Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ceca написа:

Moon написа:

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча
      Иска с това си поведение да нарани някой друг.Какво е финансовото й положение?
      Студентка е, родителите й я издържат. Семейството е добре финансово.
      хм.. подобно тълкуване не ми беше дошло наум, как разсъждаваш?
    • Moon написа:

Ceca написа:

Moon написа:

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча
      Иска с това си поведение да нарани някой друг.Какво е финансовото й положение?
      Студентка е, родителите й я издържат. Семейството е добре финансово.хм.. подобно тълкуване не ми беше дошло наум, как разсъждаваш?
      Семейството може и да е добре финансово, но според мен тя не е. Виж и отношенията им в семейството - бащата. Разчопли ги ;)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Семейството може и да е добре финансово, но според мен тя не е. Виж и отношенията им в семейството - бащата. Разчопли ги ;)
      Благодаря !

Ще разровя още ,утре ще се видя с момичето лично. Ще пиша. :)
    • Ново

Човек пита дали едно поверие е вярно относно желана от него покупка. Въпросът може да е глупав, но отговорът не е.

Звездата, Крал пентакли, 2 жезли

Проблеми с бащата, необходимост да се промени и да пусне остарели модели на поведение...
      Неверие, липса на положителни ценности и ориентири в живота. Изобщо кофти.
      Но на финала имаме усмивка, човекът може да се промени и това зависи от него.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ново

Mona написа:

Гледах дали Боян Петров е жив и дали ще се завърне жив и здрав, изчезнал е от няколко дни и от него няма никакви вести.

Паж жезли, 4 пентакли, Обесеният

Няма връзка с алпиниста Боян Петров при опита му за изкачване на Шиша Пангма
      Много време мина.
      Знаех какво е станало в момента, в който си видях картите.
      Гледах веднага, след като разбрах, че е изчезнал.

Не исках да пиша каква ми е прогностиката, за да не внушавам нищо, ситуациите винаги са деликатни, когато става дума за обществена личност. Утежненията на ситуацията са излишни. Молитвите и очакванията. Също.

Много време мина. Не беше намерен там, където го търсеха.
      Аз няма да обяснявам точните подробности за причините, шерпите и аз ги знаем. Както и големият алипинист легенда Меснер.

Но и не бях толкова учудена, когато близките на издирвателната операция се свързаха с мен. Рядко казвам "не" с такова нежелание и вътрешна съпротива. Други обаче, вече са казали къде да бъде намерен - не се намери.

В света на Тибет, на Непал битуват други закони. И там живее само чистата езотерика.
      Каквото и да значи това.

Оставете търсачите на търсенето им и не ги съдете.
      Каквото било, било е.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Глупак - Крал пентакли - Паж чаши
      Имам насрещна проверка от данъчните, въпросът е ще имам ли проблеми.
      Помня, че преди като имах едни други проблеми с властите, пак ми излезе Паж чаши на трета позиция и всичко се размина без проблеми.

Въпросът е обаче да не подценя ситуацията с този Глупак в началото. И, ще става въпрос за пари, то е ясно.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Ново

Roxelane написа:

Armid написа:

Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Интересно, че при изчезнали предмети често излизат Рицар Пентакли и 10 Пентакли. За съжаление не успях да установя закономерност, понеже обратна връзка няма как да има... тоест, не си намерих предметите, но дали бяха откраднати или все още са потулени у дома, не стана ясно. Дано го намерите.
      Рокси, да знаеш че намерихме таблета, под възглавницата на едно кресло, което ползваме рядко. Вчера мъжа ми реши да го премести на ново място и пак не го видяхме, чак днес котката го откри! :P
      Пожелавам ти и ти да си намериш нещата!
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

Armid написа:

Roxelane написа:

Armid написа:

Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Интересно, че при изчезнали предмети често излизат Рицар Пентакли и 10 Пентакли. За съжаление не успях да установя закономерност, понеже обратна връзка няма как да има... тоест, не си намерих предметите, но дали бяха откраднати или все още са потулени у дома, не стана ясно. Дано го намерите.
      Рокси, да знаеш че намерихме таблета, под възглавницата на едно кресло, което ползваме рядко. Вчера мъжа ми реши да го премести на ново място и пак не го видяхме, чак днес котката го откри! :P Пожелавам ти и ти да си намериш нещата!

Благодаря много за информацията, Армид :) ! Явно при теб от значение е, че 10 Пентакли е на трета, което е указвало положителния завършек... При мен никога не е била на трета... Нещата ми няма да се намерят, започвам да се съмнявам в човек в когото никога не се бях усъмнила и секунда, но... здраве да е... Ще се поровя да си потърся пак комбинациите и да обмисля. Радвам се, че сте го намерили, браво на котката :D
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Ново

През какво преминава човек Х. /става дума за мен/

Крал пентакли, Луна, 2 пентакли

Преди това изпопадаха една камара карти, нещо в мен и/или във въпроса не е съвсем наред - 6 меча, обърнато Слънце, обърнат Крал пентакли, об. 4 жезли и т.н., имаше и още.

Търсене на сигурност, граничещо с прекаляване. Изисканото не може да се плати с ресурса, с който разполагам в момента. Истерично поведение. Предполагам, заради наличието на Луната, страховете са ми доста преувеличени, реалността не се вижда точно такава, каквато е, виждам я по-стресираща и драматична отколкото е (или по-лековата отколкото е)
      Предстои някаква промяна, необвързана с питането, до дни.
      DIGNITY ALWAYS WIN.