Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Moon написа:

LaVerite написа:

Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Ще си оправим ли отношенията?

4 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Ще се радвам да кажете и вие как виждате тези комбинации!
      Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.
      По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Аз не мисля, че ще има сдобряване. Поне не скоро.
      Благодаря ти, Moon! На мен обаче ми е адски криво и въпреки че не искам, утре ще я потърся за да се изясним. Не мога да се примиря с тези ужасни 5 Чаши.
    • LaVerite написа:

Moon написа:

LaVerite написа:

Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Ще си оправим ли отношенията?

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Ще се радвам да кажете и вие как виждате тези комбинации!
      Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Аз не мисля, че ще има сдобряване. Поне не скоро.
      Благодаря ти, Moon! На мен обаче ми е адски криво и въпреки че не искам, утре ще я потърся за да се изясним. Не мога да се примиря с тези ужасни 5 Чаши.
      Пиши после какво е станало. :)
    • Ще си оправим ли отношенията?

Ще си подновите комуникацията заради Паж жезли, но въпреки всичко на теб ще ти остане емоцията от 5 чаши, защото смяташ, че си права. И най-вече защото заради това, че ти е криво си готова да преглътнеш обидата.
      По 4 пентакли тя обаче си държи на своето.

9 чаши временно може и да закрепи "приятелството", обаче по 5 жезли пак има дисбаланс във вашите мнения.

Два остри камъка брашно не мелят :/

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Загубих си картата за спорт днес, теглих карти днеска:

У нас ли е? Крал жезли - об 10 меча - 2 меча
      Очевидно не е у нас, Рокси ме светна и каза, че е на вход някъде сигурно, заради 2-та меча, а аз се досетих за басейна заради водата зад жената на картинката.
      Буквално съм зарязала картата като с вързани очи и зад мен остава водата. об 10 меча... изморена съм била, кралят не ми е съвсем ясен защо е тук.

В лобито на басейна ли е? 9 жезли – об паж меч –ас чаши

Като звъннах така и се оказа, ас чаши ме насочи натам, обърнатия Паж меч ме наведе на мисълта, че нещо се е объркало докато съм се приготвяла или съм забравила да си взема картатата от момичето).

Ще си я получа ли? Об риц жезли – об ВЖ – 6 меча

Предполагам, че ще си я получа, защото е там, но не знам дали ще успея да свърша тази работа утре, така ми се чини заради об Рицар жезли и Висша жрица :/

При друг въпрос за получаване на нещо, което мислех, че е изгубено се е падала комбинацията от 2 меча - 6 жезли - 6 чаши, мислехме че е изгубено, но просто се забави доста. За жалост вече нямаше потребност, та затова са накрая тия 6 чаши.

Таро е много буквално за таива въпроси!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Sha написа:

Имам една подредба, която не я разбирам - Питах дали ще приемат една наша оферта и картите са -

3 ЖЕЗЪЛА - КРАЛ ЖЕЗЪЛ - О 8 ПЕНТАКЪЛА

Оплождане - Оплождане на Духа - Приземяване

Първите две дават много силна заявка за Да, ще я приемат, но последната предполага да не работим по нея, тъй като е обърнато проявление на 8-те Пентакъла, т.е. блокиране на работата... поне така го възприемах досега...

Обаче хората се съгласиха и започнахме организация и работа на терен.

Защо тази 8 Пентакъла ми излезе тогава обърната???
      Аз съм с още една неразбираема комбинация - Питахме дали да заведем малкия на кастинг и първата не я помня, но средната бе 6 Меча, което си е твърдо Да, обаче последната бе Обърнат Паж Пентакъл!!!

Реших, че си струва, макар че няма да го повикат, но се оказа, че е одобрен и всъщност отиде на снимките.
      По принцип той не обича много много да ходи на снимки, но този път беше съгласен и отиде с готовност.
      Та изобщо не хващам, какво има предвид обърнатия паж тук!

П.П. Ок, май разбрах, какво е искал да ми каже обърнатия Паж Пентакъл - ползвах една подредба на Хайо, тъй като не ми даваха мира тия две подредби и питах, какво е искала да ми каже тази карта -
      1 - Смисъл на проблема - 7 Пентакъла - това е многото търпение и чакане - когато са отишли е трябвало да чакат два часа или повече, докато дойде тяхното време.
      2 - Какво не е - О Кралица Меч - не е несигурност или неяснота, нито липса на решителност.
      3 - Какво е - О 4 Чаши - скука, чудене дали си струва
      4 - Развитие - Паж Жезъл - в крайна сметка се случва и се активира.

Мнението бе променено 1 път, последно от Sha ().

• Mona написа:

Кралица меча и Звездата - това е комбинация изключение, при която самолечението в смисъл на саморефлексия се осъществява и в този смисъл непреходната Звезда става атрибутивна на Кралица меча, т.е. нейна проекция. От този процес обаче, от този терапевтичен процес на кралицата не й става по-леко: самотата й става хронична, т.е. - непреходна като състояние
      Имам такава комбинация и ми се ще да обсъдим.

Иска ли човек Х да общува с друг човек У ? паж пентакли, Кралица меч, Звездата

Не става дума за развитие на любовни взаимоотношения. Човекът, за когото се пита - Х, е преживял травматичен период, един вид криза и не се знае какво точно е състоянието му.

Това, което аз мисля е, че комбинацията показва именно състоянието, в което се намира Х. - състояние на саморефлексия, самота. Този човек не желае с никого да говори за себе си и случилото се, затворен е в себе си и се лекува от преживяното. По-скоро въпросът клони към "Защо Х не иска да общува?". Това е труден период, през който минава сам и изолацията е начин на справяне. Така разбирам аз нещата.
    • Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Интересно, че при изчезнали предмети често излизат Рицар Пентакли и 10 Пентакли. За съжаление не успях да установя закономерност, понеже обратна връзка няма как да има... тоест, не си намерих предметите, но дали бяха откраднати или все още са потулени у дома, не стана ясно. Дано го намерите.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Гледах дали Боян Петров е жив и дали ще се завърне жив и здрав, изчезнал е от няколко дни и от него няма никакви вести.

Паж жезли, 4 пентакли, Обесеният

Няма връзка с алпиниста Боян Петров при опита му за изкачване на Шиша Пангма
    • Mona написа:

Гледах дали Боян Петров е жив и дали ще се завърне жив и здрав, изчезнал е от няколко дни и от него няма никакви вести.

Паж жезли, 4 пентакли, Обесеният

Няма връзка с алпиниста Боян Петров при опита му за изкачване на Шиша Пангма
      4 меча, 2 пентакли, Ас меча

Нямам какво да кажа, много ниски карти :|

Следя новините.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • На 16 април Боян Петров е написал на своята фейсбук страница:
      “Толкова драми съм преживявал, че се чудя какво още е писано да ми се случи... Животът е прекрасен и искам просто да си живея без да се налага да оцелявам...

Ето това е живот, изпълнен със съдържание.
      La vie en rose
    • Armid написа:

На 16 април Боян Петров е написал на своята фейсбук страница:
      “Толкова драми съм преживявал, че се чудя какво още е писано да ми се случи... Животът е прекрасен и искам просто да си живея без да се налага да оцелявам...

Ето това е живот, изпълнен със съдържание.
      Значи последно е видян на 3-и а 5-и е бил денят на атака за Боян - тогава украинците стигат до Лагер 3 и виждат празната му палатка (той вероятно катери върха в този момент) и слизат надолу. Боян теоретично би следвало да е 1 ден зад тях по пътя надолу, а заради лошото време да е предпочел да остане в някой от лагерите до проясняване. Отдолу нямат видимост и връзка с него и след 3-те дена подават сигнала за неизвестността на алпиниста.
    • Ще си имам ли ли проблеми с Г. ?

7 меча - Колесницата - Крал Меча обърната

Замислил е нещо, задвижва нещо с тази Колесница, дали не пише някакви жалби срещу мен ? Кралят обаче му дава запор, не му се получава и сам си е виновен и то заради собственото си поведение.

Защо ми звъня "полицията" в 5 сутринта по телефона ?

Обърната 2 чаши - Обърнат Глупак - Обърната Кралица Пентакли

Картите ме убеждават тук, че сякаш е било номер, да ме дестабилизира.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().

• Предполагам и преди се е опитвал да ти навреди, но плановете му са се провалили и сега пробва нови начини. Определено "позвъняването" е импулсивна постъпка, чисто демонстративна.
      La vie en rose
    • Мерси Армид ! Полицията не звъни от скрит номер все пак, нали ? Да, и преди се е опитвал, заплашва ме с някакъв аудиозапис на телефон, където някой си казва, че съм правила нещо си.... Да съм седяла мирно че иначе намсикво. А той е с условна присъда за домашно насилие (успях!) и алкохолик, побърка ми детето с простотиите си и най-после успях да го изгоня окончателно, което не може да преживее и ме заплашва... Психопат.
    • Току-що се сетих... Преди две седмици си мислех, дано си счупи телефона, е, счупи се :D ! Но май в "Клетви и проклятия" трябва да пиша. Значи всъщност няма нищо срещу мен, оттук и трите обърнати, извинявам се за последователните постове...
    • Armid написа:

Оф, тука полицията и данъчните редовно звънят от скрити номера...!
      Ами те (ако са били те) ми оставиха съобщение на гласова поща да им се обадя, е как да стане ? Звънях де, да видя какво става, никой комисариат нищо не знаеше...! А много вероятно и сам да се е издънил, ако се е изпльоскал при ченгетата кьоркютук, да злослови. На мен обърнатият Крал Меча за нещо такова ми говори...

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Roxelane ().

• Дъщерята на моя позната има някакви проблеми. Държи се странно, унила е, липса на мотивация...

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча

Честно казано комбинацията ме затрудни. Мисля, че момичето претърпява провал или загуба някаква, много я боли. Императорът винаги ми е труден за тълкуване, тежък + 7 пентакли пък съвсем. Дълго е чакала и отлагала да направи някаква промяна, да излезе от статуквото и ступора и сега й се е стъжнило. Според мен ще мине, 3 меча е доста болезнена карта, но за сметка на това е бърза, по-търпима от едни 5 чаши и 8 чаши поне. :)

Имам нужда от вашата помощ. Ако някой иска да се включи. Ще дам още инфо.
    • Moon написа:

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча
      Иска с това си поведение да нарани някой друг.
      Какво е финансовото й положение?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.