Таро и секс

• Това е голяма глупост.
      Мъжете не се научиха, че темпото се поддържа. И жената като започне много да се кефи, това НЕ Е добър момент да се забързва, забавя, сменя ъгъла или нещо такова.
      Мъже, вземете си поука!
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Ina написа:

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
      Ina, да дадеш ОВ тук :))
      Аз реших да попитам,
      Ще успея ли да получа оргазъм с ХХ?/до 3м./

Падна Ас меча обърнат

2 меча, 4 меча, Крал меча

Не се притеснявайте да коментирате каквото и да ви хрумне по тази комбинация, вкл. и ако се касае мен.
      Не съм перфектна, аз имам задръжки, имам проблеми и аз. "Злобното" момиче, дето много знае на Таро, ето, то пък не умее да свършва, нито само', нито с партньор. Всеки има проблеми.

Надявам се комбинацията да е оптимистична. Обаче не ми се вярва много, независимо от завършващата карта.
      Доста ниски, стагниращи и затормозени карти, 2меча, 4 меча - е, това съм си аз отвсякъде, неумението да се отпускам...
      Не че партньорът е невероятен де, но има добри моменти. Възможно е Кралят да е компенсиращ образ, появява се там, където липсва това мъжество, тази решителност, тази възможност да се случи нещо, дори когато говорим просто на ниво СЛУЧВАНЕ, просто на ниво пронизващо самочувствие. Въпреки че така ми се е явявала на 2ра до по-ниска дворцова, а не на 3та, където по правило трябва да е безкомпромисен край, случване, etc. Не знам, кажете вие.

още мисли: В комбинацията има само мечове, това е възможно да е компенсация, т.е. именно мечове липсват фактически.
      Но е винаги трудно да тълкуваш своите комбинации.

Давам обратна връзка, секс имаше, имаше и щастлив край за някои, хахах. Ще видим, как ще се развият нещата, ако се виждаме по-често има някакъв шанс за някакви отношения, но по интернет не става, той е навит. Аз не знам, как съм точно. Има някои неща, които ме притесняват, но няма да ги споделям, те са от друг характер, нямат общо с Таро. Асо пентакли беше като да си дадем шанс един на друг. Тъй като пиша сега, теглих карти как ще се развият отношенията ни, ще има ли връзка изобщо: Смъртта, Крал Жезли, Крал пентакли. Аз тези карти смятам, че са неадекватни, не знам. Смъртта на първа, може да е обърнато време знам ли. Нещата изглеждат като да нямат бъдеще. Ако някой има желание да се включи ще се радвам.