Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Kalika написа:

kolevaani1 написа:

Ще започнат ли двама човека(заедно) бизнес с трети човек? ( пита единия от двамата те са съдружници)

10 Мечове -Справедливост - 8 Мечове

Тук много ми намирисват нещата, имам чувството, че ще го затворят този третия човек...Заради някакви стари неща има проблем и не може да намери изход...
      Лоша комбинация... Проблеми с власти..
      Какво мислите дами. Мнения?

Естествено препоръчах да изчакат, има нещо гнило с този третия човек
      Ани, защо не попиташ, какъв му е проблема на третия? И аз подозирам проблем с властите или неизрядни документи - нещо такова.
      Какви са му проблемите ?

3 Жезли - Обърната Жрица -5 Пентакли

Явно се е разприказвал, не където и пред когото трябва и сега ситуацията се обръща срещу него.
      Поставя го трудно положение, виждам и проблем с псри по 5 Пентакли.
    • Ще се стигне ли до съвместен бизнес между тримата - 2 чаши, Крал меча, 6 чаши. Мисля, че идеята е коментирана в приятна компания, на по чашка така да се каже. Може би е я е имало като идея и преди, но тоя Крал меча е решителен само при чаши (конкпетно в тази комбинация). Т.е. като му мине еуфорията и всичко ще се изпари.

Какво е отношението на третото лице към проекта - 6 пентакли, Глупакът, Жрицата. Ами накратко - вятър го вее на бял кон. С Глупакът и Жрицата за бизнес .. Не знам просто..

Що за човек е третия (Х) - Слънцето, Обесеният, Крал пентакли. Мисля, че най-тежката комбинация е тази. От тук ми хрумна, че има финансови затруднения, но и не само. Има и други неща.
    • Писали сме по едно и също време. Жрицата присъства и при двете. Има неща, които се прикриват / не са ясни на този етап или пък човекът си е мечтател / отнесен, но пак не е добре за бизнес.
    • Едни карти и от мен:
      как се чувства сега един човек - 3 жезли, 9 чаши, 6 жезли
      И, каква е причината този човек да се чувства така:
      8 чаши, 6 пентакли, 9 чаши

Какво мислите?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Какви взаимоотношения ще имат двама души през следващите 3 месеца?

Крал жезли 7 Чаши Дявол

Възможно ли е картите да казват, че единия човек добре ще заблуждава другия по 7 чаши и Дявол. Има някакви задни мисли, пак по Дявола. Все едно се прави на приятелски настроен, но го използва за нещо. Другият пък, има твърде големи очаквания, по Крал жезли и 7 чаши, като се надява да имат приятелски взаимоотношения.

Какво мислите?
    • Ще ми отпуснат ли кредит от банката - 3 пентакли, Крал меча, 9 пентакли.
      Мисля, че няма да има проблем, даже не очаквах такива хубави карти. По 3 пентакли - самият договор / оформянето на документите и реализацията по завършващата 9 пентакли.

Ще ми хареса ли парцела утре като го видя (утре ще ходя с човек от агенцията на място и ще преценя) - 4 меча, 8 пентакли, 4 жезли. Тук ми е трудно да преценя двете четворки, но мисля че е добре, че 4 меча преминава в 4 жезли. 4 жезли ми е като мечта / идеал за дом, празник, така че смятам ще ми допадне.

Някой, ако иска да се включи - утре ще споделя резултата и за двата въпроса.
    • Kalika написа:

Ще ми отпуснат ли кредит от банката - 3 пентакли, Крал меча, 9 пентакли.
      Мисля, че няма да има проблем, даже не очаквах такива хубави карти. По 3 пентакли - самият договор / оформянето на документите и реализацията по завършващата 9 пентакли.

Ще ми хареса ли парцела утре като го видя (утре ще ходя с човек от агенцията на място и ще преценя) - 4 меча, 8 пентакли, 4 жезли. Тук ми е трудно да преценя двете четворки, но мисля че е добре, че 4 меча преминава в 4 жезли. 4 жезли ми е като мечта / идеал за дом, празник, така че смятам ще ми допадне.

Някой, ако иска да се включи - утре ще споделя резултата и за двата въпроса.
      Сега се връщам от банката - няма никакъв проблем за парите, дори ми казаха, че може да ми отпуснат сума, тройно по-голяма от тази, за която попитах :) . За 2, 3 дни ще оформят документите.
      Проблемът е с агенцията - започнаха да ме въртят, да ми предлагат разни по-скъпи оферти. Не можахме да видим мястото, защото се изсипа пороен дъжд и те отложиха. Изглежда ще се наложи да гледам и за други варианти.
    • Момичета, много ви моля ако някой има карти подръка и желание, да ми изтегли ! Детето ми е при баща си днес, майка ми му го е предала с мое разрешение, но изведнъж ме обзе паника, че няма да го върне... Сигурно изперквам излишно, но много ще се успокоя, ако някоя от вас се включи, благодаря предварително ! Още по-притеснително е, че и на майка ми и е минала подобна мисъл през главата.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().

• Roxelane написа:

Момичета, много ви моля ако някой има карти подръка и желание, да ми изтегли ! Детето ми е при баща си днес, майка ми му го е предала с мое разрешение, но изведнъж ме обзе паника, че няма да го върне... Сигурно изперквам излишно, но много ще се успокоя, ако някоя от вас се включи, благодаря предварително ! Още по-притеснително е, че и на майка ми и е минала подобна мисъл през главата.
      Ще ти върне ли детето?
      4 чаши, Дявол, Рицар пентакли
      Този Дявол ме притеснява, но заради Рицар пентакли, мисля, че ще го върне. Минават му разни кофти идеи през главата, защото е доста зациклил и е зле от известно време, но според мен ще прояви отговорност и ще върне детето. Все пак с този човек трябва да се внимава, но ти си го знаеш това. Нека и другите да кажат. Това е според мен.Дано всичко е ок!
    • Roxelane написа:

Момичета, много ви моля ако някой има карти подръка и желание, да ми изтегли ! Детето ми е при баща си днес, майка ми му го е предала с мое разрешение, но изведнъж ме обзе паника, че няма да го върне... Сигурно изперквам излишно, но много ще се успокоя, ако някоя от вас се включи, благодаря предварително ! Още по-притеснително е, че и на майка ми и е минала подобна мисъл през главата.
      Ас жезли - 4 пентакли обърната - Ас меч
      6 жезли - Колесница - 3 жезли
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Благодаря ви, Moon и Армид ! Върнал го е, Слава Богу, но както Moon много точно отбеляза, зле е и със сигурност му е минала подобна идея през главата. По картите ви като че ли е имало някакво надъхване, желание "да ми покаже", но твърде безцелно... И май не само от отговорност, но също и от нежелание да се занимава с друго човешко същество освен със себе си, го доведе. За мое съжаление все още имам някакъв вид енергийна връзка с този вампир и усещам какво става, оттам вероятно и неясната паника, която ме обзе. Благодаря отново, момичета, че откликнахте !
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!

Мнението бе променено 1 път, последно от Roxelane ().

• Бих искала да помоля който има желание да обсъдим една интересна и важна за мен конструкция.

Имам ли шанс да осъществя това, което искам с Г.? (съвместна дейност)
      Ас пентакли, Обесеният, Кулата

Има предистория това нещо. Преди сме пробвали 2 пъти (уж), но човекът все се отказва, убеждава и мен и зарязваме работата. Виждам голям потенциал, но нещо винаги куцаше и не достигаше. Напоследък придобих нова увереност, но и доста горчиви залци преглътнах, за да стигна дотук. Не са предприети действия, нито още съм говорила с човека.

Ако ас пентакли беше на 3-та, супер, ама не. Вижда се колко го искам и съм си го навила на пръста, пуста упоритост. Кофти моментът е в другите карти. Обесеният замразява всичко и нещата си “висят”. После идва и Кулата- сгормолясването и провалът. Правя си извода, че подобно нещо не може да се осъществи, независимо от желанията ми. Сиреч - ситуацията е обречена на провал и това си е.

Но се замислих и за казаното от Мона за Обесеният наскоро в Таро и Любовта :

Mona написа:

Липсва му разрушителната енергия на едно Ас пентакли или дори на Кралица меча, която би накарала Обесеният не само да ожалва обърнатата си позиция, но и да извлече полза от нея, т.е. да се промени.
      Вадя от контекста, но си мисля, че има общо. Възможно ли е при положение, че Обесеният е придружен от ас пентакли и Кулата, досега нещата да са били бетонирани, но сега да има шанс за промяна?

Бях помолила позната да ми тегли и тя карти:
      Г. иска ли все още да се осъществи това?
      2 меча, паж жезли, Колесницата
      8 жезли, 2 пентакли, 6 пентакли

На мен нещата ми се сториха обещаващи, но все така мисля, че ключът се крие в първата комбинация.

Ще се радвам на вашите мнения. :)
    • Moon написа:

Бих искала да помоля който има желание да обсъдим една интересна и важна за мен конструкция.

Има предистория това нещо. Преди сме пробвали 2 пъти (уж), но човекът все се отказва, убеждава и мен и зарязваме работата. Виждам голям потенциал, но нещо винаги куцаше и не достигаше. Напоследък придобих нова увереност, но и доста горчиви залци преглътнах, за да стигна дотук. Не са предприети действия, нито още съм говорила с човека.

Ако ас пентакли беше на 3-та, супер, ама не. Вижда се колко го искам и съм си го навила на пръста, пуста упоритост. Кофти моментът е в другите карти. Обесеният замразява всичко и нещата си “висят”. После идва и Кулата- сгормолясването и провалът. Правя си извода, че подобно нещо не може да се осъществи, независимо от желанията ми. Сиреч - ситуацията е обречена на провал и това си е.

Но се замислих и за казаното от Мона за Обесеният наскоро в Таро и Любовта :

Mona написа:

Липсва му разрушителната енергия на едно Ас пентакли или дори на Кралица меча, която би накарала Обесеният не само да ожалва обърнатата си позиция, но и да извлече полза от нея, т.е. да се промени.
      Вадя от контекста, но си мисля, че има общо. Възможно ли е при положение, че Обесеният е придружен от ас пентакли и Кулата, досега нещата да са били бетонирани, но сега да има шанс за промяна?
      Бях помолила позната да ми тегли и тя карти:
      Г. иска ли все още да се осъществи това?
      2 меча, паж жезли, Колесницата
      8 жезли, 2 пентакли, 6 пентакли

На мен нещата ми се сториха обещаващи, но все така мисля, че ключът се крие в първата комбинация.

Ще се радвам на вашите мнения. :)
      А няма ли вероятност да опиташ сама ? Или с друг човек ? Този тук сякаш ти виси като воденичен камък на шията а ти не искаш да го засегнеш, или мислиш, че ти е непременно необходим, не знам... Може би картите казват да погледнеш нещата от друг ъгъл. Това, по твоята комбинация само.
    • крал меч- колелото- 7 чаши
      Въпроса е маловажен- Ще се случи ли нещо след 3 дни? Задавам го, защото ми е добра тренировка- всякакво развитие е възможно и ще имам обратна връзка скоро. Краля е карта на действието,колелото на средна, четох, че означава "сега", ако не беше 7 чаши последна, бих казала да, ще се случи, но при тази ситуация, по- скоро казвам, има шанс, но нищо не е сигурно, защото има повече от една възможности за развитие на ситуацията. Ще се радвам някой да коментира.
    • Moon написа:

Бих искала да помоля който има желание да обсъдим една интересна и важна за мен конструкция.

Без активен малък аркан, няма как да се случи нищо.

Цялата комбинация е отглас от миналото.
    • alissa написа:

крал меч- колелото- 7 чаши
      Въпроса е маловажен- Ще се случи ли нещо след 3 дни? Задавам го, защото ми е добра тренировка- всякакво развитие е възможно и ще имам обратна връзка скоро. Краля е карта на действието,колелото на средна, четох, че означава "сега", ако не беше 7 чаши последна, бих казала да, ще се случи, но при тази ситуация, по- скоро казвам, има шанс, но нищо не е сигурно, защото има повече от една възможности за развитие на ситуацията. Ще се радвам някой да коментира.
      Ако е маловажен, защо се пада Крал меча на първа позиция?
    • Mona написа:

Moon написа:

Без активен малък аркан, няма как да се случи нищо.
      Цялата комбинация е отглас от миналото.
      Желания, желания... нещо като мечта ми е това. Не всички се сбъдват, обаче. :D

Roxelane написа:

А няма ли вероятност да опиташ сама ? Или с друг човек ? Този тук сякаш ти виси като воденичен камък на шията а ти не искаш да го засегнеш, или мислиш, че ти е непременно необходим, не знам... Може би картите казват да погледнеш нещата от друг ъгъл. Това, по твоята комбинация само.
      Рокси, всъщност самата идея се зароди, когато се запознах с този човек. Оказа се, че и двамата искаме едно и също и на теория е добре. Пробвала съм да изнеса желанието си извън това партньорство, но с друг човек не мога да се напасна и все нещо куца. Но никога не се знае.

Много благодаря, че се включихте, момичета! :)
    • Mona написа:

alissa написа:

крал меч- колелото- 7 чаши
      Ако е маловажен, защо се пада Крал меча на първа позиция?
      Въпроса е ще се осъществи ли пътуване до Бургас, през седмица ходя, но за тази още не е планирано.