Таро онлайн II

• Таро онлайн II

Отврям Таро онлайн II. Старата тема е архивирана.

Тук може да задавате своите въпроси, без да имате свои карти Таро.
      Успех!
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mironi написа:

Здравейте! Аз не зная как да имам карти Таро, затова задавам въпроса си тук. Сега в живота ми е най важно да стана майка. Ще ми се случи ли скоро?
      До 5м. ще забременееш ли?

Рицар меча, 5 чаши, Светът

Според мен не.
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • Ще бъдеш майка, но не сега.
      За в бъдеще ти се дава.

Извинявай, бях рязка. Но на въпроса - до 5 месеца, отговорът е не.
      Но майка ще станеш. Просто няма да е сега.
      Не може сега. Много го искаш, много на тъгъдък, от някакво чувство на компенсация, че непременно трябва да имаш. Така си се заинатила.
      Но ще имаш дете.
      По-далеч в бъдещето е.
    • Светът на трета - Мирони, очакват те хубави неща, прекрасни неща. Даже бих казала заслужени неща.

Усмихни се! :thumbsup: ^^

Знаеш ли как се зарадвах като видях последната карта, когато я изтеглих? Усмихнах се широко, Светът на трета.
      В сравнение, изпитах гадост, теглейки Рицар меча с 5 чаши. Чувство на гадост, на обтягане, на бързане.. на болка.
      Но ти ще си добре и това е най-важното. Светът на трета - усмихни се. Всичко кофти ще премине, а то не е малко.
      Видно е че имаш проблеми и болки. Можеш да ги споделиш, ако искаш. Но останалото ще си е наред.
      Ще се чувстваш осъществена и намерила смисъл. Ще имаш период на блаженство.

Прости за разпокъсания ми стил.. Така пиша. Понякога ми е трудно да съм кохерентна.
      Дано съм ти била от полза.
    • Mironi написа:

Здравейте! Аз не зная как да имам карти Таро, затова задавам въпроса си тук. Сега в живота ми е най важно да стана майка. Ще ми се случи ли скоро?
      Бих попитала - защо за теб е най-важно да станеш майка и защо точно сега, на този етап от живота ти? Какво е провокирало това твое желание? Както и какви са взаимоотношенията ти с партньора?
      Картите, които изтеглих - Влюбените, 3 меча, 9 пентакли.
    • Здравейте, мили дами, съвсем скоро открих този форум, четох ви, и много ми се иска да се допитам до вас, ако не е твърде нахално разбира се, тъй като съм новорегистриран потребител и нямам свое Таро.

Запитването ми се отнася за жена и мъж, отскоро във връзка. Жената много време го е чакала, иска да бъде с него на всяка цена. Той обаче много е отлагал във времето, крил се е и явно не е наясно със себе си и какво иска. Има ли бъдеще въобще тази връзка според вас? На мен ми се струва, че няма, но той няма да има смелост да я прекрати.

Ще бъда много благодарна ако някой прояви желание и има време да се занимава с моя въпрос, и се извинявам предварително ако е нахално от моя страна, тъй като знам, че го правите доброволно и сигурно ви е омръзнало от едни и същи въпроси, а аз мога единствено да обещая обратна връзка.

Поздрави!
    • здравейте, бих искала да задам въпрос. Благодаря ви предварително! Имам сериозен проблем с моя мъж, има намесена и др, жена от доста време, там взаимоотношенията са доста сложни. Въпроса ми е ще прекрати ли връзката си с "любовницата" и ако да кога? Ще имаме ли пак нормално,здраво и щастливо семейство, ще си върне ли чувствата към мен или просто трябва да си тръгна. Питам ви защото имаме две деца и искам да върнем нормалността си в живота. Още веднъж благодаря!
    • Благодаря ви! Загубих едно бебче и още ми е трудно. Пък и годините ми напредват. Сигурно трябва първо да си повярвам и след това да ми се случат хубави неща, че в последно време какво ли не преживях.
    • Dremmi написа:

здравейте, бих искала да задам въпрос. Благодаря ви предварително! Имам сериозен проблем с моя мъж, има намесена и др, жена от доста време, там взаимоотношенията са доста сложни. Въпроса ми е ще прекрати ли връзката си с "любовницата" и ако да кога? Ще имаме ли пак нормално,здраво и щастливо семейство, ще си върне ли чувствата към мен или просто трябва да си тръгна. Питам ви защото имаме две деца и искам да върнем нормалността си в живота. Още веднъж благодаря!
      Ще прекрати ли връзката с любовницата - Дявол - Паж пентакли - 4 чаши
      Ще заживеете ли като истинско семейство отново? Сила - Слънце - Звезда

Моето мнение по картите е следното - Слаб му а ангела на този мъж, обича плътските удоволствия и така ще бъде. Дори и да прекрати връзката с настоящата любовница, натурата му е такава, че ще продължи по тази лайсна.
      За втората комбинация какво да кажа с 3 големи аркана и Силата като първа? Възможно е да останете заедно, заради чувството на дълг, но дали това е "истинско семейство"?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Karolina написа:

Здравейте,

Моят въпрос е следният: "В. и Н. ще се срещнат ли насаме до края на м. ноември?"

Благодаря Ви предварително!
      A вие В. ли сте или Н.? И ако не, защо Ви е важно да знаете това?
    • Karolina написа:

Здравейте,

Моят въпрос е следният: "В. и Н. ще се срещнат ли насаме до края на м. ноември?"

Благодаря Ви предварително!
      Проблемът е, че разчиташ на външни обстоятелства, дори на протекция от други, това да се случи.
      Имала си възможност и досега, но все чакаш някакъв велик и подходящ момент - такъв няма. Възможно е и да те е страх.
      Картите ти са 7 меча, 6 пентакли, Колелото на съдбата.

В момента има зацикляне на ситуацията.
      Съветът ми е да престанеш да разчиташ на други хора и да хванеш бика за рогата сама.
    • yoanna написа:

Здравейте, мили дами, съвсем скоро открих този форум, четох ви, и много ми се иска да се допитам до вас, ако не е твърде нахално разбира се, тъй като съм новорегистриран потребител и нямам свое Таро.

Запитването ми се отнася за жена и мъж, отскоро във връзка. Жената много време го е чакала, иска да бъде с него на всяка цена. Той обаче много е отлагал във времето, крил се е и явно не е наясно със себе си и какво иска. Има ли бъдеще въобще тази връзка според вас? На мен ми се струва, че няма, но той няма да има смелост да я прекрати.

Ще бъда много благодарна ако някой прояви желание и има време да се занимава с моя въпрос, и се извинявам предварително ако е нахално от моя страна, тъй като знам, че го правите доброволно и сигурно ви е омръзнало от едни и същи въпроси, а аз мога единствено да обещая обратна връзка.

Поздрави!
      Събери си мислите и формулирай ясен въпрос.
    • Здравейте, много съм раздвоена. Ще съм благодарна ако някоя от Вас ми даде насока. Въпроса ми е да се разделя ли с Д и да се върна при В? Като при това положение трябва да изчакам В да се разведе (той по принцип иска да се разведе, не съм аз причината). Имахме връзка, но се появи Д и аз останах с него след като си претеглих някои неща. Тогава В беше готов да се разведе, но сега ми няма толкова доверие да рискува, както и аз му нямам доверие, че ще се разведе. Ако направя тази крачка и се разделя с Д скачам направо в неясното бъдеще и рискувам знач това. Малко дълго стана написаното и ще съм благодарна за едни карти.
    • Mironi написа:

Благодаря ви! Загубих едно бебче и още ми е трудно. Пък и годините ми напредват. Сигурно трябва първо да си повярвам и след това да ми се случат хубави неща, че в последно време какво ли не преживях.
      То това с вяра не става, Мирони. Става с време, докато нещата се балансират.

Попитах дали имаш медицински проблем. Не виждам такъв, освен проблеми с износването, което се случва много често и не е болка за умиране.
      Подкрепям казаното от curios - ще имаш дете.

Моят съвет е, ако имаш навика да ходиш по врачки и гледачки, да прекратиш този "спорт". И да се съсредоточиш върху реалните си проблеми. Всичко с времето си.
    • Krrissttin написа:

Здравейте, много съм раздвоена. Ще съм благодарна ако някоя от Вас ми даде насока. Въпроса ми е да се разделя ли с Д и да се върна при В? Като при това положение трябва да изчакам В да се разведе (той по принцип иска да се разведе, не съм аз причината). Имахме връзка, но се появи Д и аз останах с него след като си претеглих някои неща. Тогава В беше готов да се разведе, но сега ми няма толкова доверие да рискува, както и аз му нямам доверие, че ще се разведе. Ако направя тази крачка и се разделя с Д скачам направо в неясното бъдеще и рискувам знач това. Малко дълго стана написаното и ще съм благодарна за едни карти.
      Ах, къде остана любовта???
      Всъщност какво точно искаш да знаеш?