Таро и секс

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Какъв е един господин в секса?
      Крал Пентакл - Дяволът - Кулата
      8|
      Когато ме погледне, сякаш ме бие ток, забелязах, че ме наблюдава доста, но тактично, не нагло. Когато си засечем погледите, всеки се чуди на къде да погледне. Незнам защо и как, но този човек ми въздейства по някакъв особен начин, ако не бях във връзка, 100% щях да съгреша с него :D , но няма как...

По картите, сякаш има малко садо -мазо наклонности :D -филмът "90 нюанса в сиво" ми се появи в главата... Този мъж според мен си пада по мръснишки секс, без табута, точно както го обичам :D
      Крал Пентакли + Дяволът - прелъстител голям, но не знам защо има нещо, което ме притрснява в тези карти, ок за сладко садо мазо няма проблем, но тук сякаш е малко повече от нормалното...
      Тъкмо се появи комбинация за хубав секс, а няма как да получим обратна връзка :D . Иначе и на мен първото, което ми хрумна беше за садо мазо, нещо нестандартно, леко перверзно.
    • Интересно ми е как ще се прояви Справедливостта в тази тема.

Разгледах си тефтера за предишни тегления и установих,че съм теглила за мои приятелки преди време.
      Комбинациите са :

Какъв секс ще правят Н. и К. следващия път? 2 меча,Кула,Справедливост

Заради Кулата според мен няма да е зле. С 2 меча може да има увъртане малко,но май нещата ще се получат както си трябва. Освен ако Справедливостта няма друга функция тук.

Какъв ще е сексуалния живот на двама? Колесницата,Кралица мечове,Справедливостта

За същата двойка бях питала още когато се запознаха.

Мъжът има ли сексуално влечение към жената? Кралица мечове,Крал пентакли,2 чаши

Мирише ми на битка на характери малко. Кралица мечове се повтаря,което ме кара да мисля,че жената е доминиращ образ,но и Крал пентакли не отстъпва. Даже се замислих,че тя го кара да се чувства intimidated. На някои места обаче Кралица меч е наричана “Кастриращата жена”,затова се замислих. Тя знае какво иска и как да го постигне,не дава да я разиграват хич-такава е и в живота. Може би нейната хладнокръвност отблъсква мъжа. Това е жена със силен характер.

Тъпото е,че комбинациите са отпреди година,две. Не съм записвала тогава какъв е бил резултатът. Нямах навик. Винаги мога да питам,де :D

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Какво бих могла да очаквам от Х?
      Звезда, 9 пентакли, 4 пентакли

Натоварвам Х с очаквания - по Звездата. Имам спомен, че Звезда+9 пентакли означава излекуване, не от заболяване, а прочистване на душата. В този смисъл очаквам Х и сексът с него да ми реши проблемите. Това няма как да се случи (по 4 пентакли) - промяна не е възможна. Само кратка радост.
    • Днес теглих на една приятелка,която все няма късмет с нейния любим :D От сорта на гости,командировки и подобни. Уж на шега,но картите са ми интересни.

М. и А. ще правят ли секс в седващите две седмици?

Колесницата,Кулата,2 пентакли

2 пентакли ме зачуди. Иначе по Колесницата и Кулата - според мен да и то няма да е хич зле,има доста желание според мен. Въпросът е дали тези 2 седмици ще стане. Като 2 пентакли е на 3-та...малко не се знае още.

Какво мислите?
      П.С ще пиша като имам инфо ;)

• И според мен ще стане по-рано. Като непланиран, бърз секс по Колесницата с Кулата. По 2 пентакли - може да има някаква неочаквана промяна в обстоятелствата и двамата да се възползват - като малко откраднато време за интимни преживявания :) .
    • Момичета,нямам карти в мен,защото съм в чужбина. Имам нужда от вашата помощ-ако някой има време и желание да тегли,ще съм много благодарна.

Става дума за братовчед ми (21г.). Сподели ми,че има хронични проблеми с ерекцията. Не е ходил на лекар още,утре има час за пълни изследвания. Странното е,че е съвсем млад още,има сериозна приятелка,която много обича-тя него също,но сексуалният им живот е проблемен. Той е много оправен,изнесе се на 18г. ,живее на квартира в друг град,учи и работи. Много ми в тъпо за него,свястно момче е. Само на мен е споделил това,но пък и аз не знам как да помогна. Ако е от значение- този проблем го е имал с всичките си сексуални партньори досега,не само с това момиче. Според мен иде реч за стрес и комплекси някакви,не за физиологичен проблем,но нека видим.

На какво се дължи проблемът на Б. Как може да му се помогне? / Какво да направи,за да се оправят нещата?

Благодаря предварително ! <3

• Moon написа:

Момичета,нямам карти в мен,защото съм в чужбина. Имам нужда от вашата помощ-ако някой има време и желание да тегли,ще съм много благодарна.

Става дума за братовчед ми (21г.). Сподели ми,че има хронични проблеми с ерекцията. Не е ходил на лекар още,утре има час за пълни изследвания. Странното е,че е съвсем млад още,има сериозна приятелка,която много обича-тя него също,но сексуалният им живот е проблемен. Той е много оправен,изнесе се на 18г. ,живее на квартира в друг град,учи и работи. Много ми в тъпо за него,свястно момче е. Само на мен е споделил това,но пък и аз не знам как да помогна. Ако е от значение- този проблем го е имал с всичките си сексуални партньори досега,не само с това момиче. Според мен иде реч за стрес и комплекси някакви,не за физиологичен проблем,но нека видим.

На какво се дължи проблемът на Б. Как може да му се помогне? / Какво да направи,за да се оправят нещата?

Гледах за братовчед ти.
      Проблемът е по-сериозен, отколкото си мислите. Не е от стрес и не е емоционален.
      9 пентакли, 8 жезли, 8 меча

Как може да му се помогне?
      7 чаши, Ас чаши, 4 меча
      Налага се лечение. Изследвания и терапия.

Ще се оправи ли в крайна сметка Б?
      Рицар жезли, Смъртта, Страшният съд
      За съжаление, ще мина много време. По тези карти съдя, че проблемът е отлаган и не е отсега.
    • Mona написа:

Moon написа:

Момичета,нямам карти в мен,защото съм в чужбина. Имам нужда от вашата помощ-ако някой има време и желание да тегли,ще съм много благодарна.

Гледах за братовчед ти.Проблемът е по-сериозен, отколкото си мислите. Не е от стрес и не е емоционален.
      9 пентакли, 8 жезли, 8 меча

7 чаши, Ас чаши, 4 меча

За съжаление, ще мина много време. По тези карти съдя, че проблемът е отлаган и не е отсега.
      Страшно съм ти благодарна ,Мона!
      Вече е решил да прави пълни изследвания,надявам се да се насочи към точното лечение.
      Отлаган е проблемът,да. Повече от 2,3 години.

За колко години според теб става дума? При Страшният съд знам,че касае много дълъг период. Много ми стана тъжно... млад човек е,тежи му и не иска да загуби човека до себе си. :/
    • Moon написа:

Mona написа:

Moon написа:

Гледах за братовчед ти.Проблемът е по-сериозен, отколкото си мислите. Не е от стрес и не е емоционален.9 пентакли, 8 жезли, 8 меча

7 чаши, Ас чаши, 4 меча

Страшно съм ти благодарна ,Мона!Вече е решил да прави пълни изследвания,надявам се да се насочи към точното лечение.
      Отлаган е проблемът,да. Повече от 2,3 години.

За колко години според теб става дума? При Страшният съд знам,че касае много дълъг период. Много ми стана тъжно... млад човек е,тежи му и не иска да загуби човека до себе си. :/
      За какво си ми благодарна ...

До една година. Страшният съд сам по себе си не значи нищо, да не забравяме. Може да се наложи и операция, което да ускори процеса, но това ще се прецени от лекарите.
      Въоръжете се с търпение и смелост. НО това неминуемо ще остави трайни следи в психиката на момчето. Всичко е процес, период. Всичко минава и е по-важно здравето от която и да е ерекция. Тук е заровено кучето - да не пострада самочувствието.
      След време, ще видим отново как стоят нещата.

Отдавна не ми се е случвало да казвам лоши неща, съжалявам.
    • Благодарна съм за разяснението и помощта.

Рядко съм се чувствала безполезна,когато мой близък има сериозен проблем. Сега беше точно така. Поне има светлина в тунела.

Дано не зареже нещата така. Чудя се дали да му кажа,но засега може би ще го оставя да пробва сам.

Може би прекалявам с въпросите,но къде трябва да се търси проблемът? Хормонален ли е? С тези чаши нещата не изглеждат розови. Може би трябваше да пиша в Таро и здраве,извинявам се.
    • Moon написа:

Благодарна съм за разяснението и помощта.

Рядко съм се чувствала безполезна,когато мой близък има сериозен проблем. Сега беше точно така. Поне има светлина в тунела.

Дано не зареже нещата така. Чудя се дали да му кажа,но засега може би ще го оставя да пробва сам.

Може би прекалявам с въпросите,но къде трябва да се търси проблемът? Хормонален ли е? С тези чаши нещата не изглеждат розови. Може би трябваше да пиша в Таро и здраве,извинявам се.
      Не е хормонален, чисто физически е, физиологичен. Не е биохимия.
      Не му казвай.

Нямаш сили да поемеш такъв ангажимент.
    • 2 пентакли, Отшелник, 7 меча
      Ще правя ли секс довечера? /въпросът е стар

Ми. Да. Правих, но това не може да се повтори просто. Мани слабото, затормозено преживяване, но и самата "аура" на човека изцеждаше живота не само от мен, ами от всички.
      Отшелник за такива въпроси хич не е добре.
      Накратко, излязох с човек с тотално съсипана и затормозена психика, не мъж, не жена, дори не е човек още, като повредена семка. Защо съм се прежалила да съм с него е съвсем друг въпрос, но картите са повече от ясни.

Не ми се искаше да споделям, срам ме е от това. От друга страна все пак това си е experience, и се учим от картите.
      Отдавна не съм имала нещо по-зле от това преживяване, тотално затормозяващо психиката и изсмукващо всякакво желание за живот от мен.
      Отново повтарям, не говорим за физическата страна на нещата. Говорим и за цялостното усещане на този човек за себе си, за света, поведението му и излъчването му.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Тъй като и тази тема беше активна в началната страница реших да пиша и тук.
      Защо Й не успява да се възбуди и да прави секс?
      Сила, 6 жезли, Императрицата
      Това е някакво изкуствено самонапомпване, запушено от всякъде без реални и прилагани психологически модели, които да намерят почва за отношение с която и да е жена и да доведат до какъвто и да било секс. Проблемът е в главата според мен, не е физиологичен или здравен проблем.
    • Ina написа:

Тъй като и тази тема беше активна в началната страница реших да пиша и тук.
      Защо на Й не успява да се възбуди и да прави секс?
      Сила, 6 жезли, Императрицата
      Това е някакво изкуствено самонапомпване, запушено от всякъде без реални и прилагани психологически модели, които да намерят почва за отношение с която и да е жена и да доведат до какъвто и да било секс. Проблемът е в главата според мен, не е филиологичен или здравен проблем.
      И аз мисля,че е психологически проблем. Според мен има проблем със жените като цяло. Не с някоя конкретна. Има някакъв блокаж. Силата на първа е доста красноречива. Не знам дали да правя препратки,но може проблемът да идва от майка му. Все пак това е първата жена в живота на мъжа. Някакъв свръхреспект може би.
    • Проблемът е психологически, но не е от майката. Тя не е фактор. Просто мъжкото му начало е компрометирано от измислени модели психологически, които на всичкото отгоре няма и силата да приложи върху жените, за да доведат до отношения. Изкуствена работа и неосъзната и незряла. Скоро няма да се освести.
    • Да, Moon, лошото е, че тук прозира и едно неоправдано, напомпано его, което ограничава и реалните контакти с жени на този мъж. Трябва пълен катарзис, трябва Глупакът или Колелото да го подхвърлят в някаква реална житейска ситуация, в пропастта, да започне от нулата, на чисто, да започне да се осъзнава като човек и човешки да се отнася към жените, само тогава ще прави нормален секс и ще се осъзнае като мъж. Този човек се отъждествява сам себе си с химери, които нямат много общо с човешките отношения. Как да прави секс като от свръх амбиция, не може даже физически да се порадва нито на своето тяло, нито на тялото на жената до него. Луда работа. Но за всичко си има причина.