Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Имам казус и се нуждая от помощ.

Има жалба срещу мъжа ми и сега той отиде в полицията.
      Как ще се развие ситуацията в полицията? Рицар пентакли - 5 меча - Паж чаши
      Как ще се развие като цяло ситуацията с жалбата? Кралица пентакли - 2 чаши - Светът

Armid написа:

Имат ли вътрешен човек? Крал чаши - Рицар жезли - 6 меча - Според мен има някой, който им разпалва фитила.
      Как ще излезем от ситуацията на края? Кралица меч - 8 меча - 9 меча - не ми харесват тези мечове, ситуацията може да ескалира сериозно. Мечовете сериозно ще задрънчат. Кралица меч+ 8 меч - тая жена е тотално луда, още като я видях, не ми хареса.
      Здравей Армид, по първите карти, с този паж на трета едва ли са успели да сплашат мъжа ти, освен че го изнервили много 5 Мечове + паж чаши, притиснали го, уж с това че имат стабилни предпоставки, че са сериозни нещата, но с трета паж чаши (което е добре) имат трънки и да имат, то не са сериозни. Втората ти комбинация от първото теглене, как ще се развие като цяло ситуацията, според мен показва именно че ти(понеже сподели че и ти си извикана) ще изиграеш важна роля за края, финализирането на това.

И според мен имат някой, който много си вярва и си мисли, че е много способен в позицията си, пуяк такъв, перко...

Три карти от боя Мечове, падало ми се е така, имаше конфликт, но тук Кралица Мечове е просто стопирана, няма възможност за никакво действие, колкото и да иска, като зазидана в кула.
      Да обобщя, много врява и шум, за едно голямо нищо, но просто ще е изнервящо и създаде напрежение. Спокойно, няма да има лоши последствия за вас, освен нервите и яда.
    • curi0us написа:

Лично говорихме, но ето, пиша и тук - главата ще си остане. Съдя само по първата комбинация, като винаги най-точна за всяко задаване на въпрос.
      4 пентакли на финал ти е достатъчна. Всичко ще си остане цялото.

Че се нервираш премного се вижда също, по 9те меча.

Всичко ще е наред.
      И да, възможно е да поизчакаш... за цялото това нещо.
      Позволих си да питам картите за преподаването ти изобщо, падна се:

Дявол, Ас жезли, Колелото

И се вижда, че зависиш и от други хора. Но това е едно предупреждение към теб, което ти го отправям и без карти - ПО-СПОКОЙНО и с по-малко емоции и истеризиране.
      Всичко ще е както трябва, просто трябва ТЪРПЕНИЕ!
      Здравейте пак, по комбинацията на curious, която тя ми разтълкува с дявола, защото аз много не я схващам тази карта. Има развитие, написах един имейл, който е препратен към всички преподаватели в специалността и ще има официално обсъждане по моя въпрос на 6 февруари. Точно дяволът, дискусия с много хора. Предизвиках катедрата към някаква прозрачност, да има публичност, въпреки, че за сега аз няма да присъствам. Естествено не можах да се сдържа и теглих карти, какво ще реши катедрата за моите лекции на 6 февруари и Таро постоянства с отговорите си - Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли. Отново 4 пентакли. Направо съм без коментар. Може и по-рано или по-бързо да се реши, заради колесницата. Знам ли.
    • Ina написа:

curi0us написа:

Лично говорихме, но ето, пиша и тук - главата ще си остане. Съдя само по първата комбинация, като винаги най-точна за всяко задаване на въпрос.
      4 пентакли на финал ти е достатъчна. Всичко ще си остане цялото.

Че се нервираш премного се вижда също, по 9те меча.

Всичко ще е наред.
      И да, възможно е да поизчакаш... за цялото това нещо.
      Позволих си да питам картите за преподаването ти изобщо, падна се:

Дявол, Ас жезли, Колелото

И се вижда, че зависиш и от други хора. Но това е едно предупреждение към теб, което ти го отправям и без карти - ПО-СПОКОЙНО и с по-малко емоции и истеризиране.
      Всичко ще е както трябва, просто трябва ТЪРПЕНИЕ!
      Здравейте пак, по комбинацията на curious, която тя ми разтълкува с дявола, защото аз много не я схващам тази карта. Има развитие, написах един имейл, който е препратен към всички преподаватели в специалността и ще има официално обсъждане по моя въпрос на 6 февруари. Точно дяволът, дискусия с много хора. Предизвиках катедрата към някаква прозрачност, да има публичност, въпреки, че за сега аз няма да присъствам. Естествено не можах да се сдържа и теглих карти, какво ще реши катедрата за моите лекции на 6 февруари и Таро постоянства с отговорите си - Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли. Отново 4 пентакли. Направо съм без коментар. Може и по-рано или по-бързо да се реши, заради колесницата. Знам ли.
      Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли

Колесницата на първа позиция е повторяемост на събитията, 9 чаши ми е някак групова карта, която се усмихва злобничко.
      Остава една 4 пентакли, която е бетон и някак не дава перспектива за промени. От друга страна говори и за твоето упорство да се случат нещата точно както ти искаш. Според мен както на повечето събирания на катедрите въпросът ще остане с отворен край.

Успех и пиши какво е станало после! :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Каква е причината, жена да изпитва такава непоносима неприязън към друга жена - Асо пентакли, Дяволът, 10 чаши.
      Тук ми се струва, че най-тъмните аспекти на Сянката се проектират върху отсрещната страна (мисля за проекция заради 10 чаши). Чудя се, дали назад в рода не се е случвало същото - понеже става въпрос за майка и дъщеря, а 10 чаши намеква за семейна среда.

Ще се промени ли това отношение - 6 меча, Обесеният, Паж чаши. Тук вече си мисля, че на едната страна и харесва да играе ролята на жертва (Обесеният с пажа), може би на някакво подсъзнателно ниво. Има някаква извратена зависимост сякаш между двете страни, поделили са си ролите и промяна няма да има.
    • След последните проблеми какво ще предприеме мъж?
      Глупакът/ 6 мечове/ Крал жезли
      Мисля си, че той е взел решение да промени нещата този път и да вземе нещата във свои ръце.
      Но честно казано имам нужда от странично мнение по картите.
    • ljubavi написа:

След последните проблеми какво ще предприеме мъж?
      Мисля си, че той е взел решение да промени нещата този път и да вземе нещата във свои ръце.
      Тази ситуация, случвала ли се е и преди :) ? Ставало ли е и друг път така?
    • Ще пиша тук, защото мисля, че е интересна като конструкция комбинацията.
      7 чаши, Отшелникът, Кралица Пентакли. Въпросът е ще си намеря ли среда в София :)Няма стабилна основа със 7 чаши, но мисля, че тук те онагледяват причинно-следствената връзка с големия аркан -Отшелникът, защо бях отшелник, радостното е, че идва Кралица пентакли, седнала на мястото си, държаща диск-пентакъл.Мисля, че да ще намеря среда. Времето в Таро тук не е обърнато, но странното е, че тези 7 чаши, са актуални и за целия ми порив да идвам отново в София. Всичко изглеждаше невъзможно, то и сега изглежда, не знам как ще стане. Но поне срещам хора, с които дискутирам идеи. Това е зареждащо. Дали са свършили 7 чаши, дали Кралица Пентакли е независима и стабилна въпреки тях? Дали предизвестява нов период, тези въпроси ме занимават.
    • Kalika написа:

ljubavi написа:

В общи линии - Да. Случвало се е.
    • ljubavi написа:

Kalika написа:

ljubavi написа:

В общи линии - Да. Случвало се е.
      Ще мине и ще отмине - нищо сериозно като последствия или промяна :) .
    • Момичета имам няколко въпроси, които ме касаят лично и ме притесняват.

Б (жена) ще се върне ли при О(мъж)? /тя е влюбена в него, но преди време се махна от него, защото разбра, че той има друга (аз) , бях писала преди за тях, само ще кажа, че жената е пълен боклук/

7 Пентакли /приземяване -5 Чаши/отлагане - Асо Мечове/съпротивление

Виждам премислянето и отчаянието на жената Б. Виждам че все още тъгува за него.
      По Асо Мечове ще вземе решение, но по картите не мога да разбера какво ще е.

О. (мъжът) ще я вземе ли при него?

Императрица/Имаго на майката - 5 Пентакли /приземяване - Обърната 7 Мечове /съпротивление

Хах явно от доста време си е правил плановете да я доведе, обмислял е, изчаквал е момента, някак си се въодушевявал чак -това по Императрица на първа, но 5 Пентакли говори за обрат на нещата, трудности, които се появяват, мисля че малко не очаквани, по представата(настройката), която имал по Императрица. Нещата не се развиват по така очаквания и желан начин и третата карта Обърната 7 Мечове го показва -провалени, разкрити планове.
      Няма да я вземе, проваля се и затова има влияние женска фигура, която и тежи думата, има власт един вид, може да си налага и казва мнението (Аз)

Б. ще отиде ли при Г.?

10 Чаши/отлагане -Страшен Съд / спасението -Обърнат Рицар Жезли /оплождане на духа

Ами и при него няма да отиде, въпреки че го е видяла като спасение. Обърнат Рицар Жезли на трета, а и първа 10 Чаши, засега не.
      По добре утре да тегля пак за този въпрос.

Б. ще дойде ли в Германия до 2 месеца?

4 Мечове/съпротивление -5 Мечове/съпротивление - Смъртта/страхът

Виждам едно пробуждане, от 4 Мечове преминава в 5 Мечове, от пасивност към активност.
      Трета карта Смърт, нямам много опит с нея, особено на трета, но доколкото съм чела предвещава промени.

Незнам, май ще цъфне в Германия мамка му.
      Момичета какво мислите, както казах, въпросите лично ме касаят, имам нужда от мнението ви. ^^
    • Здравейте, много ще съм Ви благодарна ако има някой желание да погледне Таро по въпроса ще се променили отношението на П. към Р. в рамките на месец-два. Благодаря предварително и се извинявам, ако съм нарушила правилата във форума.
    • kolevaani1 написа:

Момичета имам няколко въпроси, които ме касаят лично и ме притесняват.

Б (жена) ще се върне ли при О(мъж)? /тя е влюбена в него, но преди време се махна от него, защото разбра, че той има друга (аз) , бях писала преди за тях, само ще кажа, че жената е пълен боклук/

Виждам премислянето и отчаянието на жената Б. Виждам че все още тъгува за него.
      По Асо Мечове ще вземе решение, но по картите не мога да разбера какво ще е.

Императрица/Имаго на майката - 5 Пентакли /приземяване - Обърната 7 Мечове /съпротивление

Хах явно от доста време си е правил плановете да я доведе, обмислял е, изчаквал е момента, някак си се въодушевявал чак -това по Императрица на първа, но 5 Пентакли говори за обрат на нещата, трудности, които се появяват, мисля че малко не очаквани, по представата(настройката), която имал по Императрица. Нещата не се развиват по така очаквания и желан начин и третата карта Обърната 7 Мечове го показва -провалени, разкрити планове.
      Няма да я вземе, проваля се и затова има влияние женска фигура, която и тежи думата, има власт един вид, може да си налага и казва мнението (Аз)

Б. ще отиде ли при Г.?

10 Чаши/отлагане -Страшен Съд / спасението -Обърнат Рицар Жезли /оплождане на духа

Ами и при него няма да отиде, въпреки че го е видяла като спасение. Обърнат Рицар Жезли на трета, а и първа 10 Чаши, засега не.
      По добре утре да тегля пак за този въпрос.

Виждам едно пробуждане, от 4 Мечове преминава в 5 Мечове, от пасивност към активност.
      Трета карта Смърт, нямам много опит с нея, особено на трета, но доколкото съм чела предвещава промени.

Незнам, май ще цъфне в Германия мамка му.
      Момичета какво мислите, както казах, въпросите лично ме касаят, имам нужда от мнението ви. ^^
      Аз съм съгласна с теб за по-голямата част.

Б (жена) ще се върне ли при О(мъж)?

Няма да се върне при него. Имала е надежди за това, изчаквала е удобен момент, но няма да срещне от другата страна това, което очаква. Ще остане разочарована. Мъжът няма да я вземе при него, поне не по начина, по който тя се надява. Той си има Императрица- жена до него и няма намерение да се набърква с въпросната. Може да е имал желание да помогне, но не й отвръща на мераците. Аз мисля,че тя е имала наум нещо повече ,което няма да осъществи.

Б. ще отиде ли при Г.?
      Май и за този е имала някакви желания, но и те са срещнали отпор. Не са й се получили нещата. Ако Рицарят не беше обърнат, можеше и да има някаква реализация, обаче при това положение - според мен не. Комбинацията не е проективна по мое мнение (заради Страшния съд). Просто показва тотално илюзорните й очаквания относно ситуацията, които се разбиват на пух и прах в Страшния съд.

Тук обаче мисля,че няма да дойде. Няма карти, които да индикират пътуване. Само голямото чакане и протакане. По мое мнение тя не прави нищо по въпроса, за да отиде, а чака някой "да й помогне" отвън. Манипулативно при това, чисто и просто да се възползва от подходящия човек. Това обаче не се случва. Може пак да теглиш след някакво време, но засега поне според мен няма индикация. Най-вече заради смъртта на трета. Винаги дава едно голяяямо чакане, задълбаване в нещата.

Успех и дано няма проблеми никакви! :)
    • Moon благодаря, много точно описваш всичко! За това, че чака друг да и помогне, за плановете в главата и, които е имала.
      За Императрица -описанието, разсъжденията също точно, О. и е писал днес видях, че наистина вече иска тя да го остави на мира и че ще му докара проблеми, това че тя не иска е отделен въпрос.

П. С. Днес видях че една карта е била паднала от колодата -Любовниците, не знам дали е преди да тегля или след това, както и на първия въпрос, 4 Жезли беше отстрани не я бях видяла, но само на първия въпрос. Като съдя по това, че картите са адекватни на проблема, не мисля, че се оъразява на комбинациите, все пак картите в Таро са взаимнозаменими.
      Мона мислиш ли, че комбинациите губят прогнозата си в такъв случай?
    • Искам да споделя с вас едни комбинации, в които аз питам за едно нещо, но както винаги Таро дава много повече от отговор.

Ще се взема ли изпита?

4 жезли – Обесен – 4 чаши (вчера питам за днес)

Kолелото на съдбата - Рицар чаши - Отшелник (преди един месец)

Слънце - 5 Чаши - 4 Мечове (Ани пита за мен преди бая време)

Както може да се забележи първата комбинация, която е най-близка до събитията е и най-точна и достоверна.

4 жезли е продължението от едни 3 жезли, които са от миналата година, септември когато аз не успях да отида.

Обесеният в случая, като карта на масите е карта, която показва множеството хора, които ще се явяват на изпита, но в комбинация с 4-те чаши показва и моето състояние.

Аз питам за изпита, но изобщо не свързвах датата с изпита ми, а с раздялата с човек, който беше важен за мен и замина. Това ме поставя в едно състояние на затвор, на тъжни мисли.
      Отидох на изпита, но вече тотално претръпнала не мислех за това как да го взема, бях наясно, че ще успея, беше детска игра. Взех го успешно, изобщо не се бях съмнявала в себе си.

Изпитвах огромен страх от изпити едно време, но този период вече мина, осъзнах, че няма смисъл, че в живота има къде къде по-сложни избори и ситуации, че дори примката да е около врата ни трябва да се борим до край. Преди треперех, вече не.

Колелото на съдбата + Рицар чаши говори за повторяемост на събитията, толкова пъти си взимаш сбогом, толкова пъти уж е наистина, но точно в този ден фактите стават реални. Нямаш вече сили, нямаш вече чувства, нямаш вече нищо.

Слънцето озарява едни 5 чаши + 4 меча, проглеждаш и виждаш вече. Да усетиш 4-те меча, вече си толкова изморен, бил си на предела на силите си. Лягаш и потъваш в съня си и си спокоен, обзело те е едно свръх спокойствие, готов си да поемеш обратно по пътя, който ти е бил предначертан.

Обесеният се отнася както към Отшелника, така и към Слънцето. Обесения, който се е удрял по стените на своя затвор, но продължава напред. Слънцето, което най-накрая излиза, за да освети светът ти, лицето ти.

Слънцето на първа позиция в този случай ми даде освен надежда, дори топлина. Ако си готов да приемеш 5-те чаши и да ги видиш в цялата им светлина, ако си готов да положиш глава на възглавницата на 4 меча и търпеливо да лекуваш себе си.

4 чаши към 4 меча на последни позиции - 4ката, ако се замислим за 4-ките в Таро, те всички ни водят към една непреходност, към едно състояние на неподвижност. За да излезем от него, трябва да приемем статуквото, да изчакаме, изтърпим. Това е край на едно трудно начало, една разочароваща почивка от себе си.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Massimo, заповядай в тема Таро онлайн II, щом питаш картите и искаш отговор, но нямаш собствено тесте карти. :!:

Момичета, моля ви за любовни комбинации да пишете в съответната тема. :!:

Благодаря!
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Wolfy, радвам се, че си го взела. Това ОНЯ изпит ли е? Не помня комбинацията, но още тогава мисля ти казах да не го мислиш, че ще го вземеш!
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Внимание, моля за помощ и мисля, едновременно с това, че е полезно упражнение.

Ще обесня накратко, защото иначе ще се оттегчите.
      Става въпрос за кражба през интернет.

Въпрос : къде са, какво се е случило с тях ? 3 чаши 10 чаши Паж меч
      С този Паж меч мисля, че кражбата е ясна, потвърждават се съмненията ни.

Понеже имаме съмнения или за определен човек, когото познаваме или за някой който е хакнал акаунта ни, случаен.
      Кой е: Кралица меч - 10 меча - Крал чаши
      Иван ли е: 10 меча - Обесен - 9 пентакли

Трудно ми е с тези въпроси кой е, еди-кой-си ли е, но с 9 пентакли, сякаш не е Иван. Обаче и в двата случая се повтаря 10 меча.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • wolf, просто други неща са ти на главата.
      По първата комбинация: е, взе го най-накрая ,но ти е все тая за това, финалът е красноречив.

Слънце+5 чаши боли достатъчно само по себе си.
      Късат се някакви илюзии, разваля се пъзелчето. В Архива някой беше преживял нещо подобно. Ти очевидно имаш някакви неща да си премисляш (и по 3те комбинации и наличието на много четворки)

Армид, аз за това съм пас, поне засега. :) Надявам се другите да се включат с коментар.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • wolf, по-зле от това няма как да става. От тук само нагоре.
      Акцентът е Слънце+5 чаши.
      А 5 чаши+4 меча е нещо, което ме е преследвало до откат, ама спря по едно време.
      Просто си осъзнаваш дефицитите, тъжно вглеждане в себе си. Не е лесно за понасяне, ама е полезно.
      DIGNITY ALWAYS WIN.