Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ceca написа:

Moon написа:

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча
      Иска с това си поведение да нарани някой друг.Какво е финансовото й положение?
      Студентка е, родителите й я издържат. Семейството е добре финансово.
      хм.. подобно тълкуване не ми беше дошло наум, как разсъждаваш?
    • Moon написа:

Ceca написа:

Moon написа:

Какво й е на Ирина? Император, 7 пентакли, 3 меча
      Иска с това си поведение да нарани някой друг.Какво е финансовото й положение?
      Студентка е, родителите й я издържат. Семейството е добре финансово.хм.. подобно тълкуване не ми беше дошло наум, как разсъждаваш?
      Семейството може и да е добре финансово, но според мен тя не е. Виж и отношенията им в семейството - бащата. Разчопли ги ;)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

Семейството може и да е добре финансово, но според мен тя не е. Виж и отношенията им в семейството - бащата. Разчопли ги ;)
      Благодаря !

Ще разровя още ,утре ще се видя с момичето лично. Ще пиша. :)
    • Човек пита дали едно поверие е вярно относно желана от него покупка. Въпросът може да е глупав, но отговорът не е.

Звездата, Крал пентакли, 2 жезли

Проблеми с бащата, необходимост да се промени и да пусне остарели модели на поведение...
      Неверие, липса на положителни ценности и ориентири в живота. Изобщо кофти.
      Но на финала имаме усмивка, човекът може да се промени и това зависи от него.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Mona написа:

Гледах дали Боян Петров е жив и дали ще се завърне жив и здрав, изчезнал е от няколко дни и от него няма никакви вести.

Паж жезли, 4 пентакли, Обесеният

Няма връзка с алпиниста Боян Петров при опита му за изкачване на Шиша Пангма
      Много време мина.
      Знаех какво е станало в момента, в който си видях картите.
      Гледах веднага, след като разбрах, че е изчезнал.

Не исках да пиша каква ми е прогностиката, за да не внушавам нищо, ситуациите винаги са деликатни, когато става дума за обществена личност. Утежненията на ситуацията са излишни. Молитвите и очакванията. Също.

Много време мина. Не беше намерен там, където го търсеха.
      Аз няма да обяснявам точните подробности за причините, шерпите и аз ги знаем. Както и големият алипинист легенда Меснер.

Но и не бях толкова учудена, когато близките на издирвателната операция се свързаха с мен. Рядко казвам "не" с такова нежелание и вътрешна съпротива. Други обаче, вече са казали къде да бъде намерен - не се намери.

В света на Тибет, на Непал битуват други закони. И там живее само чистата езотерика.
      Каквото и да значи това.

Оставете търсачите на търсенето им и не ги съдете.
      Каквото било, било е.
    • Глупак - Крал пентакли - Паж чаши
      Имам насрещна проверка от данъчните, въпросът е ще имам ли проблеми.
      Помня, че преди като имах едни други проблеми с властите, пак ми излезе Паж чаши на трета позиция и всичко се размина без проблеми.

Въпросът е обаче да не подценя ситуацията с този Глупак в началото. И, ще става въпрос за пари, то е ясно.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Roxelane написа:

Armid написа:

Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Интересно, че при изчезнали предмети често излизат Рицар Пентакли и 10 Пентакли. За съжаление не успях да установя закономерност, понеже обратна връзка няма как да има... тоест, не си намерих предметите, но дали бяха откраднати или все още са потулени у дома, не стана ясно. Дано го намерите.
      Рокси, да знаеш че намерихме таблета, под възглавницата на едно кресло, което ползваме рядко. Вчера мъжа ми реши да го премести на ново място и пак не го видяхме, чак днес котката го откри! :P
      Пожелавам ти и ти да си намериш нещата!
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Roxelane написа:

Armid написа:

Къде е таблета? 7 меча - Рицар пентакли - 6 чаши
      Ще го намерим ли - 4 жезли обърнати - 10 жезли - 10 пентакли

Таблета е на шеметния ми син, който е много разпилян и никога не знае кое къде е. таблета не излиза от вкъщи. Търсихме на всевъзможни места, но уви. На 99% изключвам някой да го е откраднал, въпреки че идваха едни деца в къщи, но беше много набързо и даже не съм сигурна, че беше този ден.
      Според мен картите показват, че здраво е затулен, 7 меча сякаш показват буквално някакво маскиране, затрупва е с нещо. За съжаление, ако се намери, ще е след време. И Рицар пентакли, и 10 жезли не дават бързи действия.
      Интересно, че при изчезнали предмети често излизат Рицар Пентакли и 10 Пентакли. За съжаление не успях да установя закономерност, понеже обратна връзка няма как да има... тоест, не си намерих предметите, но дали бяха откраднати или все още са потулени у дома, не стана ясно. Дано го намерите.
      Рокси, да знаеш че намерихме таблета, под възглавницата на едно кресло, което ползваме рядко. Вчера мъжа ми реши да го премести на ново място и пак не го видяхме, чак днес котката го откри! :P Пожелавам ти и ти да си намериш нещата!

Благодаря много за информацията, Армид :) ! Явно при теб от значение е, че 10 Пентакли е на трета, което е указвало положителния завършек... При мен никога не е била на трета... Нещата ми няма да се намерят, започвам да се съмнявам в човек в когото никога не се бях усъмнила и секунда, но... здраве да е... Ще се поровя да си потърся пак комбинациите и да обмисля. Радвам се, че сте го намерили, браво на котката :D
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • През какво преминава човек Х. /става дума за мен/

Крал пентакли, Луна, 2 пентакли

Преди това изпопадаха една камара карти, нещо в мен и/или във въпроса не е съвсем наред - 6 меча, обърнато Слънце, обърнат Крал пентакли, об. 4 жезли и т.н., имаше и още.

Търсене на сигурност, граничещо с прекаляване. Изисканото не може да се плати с ресурса, с който разполагам в момента. Истерично поведение. Предполагам, заради наличието на Луната, страховете са ми доста преувеличени, реалността не се вижда точно такава, каквато е, виждам я по-стресираща и драматична отколкото е (или по-лековата отколкото е)
      Предстои някаква промяна, необвързана с питането, до дни.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

През какво преминава човек Х. /става дума за мен/

Крал пентакли, Луна, 2 пентакли

Преди това изпопадаха една камара карти, нещо в мен и/или във въпроса не е съвсем наред - 6 меча, обърнато Слънце, обърнат Крал пентакли, об. 4 жезли и т.н., имаше и още.

Търсене на сигурност, граничещо с прекаляване. Изисканото не може да се плати с ресурса, с който разполагам в момента. Истерично поведение. Предполагам, заради наличието на Луната, страховете са ми доста преувеличени, реалността не се вижда точно такава, каквато е, виждам я по-стресираща и драматична отколкото е (или по-лековата отколкото е)
      Предстои някаква промяна, необвързана с питането, до дни.
      На мен скоро ми се падна комбинацията луна+ 2 пентакли, първата не я помня...сама си бях избрала да бъда отдръпната и дистанцирана. И аз не знаех защо. А и имаше лека доза на самовнушения, по луната. Но това състояние си беше осъзнат избор.
    • Какви ще им бъдат взаимоотношенията в следващите 3 месеца?

РИЦАР ЧАШИ МАГ 8 МЕЧА

Желанието за сближаване по рицар чаши, сякаш ще си остане само желание. Колкото и да се напира и проявява хитрост по магът, ситуацията ще си остане скована по 8 меча. Никакво движение и промяна няма да има в тези взаимоотношения.

Вие как виждате тази комбинация?
    • LaVerite написа:

Какви ще им бъдат взаимоотношенията в следващите 3 месеца?

РИЦАР ЧАШИ МАГ 8 МЕЧА

Желанието за сближаване по рицар чаши, сякаш ще си остане само желание. Колкото и да се напира и проявява хитрост по магът, ситуацията ще си остане скована по 8 меча. Никакво движение и промяна няма да има в тези взаимоотношения.

И според мен промяна в ситуацията няма да има. 8 меча на трета позиция ми е давала отрицателен отговор,всъщност повечето 8ци на трета не са ми давали развитие :/ . Рицар чаши на първа позиция бях чела във форума,че не е особено добър знак става ли въпрос за отношения .. може и да се лъжа.Като цяло ситуация без промяна. :)
    • moonlover написа:

LaVerite написа:

Какви ще им бъдат взаимоотношенията в следващите 3 месеца?

РИЦАР ЧАШИ МАГ 8 МЕЧА

И според мен промяна в ситуацията няма да има. 8 меча на трета позиция ми е давала отрицателен отговор,всъщност повечето 8ци на трета не са ми давали развитие :/ . Рицар чаши на първа позиция бях чела във форума,че не е особено добър знак става ли въпрос за отношения .. може и да се лъжа.Като цяло ситуация без промяна. :)
      По горната комбинация смятам, че Рицар чаши + Маг е особено неблагоприятно като послание. Това е човек, манипулиращ, но по един детски инфантилен начин, т.е. само на приказки е силен.

По 8 меча смятам, че развитие няма, т.е. колелото се върти и все се стига до един и същи резултат - недоволство, което не може да бъде канализирано и изразено, защото рицар чаши е много добър в това да замазва и запушва недоволството на хората с празни приказки.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Идвам тук да помоля за съвет момичета. Предстои ми да запиша магистратура. Имам нещо, което мисля, но не съм сигурна за него, защото не ми е страст, но пък изгодно. Питах следния въпрос:

Добра идея ли е да запиша магистратура еди-къде си? Об крал ж – 4 ж – рицар ч

Добра идея ли е да запиша нещо, което няма нищо общо с точни науки? 4 чаши - 6 м - об 10 ж

По първата комбинация, отговорът ми е "ясен"... об крал жезли е, че съм притисната от родител, 4 жезли, че обстановката там ми е позната. Рицар чаши обаче изобщо не пасва там... Това са науки, за които се изисква точност и последователност, които са му неприсъщи.

Втория въпрос ме кара да си мисля, че от едни 4 чаши, в които съм по настоящем, ако взема решение да се пренасоча (6 меча), ще стигна до 10 жезли. Но не съм сигурна, че тези 10 жезли са добри като изходна позиция, определено ще ми е трудно. Но поне нещо ще се случва, ще се боря, в другата комбинация не виждам нищо градивно.

Моля, кажете какво мислите, наистина не съм сигурна как да постъпя.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Как се чувства някой на определено място /в друга държава/?
      Императрица, Асо мечове, Крал мечове

Картите са сходни с тези в темата за пътуването. Асата с двоцовите карти. Най-ниската карта от боята до най-високата. Защо и в двете конструкций това се повтаря? Този човек тук, вече е заминал, а онзи се кани да замине. Какво мислите?
    • Ceca написа:

Как се чувства някой на определено място /в друга държава/?
      Императрица, Асо мечове, Крал мечове

Картите са сходни с тези в темата за пътуването. Асата с двоцовите карти. Най-ниската карта от боята до най-високата. Защо и в двете конструкций това се повтаря? Този човек тук, вече е заминал, а онзи се кани да замине. Какво мислите?
      Мисля, че не му е много леко. Асо меч+ Крал меч= ситуацията е сложна, за този човек има неизяснени неща. Наложило му се е един вид да ''порасне'', осъзнава, че ще трябва да се справя по-стратегически с нещата.
    • Ще станат ли близки приятелки две жени една с друга?

8 ЖЕЗЛИ МАГ 5 ЖЕЗЛИ

Само да каже, че няма никаква конкуренция между двете, затова 5 жезли едва ли говори за нещо подобно.

Мисля си, че отговорът е по скоро не. Магът и 5 жезли е някой, който следва само собствените си интереси, а за едно приятелство човек трябва да се интересува и от другите.

Вие как виждате тези карти?
    • LaVerite написа:

Ще станат ли близки приятелки две жени една с друга?

8 ЖЕЗЛИ МАГ 5 ЖЕЗЛИ

Само да каже, че няма никаква конкуренция между двете, затова 5 жезли едва ли говори за нещо подобно.

Мисля си, че отговорът е по скоро не. Магът и 5 жезли е някой, който следва само собствените си интереси, а за едно приятелство човек трябва да се интересува и от другите.

Вие как виждате тези карти?
      Отношенията им от скоро са поели в нова посока - сближаван - и се полагат усилия това да се случи. Едната със сигурност знае и как да го направи.
      5 жезли тук казва,че някой полага усилие нещо да се случи и нещото е за добро.
      Попитай как ще се развият отношеншята им, какво мисли едната за другата и ще добиеш по-ясна представа за ситуацията.