Важна тема Таро и секс

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Какъв е един господин в секса?
      Крал Пентакл - Дяволът - Кулата
      8|
      Когато ме погледне, сякаш ме бие ток, забелязах, че ме наблюдава доста, но тактично, не нагло. Когато си засечем погледите, всеки се чуди на къде да погледне. Незнам защо и как, но този човек ми въздейства по някакъв особен начин, ако не бях във връзка, 100% щях да съгреша с него :D , но няма как...

По картите, сякаш има малко садо -мазо наклонности :D -филмът "90 нюанса в сиво" ми се появи в главата... Този мъж според мен си пада по мръснишки секс, без табута, точно както го обичам :D
      Крал Пентакли + Дяволът - прелъстител голям, но не знам защо има нещо, което ме притрснява в тези карти, ок за сладко садо мазо няма проблем, но тук сякаш е малко повече от нормалното...
      Тъкмо се появи комбинация за хубав секс, а няма как да получим обратна връзка :D . Иначе и на мен първото, което ми хрумна беше за садо мазо, нещо нестандартно, леко перверзно.
    • Интересно ми е как ще се прояви Справедливостта в тази тема.

Разгледах си тефтера за предишни тегления и установих,че съм теглила за мои приятелки преди време.
      Комбинациите са :

Какъв секс ще правят Н. и К. следващия път? 2 меча,Кула,Справедливост

Заради Кулата според мен няма да е зле. С 2 меча може да има увъртане малко,но май нещата ще се получат както си трябва. Освен ако Справедливостта няма друга функция тук.

Какъв ще е сексуалния живот на двама? Колесницата,Кралица мечове,Справедливостта

За същата двойка бях питала още когато се запознаха.

Мъжът има ли сексуално влечение към жената? Кралица мечове,Крал пентакли,2 чаши

Мирише ми на битка на характери малко. Кралица мечове се повтаря,което ме кара да мисля,че жената е доминиращ образ,но и Крал пентакли не отстъпва. Даже се замислих,че тя го кара да се чувства intimidated. На някои места обаче Кралица меч е наричана “Кастриращата жена”,затова се замислих. Тя знае какво иска и как да го постигне,не дава да я разиграват хич-такава е и в живота. Може би нейната хладнокръвност отблъсква мъжа. Това е жена със силен характер.

Тъпото е,че комбинациите са отпреди година,две. Не съм записвала тогава какъв е бил резултатът. Нямах навик. Винаги мога да питам,де :D

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().