Таро и секс

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Каква е причината за сексуалните проблеми при мъж - Луната, 2 чаши, Силата. Комбинацията ми прилича на горната, споделена от Ина. Мисля си, че проблемът е психологически заради Луната на първа. Увредена анима, произтичаща от взаимоотношенията с майката (Луната с 2 чаши). Силата тук я виждам като физическо безсилие - невъзможност за мъжа да осъществи нормален секс. Но това е по-скоро следствие от една тотално объркана психика, а не физиологичен проблем. Имам чувството, че този мъж изпитва подсъзнателен страх от жените, в частност - от майка си.
    • Ново

Най-после да ми се отвори възможност да пиша тук :)

Жена ще прави ли секс до 3 месеца?
      1.Глупакът 2.4 Жезли 3.Крал Чаши
      World Egg Оплождане на духа Отлагане

Глупакът ми се вижда като нереални представи за самият акт или приятна изненада.. другото което ми идва наум може ли да се говори за загуба на девствеността ? Малко наивни очаквания по Глупакът,интензивни емоции по 4 жезли и Крал Чаши малко на градус/нежен,емоционален мъж.Не знам защо чашите ги вписвам към емоционалните преживявания :D :D
    • Ново

moonlover написа:

Глупакът ми се вижда като нереални представи за самият акт или приятна изненада.. другото което ми идва наум може ли да се говори за загуба на девствеността ? Малко наивни очаквания по Глупакът,интензивни емоции по 4 жезли и Крал Чаши малко на градус/нежен,емоционален мъж.Не знам защо чашите ги вписвам към емоционалните преживявания :D :D
      Според мен, ще има секс :) . Ще е неочаквано по Глупака, малко като на шега. Може да е на някакво празненство /събиране по 4 жезли, на някакво парти. На мен ми харесват картите :) . Може и да няма много техника, но пък ще е емоционално по Краля чаши :)
    • Ново

Kalika написа:

moonlover написа:

Според мен, ще има секс :) . Ще е неочаквано по Глупака, малко като на шега. Може да е на някакво празненство /събиране по 4 жезли, на някакво парти. На мен ми харесват картите :) . Може и да няма много техника, но пък ще е емоционално по Краля чаши :)
      Благодаря за включването,Калика. Пък по нататък ще видим какво ще стане.. те ще ми докладват :D
    • Ново

Имам подобна комбинация на тази на moonlover.

Жена ще прави ли секс в следващите 2 месеца? (Запознала се е с мъж,но не са спали още)
      Императрицата,Крал чаши,Кулата

Според мен - да. Картите не са лоши. Възможно е и до връзка да стигнат. Има емоция и желание,Кулата е на трета...

Какъв ще е сексуалния живот на Й. и М. (Същите хора) ?
      Кулата,ас меч,Кралица пентакли

Ще е гот според мен. Кулата се повтаря. М. ще е по-активната май,знае какво иска и как да го получи. Между другото е доста красива и поддържана мадама - с Венера в Телец. :D

Между другото в моите гледания за сексуални/интимни взаимоотношения,Кулата често е страхотна тръпка. Електрическа,от която изтръпват краката. Теглила съм я и в мои отношения-маркирала ми е много горещи страсти.

Какво виждате вие?
      Ще пиша като имам инфо.
    • Ново

Moon написа:

Имам подобна комбинация на тази на moonlover.

Жена ще прави ли секс в следващите 2 месеца? (Запознала се е с мъж,но не са спали още)
      Императрицата,Крал чаши,Кулата

Според мен - да. Картите не са лоши. Възможно е и до връзка да стигнат. Има емоция и желание,Кулата е на трета...

Какъв ще е сексуалния живот на Й. и М. (Същите хора) ?
      Кулата,ас меч,Кралица пентакли

Ще е гот според мен. Кулата се повтаря. М. ще е по-активната май,знае какво иска и как да го получи. Между другото е доста красива и поддържана мадама - с Венера в Телец. :D

Между другото в моите гледания за сексуални/интимни взаимоотношения,Кулата често е страхотна тръпка. Електрическа,от която изтръпват краката. Теглила съм я и в мои отношения-маркирала ми е много горещи страсти.

Какво виждате вие?
      Ще пиша като имам инфо.
      Напълно съгласна съм за Кулата в гледания за сексуални взаимоотношения.Доста силни усещания,ако мога да се изразя така :D :D На мен ми харесват двете комбинации,според мен също ще правят секс въпросните хора. Сексуалният живот - mind-blowing ;)
    • Ново

Привет момичета редовно ви чета, сега се престраших да питам и аз.
      Та на въпроса по темата за секс и аз си изтглех карти "Ще правим ли секс с И?"
      Паднаха се Висшата жрица, 2 жезли, Крал Жезли.
      Вие как мислите дали ще се случи
      Благодаря Ви!
    • Ново

Arven, правилото в този форум е, че който пита, пръв дава коментара си по картите.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Добро утро, ще дам мнение само да не сд изложа. Така Жрицата съм вероятно Аз в неговите очи, били сме заедно и сме правили добър секс ☺️. Той е краля Жезли в моите пресдстави явно, опитвам се да свържа тази 2жезли. Това е импулс, страст, огън, но в същото време и кръстопът, колебание и и се чудя кое е значението им в този въпрос. Отскоро се занимавам с таро, дано не съм тълкувала погрешно. ☺️
      Хубав Ден ви желая! ☺️
    • Ново

Arvvveen написа:

Привет момичета редовно ви чета, сега се престраших да питам и аз.
      Та на въпроса по темата за секс и аз си изтглех карти "Ще правим ли секс с И?"
      Паднаха се Висшата жрица, 2 жезли, Крал Жезли.
      Вие как мислите дали ще се случи
      Благодаря Ви!
      Картите са не са теглени онлайн?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Изцяло от теб зависи ще правиш ли секс с него, само не знам дали е добра идея.
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • Ново

Не картите са реални, подариха ми ги. Преди месец. ☺️ Имам няколко попадения които ги разпознах с картите. Но много се обърквам в значението на картите и в комбинации. Не мога да ги разчитам добре. ☺️ Е надявам се че ще се понауча ☺️.
    • Ново

Да, ако останеш във форума ще научиш за картите. Всичко е практика и много четене. Започни от "Таро за начинаещи", в Таро атриум е, ако не се лъжа. Абе, ще го намериш. Чети наред. :)

Предлагам повече да не се развноднява темата.
    • Ново

Arvvveen написа:

curi0us написа:

Изцяло от теб зависи ще правиш ли секс с него, само не знам дали е добра идея.
      Защо смяташ така, мислиш че ще е грешка?
      Висшата жрица често ми е показвала, в мои гледания и в на други хора, че човек се инати нещо да стане по определен начин (цялостно в живота), пък то не става, Съдбата има друг път за теб, и така.

От тая гл.точка. Не че ще стане кой знае каква драма.
      Просто нали разбираш, с този човек е приключено, и да спиш, и да не спиш, destiny has something different in store for you.
    • Ново

Нещо неприятно от днес. Ще ми се да поразсъждаваме тук.

Теглих за една двойка, която има “засечки”.

На какво се дължи проблемът с ерекцията на П. ?
      9 пентакли/Иемайа, Дяволът, 9 чаши/отлагане

Как може да разреши проблема си?
      Паж жезли/оплождане на духа,Императрицата/Имаго на майката,Рицар жезли/ оплождане на духа

П. си е правил пълни кръвни изследвания- всичко е в норма.

Като гледам обаче, проблемът си съществува, даже от доста време. Смея да кажа, че съществува психически елемент тук. Някакъв сериозен комплекс може би, даже и страх. Получих усещане за затворено пространство от първата комбинация. Според мен П. има някакви дълбоко насадени страхове и комплекси, по думите на жената е много интровертен и саможив. Това може би само влошава проблема. Сякаш процесът е вътрешен, не е обстоятелствен.

Втората комбнация ми изглежда позитивна. Има жена до себе си сега, която държи много на него, мисля, че тя ще помогне. Пажът отива в рицар и то жезли- според мен ще се реши проблемът, трябва му практика. :D

Какво е вашето мнение?

П.С. Тази тема е вечноактивна. Радва ме. :D

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().