Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте отново! От скоро се срещам с един човек, да го наречем А. Дава ми много противоречиви сигнали. Според вас ще излезе ли нещо и заслужава ли си да му отделям време въобще?
      Картите ми излизат обнадеждаващи, но ми трябва и друго мнение.

Благодаря ви!

Мнение на Armid ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Здравей, LegacyOfLife
      Ако ти кажа да избереш първия, този с когото нямаш връзка, ти какво би направила? Би ли ме послушала? Аз не бих, защото смятам, че изборите в живота ми са единствено и само моя отговорност. Наистина - по-лесно и безотговорно ще ми е да обвиня някой,че съм се прецакала като съм го послушала, но предпочитам другия вариант.
      Просто бъди по-решителна и поеми отговорността за живота си :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Здравей, LegacyOfLife
      Ако ти кажа да избереш първия, този с когото нямаш връзка, ти какво би направила? Би ли ме послушала? Аз не бих, защото смятам, че изборите в живота ми са единствено и само моя отговорност. Наистина - по-лесно и безотговорно ще ми е да обвиня някой,че съм се прецакала като съм го послушала, но предпочитам другия вариант.

Здравейте,

Разбира се, че няма да приема като чиста монета всичко, което се вижда на картите. Но аз имам вяра в тези неща, че могат да ми помогнат да взема правилното решение или поне да ме насочат в някаква посока в трудни за мен ситуации и затова се обърнах към вас. Знам, че аз трябва да взема решението и не зависи от друг, но нямаше с кой да споделя за тези си вътрешни терзания и затова сметнах, че е удачно да се допитам и тук.

Благодаря за отговора ви,
      Поздрави
    • Ани е абсолютно права, след като има чудене, значи нито един. Що за въпрос ? Или обичаш или не, твоят въпрос е "кой ми е по-удобен". Неприятничко, чудя се как ли биха реагирали момчетата, ако прочетат... Ако имаш малко съвест и доблест, не им губи времето, пък дано разбереш какво искам да кажа. Подобен брак не може да доведе до щастие.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • NoName написа:

Ceca написа:

Здравей, LegacyOfLife
      Здравейте,

Разбира се, че няма да приема като чиста монета всичко, което се вижда на картите. Но аз имам вяра в тези неща, че могат да ми помогнат да взема правилното решение или поне да ме насочат в някаква посока в трудни за мен ситуации и затова се обърнах към вас. Знам, че аз трябва да взема решението и не зависи от друг, но нямаше с кой да споделя за тези си вътрешни терзания и затова сметнах, че е удачно да се допитам и тук.

Благодаря за отговора ви,
      Поздрави
      Интересен опортюнизъм се наблюдава.

Човек може да има вяра само на себе си, ако е тръгнал да прави емоционални избори, каквито и да са те. Таро констатира факти и посочва бъдещи тенденции, не може да мисли вместо нас. Това е тавтологична грешка, която допускат всички, очакващи от картите важни решения.
      Моят съвет е да се стегнеш и да вземеш практично решение за себе си. Добре е, че си споделила с нас, защото най-малкото тук, момичетата ще ти дадат верни съвети, без да се лигавят. Всички ние имаме различни съдби, проблеми в живота, но едно ни обединява: искаме да живеем добре и да вземаме правилните решения за себе си. Често това е мега трудно, така е. Често Таро казва едно, ние правим каквото ни е на акъла ... Често и не правим нищо, а чакаме Михаля или Годо, anyway.

Седни и помисли, реши или пък отложи, може пък да се появи нов образ в живота ти и вече ще ти бъде по-лесно.
      Успех <3
    • Здравейте,много ще се радвам,ако някой има желание да види какво казват картите за някои мой въпроси!Въпроса ми е: Кога ще има мъж в живота ми,кога ще се появи скоро ли ? Ще започна ли работа скоро ? Искрено благодаря !!!
    • Bubiii написа:

Здравейте,много ще се радвам,ако някой има желание да види какво казват картите за някои мой въпроси!Въпроса ми е: Кога ще има мъж в живота ми,кога ще се появи скоро ли ? Ще започна ли работа скоро ? Искрено благодаря !!!
      7 жезли - рицар пентакли - Смърт
      Питах до 1 месец
      има ли нещо, което предстои да приключи, например да завършиш или да приключиш със стара работа?
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Не ,не уча, не работя,гадже нямам от доста време,приятели нямам.Бях записала шофиьорски курс в който изобщо не ми се получаваха нещата,два пъти ме скъсаха и реших да се откажа тази година и да не продължавам с него само това е ... ... ... Скучен и черен живот.
    • Bubiii написа:

Не ,не уча, не работя,гадже нямам от доста време,приятели нямам.Бях записала шофиьорски курс в който изобщо не ми се получаваха нещата,два пъти ме скъсаха и реших да се откажа тази година и да не продължавам с него само това е ... ... ... Скучен и черен живот.
      мойте карти са : 5 чаши, Паж мечове, Императрица

Голяма депресия, голямо нещо. Освен това, човек не може да общува само в интернет. Трябва да промениш/разшириш съзнанието и мисленето си. Има шанс нещата да ти се получат, но всичко зависи от теб.
      :strast:
    • blaga_vest написа:

Здравейте,
      освободиха ме от работа .. може ли едни карти за професионалното ми развитие ? Ще ми потръгне ли в новата работа?
      Здравей, гледах ти за професионално развитие в следващите 3 месеца. Според мен трябва да преосмислиш нещата, може би да смениш сферата на дейност. Следващите няколко месеца няма да са лесни, ще си под голямо напрежение, но това ще е период, който ще отмине. Картите ти са 8 чаши, асо меч, 10 жезли
    • alissa написа:

blaga_vest написа:

Здравейте,
      освободиха ме от работа .. може ли едни карти за професионалното ми развитие ? Ще ми потръгне ли в новата работа?
      Здравей, гледах ти за професионално развитие в следващите 3 месеца. Според мен трябва да преосмислиш нещата, може би да смениш сферата на дейност. Следващите няколко месеца няма да са лесни, ще си под голямо напрежение, но това ще е период, който ще отмине. Картите ти са 8 чаши, асо меч, 10 жезли
      Здравейте, в същност да, сферата ще е същата, но аз си харесвам работата ще се преборя! Благодаря за отговора !
    • gerrysvet написа:

Здравейте. Апартамента ще стане ли напълно мой? В момента е разделен на 3 дяла... Благодаря предварително...
      Здравей gerrysvet,

9 жезли, 4 чаши, Кулата

Много те е страх, да не загубиш нещо, което си убедена, че ти се полага. Не си удовлетровена от развоя на нещата, но за това си виновна само ти. Не си обърнала внимание на дребните камъчета, а те обръщат колата. Има нещо, което си пропуснала и за това, няма да стане това което искаш.
      :strast:
    • Ново

Здравейте, в ужасна ситуация съм, депресия, проблеми у дома и бременна...Моля за помощ вас и картите да ми дадат яснота и искам да попитам дали отново ще се почувствам щастлива?
      Дали ще се подредят нещата у дома както аз искам? Какво да правя ?
      Дали ще излезне за постоянно от дома ни човекът, който не искам да е там, а кога ?
      И не на последно място ще останем ли заедно и щастливи с мъжа ми ?
    • Ново

Алиса, има хора, които биха ти помогнали, но трябва да си по-конкретна във въпросите си. Не е зле да дадеш и някаква предистория, малко повече информация за настоящата ситуация около теб. Това помага както при формулиране на въпросите, които да зададем на Таро, така и при тълкуването на изтегленото.

Какво значи: "Искам нещата да се подредят както аз искам"? Как са в момента нещата? Ти как искаш да са?

Изтеглих някакви карти, и доколкото се ориентирам, твоят проблем е основно материален, финансов. От много време е така. Търсиш някаква подкрепа отвън. Искаш някой да ходатайства нещо за теб. Някаква външна намеса търсиш, а ти ако можеш нищо да не правиш, за да не излезеш виновна, да нямаш пряка отговорност. Страхуваш се и си мнителна. Мъчително чакане.

5 пентакли, 9 жезли, 7 меча

Искаш ли да разкажеш малко по-подробно какво толкова те мъчи, за да са по-конкретни въпросите, а също да са по-конкретни и отговорите.
      DIGNITY ALWAYS WIN.