Pinned Таро онлайн II

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте, чела съм, че шум, необичайна активност в дома, т. нар. полтъргайст, се проявява при деца и младежи в тийнейджърска възраст, защото при тях се акумулира голяма психическа /и сексуална енергия/. Бих Ви посъветвала, ако детето няма против да влиза в църква и да пали свещ, да си прочита на глас "Отче наш", да се прекадява дома с тамян.
  • Здравейте, по конкретно мога да кажа, че проблемите който имам и заради които не върви нищо у дома са заради конкретен човек.
    Той влиза и излиза от дома ни, тоест не живее при нас постоянно. Носи много негативна енергия у мен и съм сигурна, че когато той си отиде за постоянно ( а той има къде да се установи за постоянно) няма да бъда така нещастна и всичко у дома да е тоолкова напрегнато.
    Въпросът е в това Дали и ако да, то кога ще се случи да се вземе решението да остане той на другото място за постоянно?
  • Alisa wrote:

Здравейте, по конкретно мога да кажа, че проблемите който имам и заради които не върви нищо у дома са заради конкретен човек.
    Той влиза и излиза от дома ни, тоест не живее при нас постоянно. Носи много негативна енергия у мен и съм сигурна, че когато той си отиде за постоянно ( а той има къде да се установи за постоянно) няма да бъда така нещастна и всичко у дома да е тоолкова напрегнато.
    Въпросът е в това Дали и ако да, то кога ще се случи да се вземе решението да остане той на другото място за постоянно?
    Император - крал чаши - Смърт

Ясно е, че нищо не зависи от теб, зависи от тоя дето го играе Крал чаши и е подвил пета пред Императора. А Императора няма как да го изгониш или да му захлопнеш вратата. Щото се замисли, знаеш много добре че сте зависими от него.
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Elea wrote:

Здравейте! Моля за малко помощ. Не знам как да формулирам въпроса си. Детето ми ( 7кл. ) , от няколко месеца споделя , че чува разни неща из къщи , когато е само ( след училище). Чува стъпки, тичане на някой, отваряне на фурната , някой го гледал, чукане по прозореца, по вратата и др. Не е виждало нищо, само го чува.Казва, че не се страхува, но смята че има нещо. Къщата сме я строили ние, нова е , никой не е умирал в нея. Поне аз не знам. Има ли нещо ( чуждо присъствие, дух или не знам какво) или изпитва страх ( неосъзнат)и му се причуват разни неща. Иначе си е едно ведро , нормално дете за възрастта си. Няма други странности. Няма психични отклонения. Може ли някой, който разбира да ми каже какво казва таро.
    Къде е проблема? Как да го реша? Защо му се причуват тези неща?
    Благодаря!
    Първото нещо, което аз бих направила е да заведа детето си на психолог. Най-малкото, за да проверя дали всичко с функционалната грамотност е наред.

Ако искаш да споделиш някакво развитие, тази тема не е подходяща, има други теми във форум Психология. А ако няма все още такава, то можеш да направиш.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Здравейте ! Бих желала да разбера как ще се развият служебните ми ангажименти през тази година? Дали има тенденция да заема не така харесвана от мен позиция?
    Всичко, което ми се случва е за мое добро! :pari:
  • Ani wrote:

Здравейте, от скоро работим за бебе, което много желаем с моя съпруг. Искам да попитам дали ще имаме това желано бебе?
    Здравей, попитах дали ще забременееш в следващите 6 месеца и прогнозата не е обнадеждаваща- нещата няма да се случат бързо. Важно е да не изпадаш в депресии, а да имаш търпение. Картите са рицар пентакли- сила- 5 чаши
  • lusi wrote:

Здравейте ! Бих желала да разбера как ще се развият служебните ми ангажименти през тази година? Дали има тенденция да заема не така харесвана от мен позиция?
    Май разчиташ някой да те препоръча или да ти помогне в кариерното израстване? Даже нямаш търпение да се случи и се готова на не особено почтени действия. Може и да бъркам.
  • Съжалявам, но не съм способна на такива непочтени действия! Това е противно на професията ми, на разбиранията и т.н. Не го приемам лично отговора Ви! Това имате, това давате! Приятен ден, без да благодаря!
    Всичко, което ми се случва е за мое добро! :pari:
  • lusi wrote:

Съжалявам, но не съм способна на такива непочтени действия! Това е противно на професията ми, на разбиранията и т.н. Не го приемам лично отговора Ви! Това имате, това давате! Приятен ден, без да благодаря!
    Благодарността е без значение, не е нужно да споменавам на какво е въпрос тя :) А аз лично нищо не ви давам, освен 4-те минути време да разтълкувам карти, които се падат на вашия въпрос! 7 меча- 8 жезли- дявол- това са Ви картите, госпожо, тълкувайте си ги, търсете си второ мнение или каквото друго прецените :)
  • alissa wrote:

lusi wrote:

Съжалявам, но не съм способна на такива непочтени действия! Това е противно на професията ми, на разбиранията и т.н. Не го приемам лично отговора Ви! Това имате, това давате! Приятен ден, без да благодаря!
    Благодарността е без значение, не е нужно да споменавам на какво е въпрос тя :) А аз лично нищо не ви давам, освен 4-те минути време да разтълкувам карти, които се падат на вашия въпрос! 7 меча- 8 жезли- дявол- това са Ви картите, госпожо, тълкувайте си ги, търсете си второ мнение или каквото друго прецените :)
    И ако позволите една последна вметка- не задавайте въпроси на Таро, чийто отговор задника ви не може да понесе!
  • bunny wrote:

Здравейте,
    имам нужда от съвет!
    Какво изпитва М. към мен ? И какви действия да предприема, за да сме заедно?
    Здравей, bunny :)
    За съжаление, основните усилия, които се влагат в една връзка от двама човека, ги правиш ти, което не е ок.
    Навила си си на пръста, че това е твоят човек и не виждам кой може да те разубеди. Активният човек в тези "отношения" си ти.

Картите са Дяволът, Рицар чаши, Магът

Добро развитие на отношенията не виждам. Насила хубост не става или ако стане, тя пак е "изнасилена" хубост.

Какво можеш да направиш? С манипулации и преследване, чудеса се постигат, имайки предвид, че повечето мъже са безмозъчни. И се впечатляват от прояви на внимание и галене на егото им.
    Аз обаче мисля, че е добре, мъжете да са активната страна в една връзка.

Желая ти успех.
    Stay soft. It looks beautiful on you.
  • Здравейте, нуждая се от страничен поглед върху силно емоционален за мен въпрос :
    "Какво ме очаква с П?"
    Питам за мъж, към когото изпитвам силно привличане, но нямам връзка. Зная, че ако мъж те желае, просто действа, а действие липсва. Затова искам да проверя дали мога да разчитам на нещо...
  • Rossa wrote:

Здравейте, нуждая се от страничен поглед върху силно емоционален за мен въпрос :
    "Какво ме очаква с П?"
    Питам за мъж, към когото изпитвам силно привличане, но нямам връзка. Зная, че ако мъж те желае, просто действа, а действие липсва. Затова искам да проверя дали мога да разчитам на нещо...
    Здравей Rossa!
    Според мен П. прекалено много премисля всичко, доста е премерен и гледа всичко да е горе-долу балансирано. А това е така, защото за него е много важно общественото мнение, какво ще кажат хората, как нещо си ще изглежда в очите на другите и т.н. Поради което в конкретната ситуация трябва ти да поемеш инициативата. Той няма да го направи, очаква това ти да го направиш.

Картите са
    Жрец, 2 меча, Кралица меч
    Въпросът
    Какви са намеренията на П. към теб?
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
  • Tays wrote:

Може ли да погледнете и моя въпрос от стр.24, ако има възможност? Благодаря предварително!
    Здравейте,
    На въпрос дали през 2019 ще имаш нова връзка картите са: Паж меч - Паж жезли - 5 меча

Социален живот и контакти не ти липсват, но въпреки 5-те години, които са минали, в теб е останала една малко нездрава мнителност към всички мъже. Не можеш да се отпуснеш, не можеш да допуснеш никого, носиш си тази обремененост явно от тогава.
    Имаш ли дете, момче?
    Нима животът не е само капчица роса?
    La vie en rose
  • Благодаря!
    Имам две деца- момче и момиче. С момчето минах през доста здравословни проблеми.
    Там е работата, че ми липсват и социален живот, и контакти. Б
    Блокаж отвсякъде.