Таро и секс

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

kolevaani1 написа:

Мъжът Х и жената У ще правят ли секс до септември месец? (Само прави карти ми е тестето)

Рицар Жезли -Крал Мечове -Звездата
      Метафорично, щом живеят заедно ( а ако пътува и директно) - заминаване, отпътуване на мъжа от връзката. Крал меч - дошло му е до гуша, не се трае. Няма начин да има секс, всичко е минало и даже мога да кажа, че на мъжа му е неприятна ситуацията.
      Супер си Армид! Мъжът отдавна е напуснал връзката, но сега му се налага да я търпи известно време и да споделят временно едно жилище. Спят отделни стаи, но и ще трябва да стоят определено време заедно в България и пътуват съответно до там. Но той отдавна си "замина " от връзката. И наистина му е много неприятно, постоянно се оплаква че не може да я трае.
    • Armid написа:

Една интересна комбинация за "звездна" двойка.
      Правят ли секс
      8 меча - Смърт - 10 чаши
      Допълнителни
      Папата - 9 меча - 10 жезли

Който иска да се пробва не само в тълкуването, а и коя е двойката.
      Промоция: не са българи :)
      Всичко е поза. Къв секс, кви пет лева? Принудени са така да го играят, идва им в повече, но външни обстоятелства ги притискат. От доста време са така.
      Приличат ми на кралска двойка
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Мъж и жена ще правят ли секс до края на месеца - 2 пентакли, 2 чаши, 4 жезли. Ниски карти, че няма и нито един меч. Иначе - сладки карти, но жезли с чаши -не ми се вярва..
    • И на мен не ми се вярва да има секс, но ще има хубаво, прекарано време, може и среща с приятели - 4 Жезли. Но секс не мисля. В тези карти няма тръпка, няма огън, а някак на приятелски отношения ми приличат, монотонни. Идва ми израза в главата като гледам картите-" Търпим се".
    • Kalika написа:

Мъж и жена ще правят ли секс до края на месеца - 2 пентакли, 2 чаши, 4 жезли. Ниски карти, че няма и нито един меч. Иначе - сладки карти, но жезли с чаши -не ми се вярва..
      И според мен няма да има секс.Но пък виждам хубави моменти и спокойно отношение. Напомня ми на онези моменти в които останете последните от компанията и си говорите от сърце, чувствате се на място. Наистина сладки карти,лятно настроение лъхва от тях. :)
    • Ново

Ceca написа:

Armid написа:

Една интересна комбинация за "звездна" двойка.
      Правят ли секс
      8 меча - Смърт - 10 чаши
      Допълнителни
      Папата - 9 меча - 10 жезли

Който иска да се пробва не само в тълкуването, а и коя е двойката.
      Промоция: не са българи :)
      Всичко е поза. Къв секс, кви пет лева? Принудени са така да го играят, идва им в повече, но външни обстоятелства ги притискат. От доста време са така.Приличат ми на кралска двойка
      Много си близо :D За Тръмп и Мелания ставаше дума!
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose