Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте, мили момичета. Преди доста време зададох въпрос тук и получих отговор. Към днешна дата съм отново много объркана и бих искала да задам един въпрос. Ще се радвам, ако някой отговори, ако не пак Ви се радвам. :)
    Какви ще са бъдещите отношения между мен и П? Благодаря Ви.
  • Barry wrote:

Здравейте, мили момичета. Преди доста време зададох въпрос тук и получих отговор. Към днешна дата съм отново много объркана и бих искала да задам един въпрос. Ще се радвам, ако някой отговори, ако не пак Ви се радвам. :)
    4 чаши - Папата - 2 чаши ... никакво развие... ама не си струва да се тръшкаш за това.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Barry wrote:

Здравейте, мили момичета. Преди доста време зададох въпрос тук и получих отговор. Към днешна дата съм отново много объркана и бих искала да задам един въпрос. Ще се радвам, ако някой отговори, ако не пак Ви се радвам. :)
    Здравей!
    Познавате ли се лично с този П.? Според мен комуникацията ви е по-скоро интернет, отколкото на живо. Ентусиазирана си по някакъв начин, за ново начало с младежа, но до три месеца не виждам някаква промяна, а и според мен не сте само двамата.
    Картите ти са
    8 пентакли, 3 пентакли, 7 меча
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
  • Здравейте, искам да попитам може ли и на мен някой да погледне. Въпроса ми е скоро ще срещна ли жената до себе си за която си заслужава да дам чувствата си?
  • mitre wrote:

Здравейте, искам да попитам може ли и на мен някой да погледне. Въпроса ми е скоро ще срещна ли жената до себе си за която си заслужава да дам чувствата си?
    Паж пентакли - 3 меча - 7 меча

3 пентакли - 8 пентакли - Ас пентакли

Няма как да постигнеш идеала в това отношение, прекалено много избираш, подбираш, никоя не изглежда подходяща. Състоянието ще остане такова каквото е, не си готов да се разчупиш, да приемеш предизвикателства и да се оставиш на течението и да забравиш контрола.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Armid wrote:

mitre wrote:

Здравейте, искам да попитам може ли и на мен някой да погледне. Въпроса ми е скоро ще срещна ли жената до себе си за която си заслужава да дам чувствата си?
    Паж пентакли - 3 меча - 7 меча
    3 пентакли - 8 пентакли - Ас пентакли

Няма как да постигнеш идеала в това отношение, прекалено много избираш, подбираш, никоя не изглежда подходяща. Състоянието ще остане такова каквото е, не си готов да се разчупиш, да приемеш предизвикателства и да се оставиш на течението и да забравиш контрола.
    Не търся идеала и не избирам, защото нямам жени или жена покрай себе си. Не разбирам само за какво предизвикателство стана на въпрос.
    Благодаря за това което ми казахте.
  • Като гледам картите на Арлид, май търсиш запознанства по Интернет основно, или греша ? Издигаш стена пред себе си, не се чуди, че не става, ти не искаш реално да ги опознаеш... Хората не са идеални, пробвай да приемеш и недостатъците им, бъди по-смел.
    "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
    — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
  • Yzida8 wrote:

Привет, група.
    Бих искала да задам един въпрос. Инт. ме дали ще си започна работа по специалността ми.
    Благодаря и хубав ден на всички!
    Слънцето-Глупака-3 жезли
    Според мен картите описват твоят ентусиазъм и съветват да погледнеш трезво на ситуацията, извън егото. Уверена си във възможностите си, което е чудесно, просто от цялата комбинация лъха самонадеяност, която може да е препъникамък.
  • Yzida8 wrote:

Благодаря за отзивчивостта и отделеното време. ОВ- интересно, защото не изпитвам и проявявам никаква самонадеяност. Даже напротив, с което яко се самосаботирам...
    Весели празници!
    Ами нека питаме друго, например добра идея ли е да търсиш точно такава работа?
    6 жезли- 5 чаши- рицар чаши
    Явно ти е мечта.. Но и яко се "садваш", защото не се получава. Навила си си го, но нямаш "материални" карти- само емоционални. Няма нито действие (активно търсене), нито финансова страна, което ми е странно за работа. Каква ти е специалостта, ако не е тайна, разбира се?
  • Попитах и в Бгмамма как тълкуват комбинацията, но съм забелязала, че Таро отговаря като ми показва повече нагласите или представите ми за дадена ситуация, а не изхода от нея, за който питам. Излиза като мечта, защото обичам да работя с деца.
    Общо казано - Психология и соц. работа и администрация.
  • Привет Група!
    В момента съм в труден период във връзката си с И. - бих искала да знам имаме ли бъдеще заедно и дали сме си един за друг правилният човек..
    Благодаря предварително!
  • LegacyOfLife wrote:

Здравейте и от мен,

Имам нужда от помощ, защото съм на сериозен кръстопът между двама мъже Б и К - бивш и настоящ, които са намесени в живота ми от доста време. Надявам се въпроса ми да не прозвучи несериозно, защото говорим за избор за семеен партньор, а в главата ми е пълна бъркотия и имам нужда от хвърляне на карти, за да видя, какво ще ми покажат те и дали могат да ми помогнат да взема най-правилният избор за себе си.
    И двамата искат да са с мен, но са толкова различни.. има неща, които харесвам, както такива, които не харесвам и в двамата, но не мога да преценя, кой ще бъде по-подходящ партньор за мен. В това положение съм от около 2 години и нямам търпение нещата да се прочистят - знам, че зависи от мен, но наистина е трудно, когато разума и сърцето се борят.

Поздрави,
    Нито един! Щом се чудиш между двама и то за семеен партньор!?!
    Наистина не разбирам как човек може да се чуди за нещо подобно, това не е с кой да излезеш, а говорим за партньор, с който да създадеш семейство! Че и 2 години в това положение не можа да решиш кой обичаш повече? Явно единия е материално по-стабилен, щом разум и сърце се борят, за такъв въпрос няма кой да ти реди карти... Или ги вземай и двамата, единия като те ядоса, отивай при другия в другата спалня... Божееее нямам думи...
  • Здравейте!
    Разведена съм повече от 5 години /даже трябваше по-рано да се случи, но... напразни надежди.../.
    Оттогава съм сама. Въпросът ми е: ще създам ли връзка през тази година? Каква е причината да не срещам човек, с когото да си допаднем? Занапред все сама ли ще бъда?