Таро и секс

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Каква е причината за сексуалните проблеми при мъж - Луната, 2 чаши, Силата. Комбинацията ми прилича на горната, споделена от Ина. Мисля си, че проблемът е психологически заради Луната на първа. Увредена анима, произтичаща от взаимоотношенията с майката (Луната с 2 чаши). Силата тук я виждам като физическо безсилие - невъзможност за мъжа да осъществи нормален секс. Но това е по-скоро следствие от една тотално объркана психика, а не физиологичен проблем. Имам чувството, че този мъж изпитва подсъзнателен страх от жените, в частност - от майка си.
    • Най-после да ми се отвори възможност да пиша тук :)

Жена ще прави ли секс до 3 месеца?
      1.Глупакът 2.4 Жезли 3.Крал Чаши
      World Egg Оплождане на духа Отлагане

Глупакът ми се вижда като нереални представи за самият акт или приятна изненада.. другото което ми идва наум може ли да се говори за загуба на девствеността ? Малко наивни очаквания по Глупакът,интензивни емоции по 4 жезли и Крал Чаши малко на градус/нежен,емоционален мъж.Не знам защо чашите ги вписвам към емоционалните преживявания :D :D
    • moonlover написа:

Най-после да ми се отвори възможност да пиша тук :)

Глупакът ми се вижда като нереални представи за самият акт или приятна изненада.. другото което ми идва наум може ли да се говори за загуба на девствеността ? Малко наивни очаквания по Глупакът,интензивни емоции по 4 жезли и Крал Чаши малко на градус/нежен,емоционален мъж.Не знам защо чашите ги вписвам към емоционалните преживявания :D :D
      Според мен, ще има секс :) . Ще е неочаквано по Глупака, малко като на шега. Може да е на някакво празненство /събиране по 4 жезли, на някакво парти. На мен ми харесват картите :) . Може и да няма много техника, но пък ще е емоционално по Краля чаши :)
    • Kalika написа:

moonlover написа:

Най-после да ми се отвори възможност да пиша тук :)

Според мен, ще има секс :) . Ще е неочаквано по Глупака, малко като на шега. Може да е на някакво празненство /събиране по 4 жезли, на някакво парти. На мен ми харесват картите :) . Може и да няма много техника, но пък ще е емоционално по Краля чаши :)
      Благодаря за включването,Калика. Пък по нататък ще видим какво ще стане.. те ще ми докладват :D
    • Имам подобна комбинация на тази на moonlover.

Жена ще прави ли секс в следващите 2 месеца? (Запознала се е с мъж,но не са спали още)
      Императрицата,Крал чаши,Кулата

Според мен - да. Картите не са лоши. Възможно е и до връзка да стигнат. Има емоция и желание,Кулата е на трета...

Какъв ще е сексуалния живот на Й. и М. (Същите хора) ?
      Кулата,ас меч,Кралица пентакли

Ще е гот според мен. Кулата се повтаря. М. ще е по-активната май,знае какво иска и как да го получи. Между другото е доста красива и поддържана мадама - с Венера в Телец. :D

Между другото в моите гледания за сексуални/интимни взаимоотношения,Кулата често е страхотна тръпка. Електрическа,от която изтръпват краката. Теглила съм я и в мои отношения-маркирала ми е много горещи страсти.

Какво виждате вие?
      Ще пиша като имам инфо.
    • Moon написа:

Имам подобна комбинация на тази на moonlover.

Жена ще прави ли секс в следващите 2 месеца? (Запознала се е с мъж,но не са спали още)
      Императрицата,Крал чаши,Кулата

Според мен - да. Картите не са лоши. Възможно е и до връзка да стигнат. Има емоция и желание,Кулата е на трета...

Какъв ще е сексуалния живот на Й. и М. (Същите хора) ?
      Кулата,ас меч,Кралица пентакли

Ще е гот според мен. Кулата се повтаря. М. ще е по-активната май,знае какво иска и как да го получи. Между другото е доста красива и поддържана мадама - с Венера в Телец. :D

Между другото в моите гледания за сексуални/интимни взаимоотношения,Кулата често е страхотна тръпка. Електрическа,от която изтръпват краката. Теглила съм я и в мои отношения-маркирала ми е много горещи страсти.

Какво виждате вие?
      Ще пиша като имам инфо.
      Напълно съгласна съм за Кулата в гледания за сексуални взаимоотношения.Доста силни усещания,ако мога да се изразя така :D :D На мен ми харесват двете комбинации,според мен също ще правят секс въпросните хора. Сексуалният живот - mind-blowing ;)
    • Привет момичета редовно ви чета, сега се престраших да питам и аз.
      Та на въпроса по темата за секс и аз си изтглех карти "Ще правим ли секс с И?"
      Паднаха се Висшата жрица, 2 жезли, Крал Жезли.
      Вие как мислите дали ще се случи
      Благодаря Ви!
    • Добро утро, ще дам мнение само да не сд изложа. Така Жрицата съм вероятно Аз в неговите очи, били сме заедно и сме правили добър секс ☺️. Той е краля Жезли в моите пресдстави явно, опитвам се да свържа тази 2жезли. Това е импулс, страст, огън, но в същото време и кръстопът, колебание и и се чудя кое е значението им в този въпрос. Отскоро се занимавам с таро, дано не съм тълкувала погрешно. ☺️
      Хубав Ден ви желая! ☺️
    • Arvvveen написа:

Привет момичета редовно ви чета, сега се престраших да питам и аз.
      Та на въпроса по темата за секс и аз си изтглех карти "Ще правим ли секс с И?"
      Паднаха се Висшата жрица, 2 жезли, Крал Жезли.
      Вие как мислите дали ще се случи
      Благодаря Ви!
      Картите са не са теглени онлайн?
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Не картите са реални, подариха ми ги. Преди месец. ☺️ Имам няколко попадения които ги разпознах с картите. Но много се обърквам в значението на картите и в комбинации. Не мога да ги разчитам добре. ☺️ Е надявам се че ще се понауча ☺️.
    • Да, ако останеш във форума ще научиш за картите. Всичко е практика и много четене. Започни от "Таро за начинаещи", в Таро атриум е, ако не се лъжа. Абе, ще го намериш. Чети наред. :)

Предлагам повече да не се развноднява темата.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Arvvveen написа:

curi0us написа:

Изцяло от теб зависи ще правиш ли секс с него, само не знам дали е добра идея.
      Защо смяташ така, мислиш че ще е грешка?
      Висшата жрица често ми е показвала, в мои гледания и в на други хора, че човек се инати нещо да стане по определен начин (цялостно в живота), пък то не става, Съдбата има друг път за теб, и така.

От тая гл.точка. Не че ще стане кой знае каква драма.
      Просто нали разбираш, с този човек е приключено, и да спиш, и да не спиш, destiny has something different in store for you.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Нещо неприятно от днес. Ще ми се да поразсъждаваме тук.

Теглих за една двойка, която има “засечки”.

На какво се дължи проблемът с ерекцията на П. ?
      9 пентакли/Иемайа, Дяволът, 9 чаши/отлагане

Как може да разреши проблема си?
      Паж жезли/оплождане на духа,Императрицата/Имаго на майката,Рицар жезли/ оплождане на духа

П. си е правил пълни кръвни изследвания- всичко е в норма.

Като гледам обаче, проблемът си съществува, даже от доста време. Смея да кажа, че съществува психически елемент тук. Някакъв сериозен комплекс може би, даже и страх. Получих усещане за затворено пространство от първата комбинация. Според мен П. има някакви дълбоко насадени страхове и комплекси, по думите на жената е много интровертен и саможив. Това може би само влошава проблема. Сякаш процесът е вътрешен, не е обстоятелствен.

Втората комбнация ми изглежда позитивна. Има жена до себе си сега, която държи много на него, мисля, че тя ще помогне. Пажът отива в рицар и то жезли- според мен ще се реши проблемът, трябва му практика. :D

Какво е вашето мнение?

П.С. Тази тема е вечноактивна. Радва ме. :D

Мнението бе променено 1 път, последно от Moon ().

• Ina написа:

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
      Ina, да дадеш ОВ тук :))

Аз реших да попитам,
      Ще успея ли да получа оргазъм с ХХ?/до 3м./

Падна Ас меча обърнат

2 меча, 4 меча, Крал меча

Не се притеснявайте да коментирате каквото и да ви хрумне по тази комбинация, вкл. и ако се касае мен.
      Не съм перфектна, аз имам задръжки, имам проблеми и аз. "Злобното" момиче, дето много знае на Таро, ето, то пък не умее да свършва, нито само', нито с партньор. Всеки има проблеми.

Надявам се комбинацията да е оптимистична. Обаче не ми се вярва много, независимо от завършващата карта.
      Доста ниски, стагниращи и затормозени карти, 2меча, 4 меча - е, това съм си аз отвсякъде, неумението да се отпускам...
      Не че партньорът е невероятен де, но има добри моменти. Възможно е Кралят да е компенсиращ образ, появява се там, където липсва това мъжество, тази решителност, тази възможност да се случи нещо, дори когато говорим просто на ниво СЛУЧВАНЕ, просто на ниво пронизващо самочувствие. Въпреки че така ми се е явявала на 2ра до по-ниска дворцова, а не на 3та, където по правило трябва да е безкомпромисен край, случване, etc. Не знам, кажете вие.

още мисли: В комбинацията има само мечове, това е възможно да е компенсация, т.е. именно мечове липсват фактически.
      Но е винаги трудно да тълкуваш своите комбинации.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Здравейте, момичета. По първата комбинация на moon.
      Причините, комбинацията е много интересна заради 9 пентакли. А и в комбинацията с дявола е някакси компрометирана. Нещо изначално, в този етап от взаимоотношенията им не е ок. Начинът, по който физически се приемат. 9 пентакли е ключ в Таро, но е и вдъхновителка, особено за мъжа като творец на живота, като артист ако щете. Тя не го вдъхновява, не го настройва, всичко е заключено в ехидните чаши на самодоволството и комфорта на взаимоотношенията между тези двама души.
      По втората, той трябва да израсте до Рицар, до горещият Рицар жезли.

Към Curious...
      Първо аз мисля, че мечовете са супер боя за секс. Интелектът прави секса. Хах. Даже и най-ощетените и примитивните първо изживяват секса в главата си. Крал меча е архетип, да конпенсаторен е, но по-скоро виждам, че си адски отегчена интелектуално от мъжете, с които се виждаш или правиш секс. Те не могат да стимулрат ума ти за секс. Трябва акъл за тази работа. А и плюс това си на 24-25, нормално е все-още да не свършваш, да не знаеш как и с кой, да опитваш и да експериментираш. Смятам, че е чудесно, че си задала този въпрос на Таро, дало ти е възможно най-умния отговор.
      Поздрави от мен ще дам обратна връзка няма да се пожаля, хахах.

Мнението бе променено 1 път, последно от Ina ().

• Хоп и аз тук.
      Реших да попитам за един бивш, какъв беше в секса и картите са
      3 меч Кула 10 чаши
      3 меч освен за емоционална болка е сигнификатор на силни страсти,за Кулата е ясно. Забелязвам, че тя се е появявала на такива въпроси много често, а на мен в други питания ми се е появявала само веднъж. 10 чаши не ми е ясно какво може да значи на въпрос от такъв характер.
      Зададох и още един въпрос, дали ще правя отново секса с него, макар че за момента смятам, че е почти невъзможно. Картите са
      Влюбени 2 Ж Рицар Жезли
      Явно голямо мислене ще падне. Рицар Жезли също много често се появява на такива въпроси, но ми се струва, че по скоро няма да стане