - асо пентакли,дявол ,кралица пентакли
    • Ново

dani_ani написа:

Здравейте!бихте ли ми помогнали в разгадаването на три карти?въпросът е - какво изпитва мъжът Х към мен?
      картите са - асо пентакли,дявол ,кралица пентакли
      Здравейте и добре дошла в сайта.

Прието е, ако желаете да се впишете в някаква група, да се запознаете с нейните правила, за да върви живота по-лесно :)
      Накратко - ако имате карти и теглите, е редно да пишете в темата Таро за начинаещи, като първо дадете своя прочит на картите.
      Ако нямате карти, не теглите и искате някой да ви тегли по конкретен въпрос - пишете в настоящата тема. Момичетата ще се включат с техни тегления/конструкции и ще дадат своето тълкуване на въпроса Ви.
      Благодаря за разбирането.
      La vie en rose
    • Ново

Здравейте! Надявам се че този път пиша на правилното място.
      Бих искала да задам и аз въпрос.
      Мога ли да се надявам на промяна в професионален план при мен в близкото бъдеще?
      Благодаря предварително!
    • Ново

Margo18 написа:

Здравейте! Надявам се че този път пиша на правилното място.
      Бих искала да задам и аз въпрос.
      Мога ли да се надявам на промяна в професионален план при мен в близкото бъдеще?
      Благодаря предварително!
      Папата - Влюбените - Рицар меч

Смятам че си в голям конфликт със себе си от това което се очаква от теб, и от това което ти се иска. И затова, си постигнала компромисен вариант в желанията си - сякаш чакаш отвън да дойде промяната. Няма да се случи, поне в близките 3 месеца. Трябва да решиш за себе си какво искаш, за да има промяна.
      La vie en rose
    • Ново

Armid, благодаря ви за отговора.
      Да наистина съм в конфликт със себе си. Надявах се на помощ от друг човек,но явно няма да стане.
      Ако е възможно още едно питане? :rolleyes:
      Има ли смисъл да започвам курсове за преквалификация?
    • Ново

Здравейте,

Наскоро се запознах с един мъж, който е малко по-голям от мен. Още на първата ни среща той сподели, че има семейство, но вкъщи не се е чувствал както трябва. Всичко вървеше що годе добре до преди няколко дни, когато просто реши да спре всякакъв контакт с мен - без дори да ми каже защо. Въпросът ми е да се надявам ли, че може да ме потърси или просто да продължа напред?

Другият ми въпрос е в любовен аспект - ще имам ли човек до себе си в близко бъдеще (например 6 месеца или 1 година) или може би все още не му е дошло времето?

Благодаря предварително за отделеното време и желая на всички лек и ползотворен ден. :)

П. С. Насреща съм за допълнителни уточнения, ако някой пожелае. ;)

Мнението бе променено 1 път, последно от little_angel ().