Важна тема Таро онлайн II

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Здравейте! Моля за малко помощ. Не знам как да формулирам въпроса си. Детето ми ( 7кл. ) , от няколко месеца споделя , че чува разни неща из къщи , когато е само ( след училище). Чува стъпки, тичане на някой, отваряне на фурната , някой го гледал, чукане по прозореца, по вратата и др. Не е виждало нищо, само го чува.Казва, че не се страхува, но смята че има нещо. Къщата сме я строили ние, нова е , никой не е умирал в нея. Поне аз не знам. Има ли нещо ( чуждо присъствие, дух или не знам какво) или изпитва страх ( неосъзнат)и му се причуват разни неща. Иначе си е едно ведро , нормално дете за възрастта си. Няма други странности. Няма психични отклонения. Може ли някой, който разбира да ми каже какво казва таро.
      Къде е проблема? Как да го реша? Защо му се причуват тези неща?
      Благодаря!
    • Ново

Здравейте, чела съм, че шум, необичайна активност в дома, т. нар. полтъргайст, се проявява при деца и младежи в тийнейджърска възраст, защото при тях се акумулира голяма психическа /и сексуална енергия/. Бих Ви посъветвала, ако детето няма против да влиза в църква и да пали свещ, да си прочита на глас "Отче наш", да се прекадява дома с тамян.
    • Ново

Здравейте, по конкретно мога да кажа, че проблемите който имам и заради които не върви нищо у дома са заради конкретен човек.
      Той влиза и излиза от дома ни, тоест не живее при нас постоянно. Носи много негативна енергия у мен и съм сигурна, че когато той си отиде за постоянно ( а той има къде да се установи за постоянно) няма да бъда така нещастна и всичко у дома да е тоолкова напрегнато.
      Въпросът е в това Дали и ако да, то кога ще се случи да се вземе решението да остане той на другото място за постоянно?
    • Ново

Alisa написа:

Здравейте, по конкретно мога да кажа, че проблемите който имам и заради които не върви нищо у дома са заради конкретен човек.
      Той влиза и излиза от дома ни, тоест не живее при нас постоянно. Носи много негативна енергия у мен и съм сигурна, че когато той си отиде за постоянно ( а той има къде да се установи за постоянно) няма да бъда така нещастна и всичко у дома да е тоолкова напрегнато.
      Въпросът е в това Дали и ако да, то кога ще се случи да се вземе решението да остане той на другото място за постоянно?
      Император - крал чаши - Смърт

Ясно е, че нищо не зависи от теб, зависи от тоя дето го играе Крал чаши и е подвил пета пред Императора. А Императора няма как да го изгониш или да му захлопнеш вратата. Щото се замисли, знаеш много добре че сте зависими от него.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose