Таро и секс

• Това е голяма глупост.
      Мъжете не се научиха, че темпото се поддържа. И жената като започне много да се кефи, това НЕ Е добър момент да се забързва, забавя, сменя ъгъла или нещо такова.
      Мъже, вземете си поука!
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Ina написа:

Ще мисля, планираме да се видим. ако не се скараме до следващия уикенд. Теглих карти дали ще правим секс, хах Рицар Пентакли, 8 пентакли, Асо пентакли. Нямам думи.
      Ina, да дадеш ОВ тук :))
      Аз реших да попитам,
      Ще успея ли да получа оргазъм с ХХ?/до 3м./

Падна Ас меча обърнат

2 меча, 4 меча, Крал меча

Не се притеснявайте да коментирате каквото и да ви хрумне по тази комбинация, вкл. и ако се касае мен.
      Не съм перфектна, аз имам задръжки, имам проблеми и аз. "Злобното" момиче, дето много знае на Таро, ето, то пък не умее да свършва, нито само', нито с партньор. Всеки има проблеми.

Надявам се комбинацията да е оптимистична. Обаче не ми се вярва много, независимо от завършващата карта.
      Доста ниски, стагниращи и затормозени карти, 2меча, 4 меча - е, това съм си аз отвсякъде, неумението да се отпускам...
      Не че партньорът е невероятен де, но има добри моменти. Възможно е Кралят да е компенсиращ образ, появява се там, където липсва това мъжество, тази решителност, тази възможност да се случи нещо, дори когато говорим просто на ниво СЛУЧВАНЕ, просто на ниво пронизващо самочувствие. Въпреки че така ми се е явявала на 2ра до по-ниска дворцова, а не на 3та, където по правило трябва да е безкомпромисен край, случване, etc. Не знам, кажете вие.

още мисли: В комбинацията има само мечове, това е възможно да е компенсация, т.е. именно мечове липсват фактически.
      Но е винаги трудно да тълкуваш своите комбинации.

Давам обратна връзка, секс имаше, имаше и щастлив край за някои, хахах. Ще видим, как ще се развият нещата, ако се виждаме по-често има някакъв шанс за някакви отношения, но по интернет не става, той е навит. Аз не знам, как съм точно. Има някои неща, които ме притесняват, но няма да ги споделям, те са от друг характер, нямат общо с Таро. Асо пентакли беше като да си дадем шанс един на друг. Тъй като пиша сега, теглих карти как ще се развият отношенията ни, ще има ли връзка изобщо: Смъртта, Крал Жезли, Крал пентакли. Аз тези карти смятам, че са неадекватни, не знам. Смъртта на първа, може да е обърнато време знам ли. Нещата изглеждат като да нямат бъдеще. Ако някой има желание да се включи ще се радвам.
    • Отново се чудех къде да пиша, но реших че е най-адекватно тук, понеже става дума за физическия аспект на "любовта".

По какъв тип жени си пада Д. ?

Човекът е много симпатичен и възпитан, но води доста луксозен начин на живот ; възможно е да си пада по тип моделки, в който случай аз автоматично отпадам защото съм тип "Мерилин Монро". Та затова реших да се осведомя.

10 Пентакли - Обърната Умереност - Обърната 9 Меча

Отначало като видях 10 Пентакли и Обърната Умереност, се зарадвах, реших, може и да харесва мааалко по-щедри на форма дами като мен :) обаче тази последна 9 Меча обърната ме срина, ясно, че външният вид е страшно важен за него и за това как ще изглежда пред обществото, дори на комплекси ми бие тук... ; вероятно би се появил единствено с манекенски тип девойка. ( С такава съм го и виждала, макар в лице да не беше красива. По принцип очаквах някакъв Паж за подобен тип отговор, че си пада по "андрогенни" жени, но не...)
      10 Пентакли само засилва тази тенденция, надали и би тръгнал с жена, която финансово не му е в категорията.
      Дано не ви звуча глупаво, много ми беше мерак това момче защото е и хубавец, но явно не би се интересувал от мен, макар да е идвал вкъщи на питие.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."

Мнението бе променено 5 пъти, последно от Roxelane ().

• Roxelane написа:

Отново се чудех къде да пиша, но реших че е най-адекватно тук, понеже става дума за физическия аспект на "любовта".

Човекът е много симпатичен и възпитан, но води доста луксозен начин на живот ; възможно е да си пада по тип моделки, в който случай аз автоматично отпадам защото съм тип "Мерилин Монро". Та затова реших да се осведомя.

Отначало като видях 10 Пентакли и Обърната Умереност, се зарадвах, реших, може и да харесва мааалко по-щедри на форма дами като мен :) обаче тази последна 9 Меча обърната ме срина, ясно, че външният вид е страшно важен за него и за това как ще изглежда пред обществото, дори на комплекси ми бие тук... ; вероятно би се появил единствено с манекенски тип девойка. ( С такава съм го и виждала, макар в лице да не беше красива. По принцип очаквах някакъв Паж за подобен тип отговор, че си пада по "андрогенни" жени, но не...)
      10 Пентакли само засилва тази тенденция, надали и би тръгнал с жена, която финансово не му е в категорията.
      Дано не ви звуча глупаво, много ми беше мерак това момче защото е и хубавец, но явно не би се интересувал от мен, макар да е идвал вкъщи на питие.
      Теглих и аз, хихихи :Д

3 чаши - 9 пентакли - Крал пентакли

По моите карти бих казала, че харесва жени, които знаят как да се забавляват, добра компания са (3 чаши), да има теми на разговор с тях на по чашка ;)
      По Крал пентакли, съдя че е човек, които е ревнив, изисква да бъде уважаван, да може да има доверие на жената до себе си.
      9 пентакли не ми е особено ясна... уви.

Като цяло картите леко се преповтарят, 10 пентакли е препратка към Краля пентакли, за да бъде един Крал от тази боя е нужно и да бъде материално добре => 10 пентакли. Явно си си паднала по паралия :D

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • А, Улф, колкото до забавлението, той това знае че го умея, хаха :D да не говорим че му проглуших ушите с приказки май като ми беше на гости преди месеци... Наистина е много богат, наследствено богат, което не му пречи да е учил и да работи за опазването на околната среда в Африка. И въпреки богатството си винаги ще намери да се усмихне, да ти каже добра дума, да изслуша. Наистина има за какво да го уважавам ! Както един много бивш (сега добър приятел) ми каза, "абе на теб ти трябва мъж който да те държи здраво, ама чрез уважение към него, а не с някви махленски методи...". Много ми е на сърце този Д. И е красавец, малко цигански тип но светлоок, умирам.... Ама... съм на етап изчакване засега. Няма смисъл да се тръшкам.
      Благодаря за картите :) ще пиша ако има развитие... Интересни са наистина тук 9 Пентакли, аз го тълкувам че и Съдбата е сякаш на етап "изчакване", понеже картата е на втора позиция... зависят нещата от разни фактори които тепърва ще развият, или размият ситуацията.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Moon написа:

Имам подобна комбинация на тази на moonlover.

Жена ще прави ли секс в следващите 2 месеца? (Запознала се е с мъж,но не са спали още)
      Императрицата,Крал чаши,Кулата

Според мен - да. Картите не са лоши. Възможно е и до връзка да стигнат. Има емоция и желание,Кулата е на трета...

Какъв ще е сексуалния живот на Й. и М. (Същите хора) ?
      Кулата,ас меч,Кралица пентакли

Ще е гот според мен. Кулата се повтаря. М. ще е по-активната май,знае какво иска и как да го получи. Между другото е доста красива и поддържана мадама - с Венера в Телец. :D

Между другото в моите гледания за сексуални/интимни взаимоотношения,Кулата често е страхотна тръпка. Електрическа,от която изтръпват краката. Теглила съм я и в мои отношения-маркирала ми е много горещи страсти.

Какво виждате вие?
      Ще пиша като имам инфо.
      Бая въздишахме по тези комбинации и да кажа какво е станало.

Ами нищо. :D :D :D :D

Виждали са се още известно време, но до секс не се е стигнало ,въпреки силното привличане.

По първата комбинация - не е правила секс в следващите два месеца.

По втората - не са имали сексуални контакти след тегленето на тези карти, въпреки че още се чуват. Както каза мацката - харесват се , но не са готови за връзка.
    • Като погледне човек средните карти и разбира защо.

Но за такива неща си трябва време - да имаш позиция от времето след някакви карти.
      Супер е, нали? Продължаваме да се учим на Таро.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • wolf написа:

Roxelane написа:

Отново се чудех къде да пиша, но реших че е най-адекватно тук, понеже става дума за физическия аспект на "любовта".

Теглих и аз, хихихи :Д
      3 чаши - 9 пентакли - Крал пентакли

По моите карти бих казала, че харесва жени, които знаят как да се забавляват, добра компания са (3 чаши), да има теми на разговор с тях на по чашка ;)
      По Крал пентакли, съдя че е човек, които е ревнив, изисква да бъде уважаван, да може да има доверие на жената до себе си.
      9 пентакли не ми е особено ясна... уви.

Като цяло картите леко се преповтарят, 10 пентакли е препратка към Краля пентакли, за да бъде един Крал от тази боя е нужно и да бъде материално добре => 10 пентакли. Явно си си паднала по паралия :D
      Изключително точни се оказаха картите и тълкуването на Уулф. Аз съм тълкувала моите малко грешно, всъщност е много земен човек...

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().