Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• ще влезе ли в затвора?

8 Чаши /отлагане -2 Пентакли /приземяване - Асо Пентакли /Аубедо

За моя приятел са картите, защото полицията го спряла и излязло че има забрана да шофира в Германия, а той не знае, не е бил получил писмо. Глобили гп 200 евро. Сега кой чул не дочул му пълнят главата с глупости, че някакъв адвокат казал че ще влезе в затвора.

По тези карти аз затвор не виждам, няма дори един меч, опитват се да го сплашат 8 Чаши. Да го накарат да страда.
      Асо Пентакли тук я виждам като щит в случая, затвор няма.
      Който желае може да тегли карти също.
    • kolevaani1 написа:

ще влезе ли в затвора?

За моя приятел са картите, защото полицията го спряла и излязло че има забрана да шофира в Германия, а той не знае, не е бил получил писмо. Глобили гп 200 евро. Сега кой чул не дочул му пълнят главата с глупости, че някакъв адвокат казал че ще влезе в затвора.

По тези карти аз затвор не виждам, няма дори един меч, опитват се да го сплашат 8 Чаши. Да го накарат да страда.
      Ще спрат ли проблемите му относно шоф.книжка? 4 чаши - Паж мечове - 7 чаши

Смятам, че някой яко го заблуждава - и заради пажа, и заради 7 чаши. Потънали са му гемиите, това е ясно, но трябва да се вземе в ръце, защото са нужни бързи реакции, да не се оставя на течението (водата - чаши). Изобщо, липсва му информация, която е надеждна и това може да го подлъже да действа неправилно.

Как ще се развие ситуацията ? - Паж жезли - 2 меча - Кулата
      Няма Справедливост, Стр.съд, нещо такова, мисля че няма да влезе в затвора, но картите не са многообещаващи. 2 меча като сянка на Силата показва, според мен, че ще го обез-силят, ще го при-земят, т.е. ще има някакви сериозни санкции не само материални, ще му подрежат крилата.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose

Мнението бе променено 1 път, последно от Armid ().

• Също, това, което си мислих - и в двете конструкции има Пажове, няма по-високи дворцови, което се чудя, кое показва - дали че нещата са в начален етап и всичко предстои или, че хората, които са замесени, не са Крале (примерно) и не са толкова сериозни като цяло и като ситуация.
      La vie en rose
    • Аз мисля, че нещо го въртят яко. Пажовете /особено меч и жезли/ и чашите ме навеждат на мисълта, че много се говори, ама много. Случване на нещо много сериозно обаче не ми се вярва поне на мен. Ситуацията ще има кулминация по Кулата и според мен нещата ще се оправят. За затвор не мисля, че може да се говори поне по тези карти. Аз се замислям за 5 пентакли, Справедливост, Отшелник ,може би 7 меча, 8 меча... такива неща. Въпреки отсъствието на пентакли, може би искат още пари и затова го заплашват. Това ми дойде първо наум. Тоест многото приказки идат да го стреснат и да потърси начин да се измъкне с подкуп. Това чисто на усещане.

Така разсъждавам аз. Пиши като има развитие. Стискам палци да няма проблеми. :)
    • Ох много ви благодаря момичета! Златни сте!
      Армид благодаря за това, че тегли карти!
      Така и с двете съм съгласна, отваряте ми очите, наистина много се приказва, ама много от всяка уста, нещо излиза, объркан е тотално.
      Проблема го има от доста време вече. Аз също не виждам затвор, знам че само го плашат и то бившата му жена.
      Според мен са Пажове, защото картите показват че няма да ескалира и да се стигне до нещо повече, нито един Паж не може да доведе до край нещата, няма тази основа и солидност. Както казвате много приказки.
      Кулата според мен говори тук за решение в този смисъл, че слага край на приказките и незнанието 2 Мечове.
      И наистина няма сериозна информация относно случая, което е изнервящо много.
      Утре ще отидем до съда, за информация, защото нищо не знаем и сме неведение, освен това че нямал право да шофира в Германия, но за колко време, как, защо не е знае
    • kolevaani1 написа:

ще влезе ли в затвора?

Ани, и аз реших да ти изтегля карти.
      Ще влезе ли приятеля ти в затвора - 8 пентакли, Папата, Паж жезли. Никакъв затвор не виждам по тези карти, спокойно :) . Даже си мисля, че ще намери протекция по Папата или най-малкото - добър адвокат, който да му помогне.

Как ще се развие ситуацията до 2 месеца - 10 жезли, Папата, Паж жезли. Възможно е да се проточи по 10 жезли, но с повтарящия се Жрец, мисля всичко ще завърши благополучно.
    • Kalika написа:

kolevaani1 написа:

ще влезе ли в затвора?

Ани, и аз реших да ти изтегля карти.Ще влезе ли приятеля ти в затвора - 8 пентакли, Папата, Паж жезли. Никакъв затвор не виждам по тези карти, спокойно :) . Даже си мисля, че ще намери протекция по Папата или най-малкото - добър адвокат, който да му помогне.

Как ще се развие ситуацията до 2 месеца - 10 жезли, Папата, Паж жезли. Възможно е да се проточи по 10 жезли, но с повтарящия се Жрец, мисля всичко ще завърши благополучно.
      Благодаря Калика <3
      Благодаря ви момичета, от сърце ви благодаря!
      Успокоихте ме, много!
      Дано скоро приключи всичко!
      <3 <3 <3
    • Имам една комбинация, която ме заинтригува.

Какво влияние оказва върху Е. неговата майка В.?
      Слънце, 10 меча, Умереността

Не става дума за дете - Е. е мъж над 20г. Двамата са в добри отношения, няма драма в случая.

Първо си помислих, че оказва добро влияние върху него, балансира го и го приземява, дори и да е по-болезнен начин. После като помислих малко комбинацията ми се видя особено негативна. Въпросът е дали на Слънцето може да се гледа като на здравословно самочувствие? Принципно съм свикнала да го виждам като обратното, но някак си тук ми се струва, че може би майката подронва авторитета на мъжа, нещо като "да му реже крилата"... Няма никакви дворцови, даже се замислям дали не става дума за един вътрешен процес у сина т.е картите показват неговата нагласа и усещания към майка му. Никак не ми мирише на добре в тези карти.

Какво мислите,дами ? :)

• Moon написа:

Имам една комбинация, която ме заинтригува.

Какво влияние оказва върху Е. неговата майка В.?
      Слънце, 10 меча, Умереността

Не става дума за дете - Е. е мъж над 20г. Двамата са в добри отношения, няма драма в случая.

Първо си помислих, че оказва добро влияние върху него, балансира го и го приземява, дори и да е по-болезнен начин. После като помислих малко комбинацията ми се видя особено негативна. Въпросът е дали на Слънцето може да се гледа като на здравословно самочувствие? Принципно съм свикнала да го виждам като обратното, но някак си тук ми се струва, че може би майката подронва авторитета на мъжа, нещо като "да му реже крилата"... Няма никакви дворцови, даже се замислям дали не става дума за един вътрешен процес у сина т.е картите показват неговата нагласа и усещания към майка му. Никак не ми мирише на добре в тези карти.

Какво мислите,дами ? :)
      Майката оказва мъжко влияние, жена с подчертано мъжки стереотипи. Дължи се на нейния баща.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ще получи ли право да шофира в Германия до 1 месец?
      Крал Чаши - Крал Жезли -6 Жезли
      Дори по-скоро от месец си мисля по 6 Жезли.
      Първата карта показва лабилното му и емоционално състояние, в което се намира- объркан човек, няма хъс за действие, емоциите го водят и най-вече объркват, този Крал показва неадекватно поведение, не логично, опит да направи нещо да си помогне, но е с прекършени криле, влияе се от емоциите си- страхове, загуба на надежда, отчаяние... За сериозни въпроси, в които трябва човек да действа, да мисли, да търси правата си например, този Крал е пълна скръб... Няма ясна представа какво да прави и показва пасивност, въпреки желанието да направи нещо... Слабост...
      Но се преобразува в Крал Жезли, което е ок, задейства се,добре, че трета карта е 6 Жезли, имаме Чаши и Жезли -вижда се истерията и паниката, но и окопитване, изход от емоционалното (тъжното) състояние.
      Тук решаващата карта е 6 Жезли според мен и отговорът на въпроса, предните две дворцови са неговите състояния.
    • Двама (мъж и жена) ще заживеят ли отделно?
      Засега обстоятелствата налагат това, но дали ще се случи...

Обърната Асо Мечове - 5 Мечове /съпротивление -5 Чаши /отлагане

Нямам опит с Обърната Асо Мечове -но ситуацията е такава, че мъжът, колкото и да не го желае, обстоятелствата го принуждават 5 Мечове, или ще принудат, но все още не е казана последната дума, колкото и решено да изглежда. Това причинява много мъка 5 Чаши, никой не го желае, но 5 Мечове с 5 Чаши, показва май точно това, че обстоятелствата ще го наложат, въпреки мъката и нежеланието.
      Как мислите, аз съм пряко свързана с въпроса и малко не вниквам добре в нещата...
    • Ани, об. Асо меча е действаща карта, на трета позиция казва "да", на първа позиция ми прилича като задействане.
      Изглежда ми и на мен, че ще се наложи период на живеене отделно.
      :(

Възможно е този период да не е прекалено дълъг обаче, по някаква причина об. Асо меча ми "слабее". Да, обърнатите Аса са по-силни, отколкото, ако са прави (изкл. Ас Пентакли), ама все пак. Имам някакви такива усещания за картата. Не са основани на опит, просто усещане.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curios, благодаря!
      По принцип, ако това се случи, да живеят отделно, не трябва да е дълъг период от време, но колко не се знае.
    • Какви взаимоотношения иска да има Л с А?

ОТШЕЛНИК АСО ЖЕЗЛИ 6 ЖЕЗЛИ

По първата комбинация си мисля, че Л иска възможно по-отдалечени взаимоотношения, по отшелника. И прави всичко възможно, по 6 жезли, да насърчи и да покаже на А, че няма желание за каквито и да било взаимоотношения, освен ''здравей, как си?''

И А с Л?

9 ЖЕЗЛИ ДЯВОЛ КРАЛИЦА МЕЧОВЕ

Тук според мен А иска сексуална връзка с Л. По дявол и кралица мечове бушуват доста гняв и ревност. Сякаш има едно такова желание в А да отмъсти за нещо на Л. Но го желае физически, определено. Нещо спира А обаче, по 9 жезли.

Вие какво мислите?
    • LaVerite написа:

Armid написа:

Л. Обвързан ли е?

Да, обвързан е

така и предполагах.
      Като цяло, аз виждам нещата по друг ъгъл. Л. Е обвързан, и тази връзка е от една страна. Но много му се иска да преживее някакъв "огън" - Ас жезли + 6 жезли, така нещо да даде тръпка в живота му. Няма претенции това да е А., Иска му се, ама не му стиска, нещо такова, или по - скоро няма куража да го направи.
      От друга страна А. Смята, че трябва да го пече на бавен огън и няма намерение да му се дава. Кралица меча е самотна кралица, няма нужда от жребчета, за да се доказва. Ако й се прави секс - ще го употреби и играта ще е по нейните правила.
      La vie en rose
    • За какво иска да ми говори Х.?

Позната, с която не сме се виждали отдаааавна, се присети за мен и иска да се видим на кафе, да говорим. От мин.седмица все се уговаряме и най-накрая имаме среща днес.
      Покрай нейната свръх-настоятелност ми намирисва на едно доста натоварващо кафе, което ще преживея. Подозирам, че става дума за мултилевел маркетинг. Който знае за какво става въпрос, се досеща, че срещите с такива хора или поне по такива теми, са пределно досадни. Имам основания да мисля така, понеже твърде ентусиазирано, но потайно, ми говореше за някакво обучение еди-къде-си, което много щяло да ми хареса, но на живо искала да разкаже. Мисли, че ще ми хареса и т.н. Освен това днес ми сервира, че имала и подарък за мен. Oh god.. How about no?
      Почти на 100% убедена съм, че ще ми говори за такива тъпотии и пирамидални схеми, но все пак реших да попитам и картите:

Звезда, Смърт, 6 меча

Падна 3 меча

Май ще се изпокарам с тая, по повод падналата карта. Наличието на Звезда указва болестен процес, според мен касаещ човека, за когото се пита. Някой пак хвърчи в облаците и се чуди как да не се замисли за реалните си проблеми. Може би картите показват и разсъхването на отношенията. Има някаква надежда по 6 меча, аз се надявам тя да касае човека, за когото се пита. По принцип се знаем отдавна, имали сме по-близки отношения преди и аз се надявам тя да е добре един ден. Това, с което предполагаемо ще ме занимава, следва да е поредната крайност, в която се е вкопчила.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Здравейте, момичета!

Имам една комбинация, която ми е интересна.

Въпросът е :

ще се видим ли някога отново с Л.? Отшелникът, Рицар пентакли, Кулата

Засякохме се случайно два пъти на летището.

Според мен отговорът е “да”. Мисля, че има и някакъв друг нюанс в картите. Срещата е повлияла доста и на двамата. Времето също ми е интересно- Отшелникът е калциран ГА, но с Кулата на трета обикновено събитията се случват бързо. Любопитна динамика има в тази комбинация. Заради Рицаря пентакли си мисля, че ще е по негова инициатива, макар че не сме си разменяли актуални координати.

Какво мислите вие? :)
    • curi0us написа:

За какво иска да ми говори Х.?

Позната, с която не сме се виждали отдаааавна, се присети за мен и иска да се видим на кафе, да говорим. От мин.седмица все се уговаряме и най-накрая имаме среща днес.
      Покрай нейната свръх-настоятелност ми намирисва на едно доста натоварващо кафе, което ще преживея. Подозирам, че става дума за мултилевел маркетинг. Който знае за какво става въпрос, се досеща, че срещите с такива хора или поне по такива теми, са пределно досадни. Имам основания да мисля така, понеже твърде ентусиазирано, но потайно, ми говореше за някакво обучение еди-къде-си, което много щяло да ми хареса, но на живо искала да разкаже. Мисли, че ще ми хареса и т.н. Освен това днес ми сервира, че имала и подарък за мен. Oh god.. How about no?
      Почти на 100% убедена съм, че ще ми говори за такива тъпотии и пирамидални схеми, но все пак реших да попитам и картите:

Звезда, Смърт, 6 меча

Падна 3 меча

Май ще се изпокарам с тая, по повод падналата карта. Наличието на Звезда указва болестен процес, според мен касаещ човека, за когото се пита. Някой пак хвърчи в облаците и се чуди как да не се замисли за реалните си проблеми. Може би картите показват и разсъхването на отношенията. Има някаква надежда по 6 меча, аз се надявам тя да касае човека, за когото се пита. По принцип се знаем отдавна, имали сме по-близки отношения преди и аз се надявам тя да е добре един ден. Това, с което предполагаемо ще ме занимава, следва да е поредната крайност, в която се е вкопчила.
      Не знам дали сте се видели и какви са ви взаимоотношенията, но възможно ли е да иска да се помирите по 6 меча, заради нещо, моето се е случило в миналото? Да иска да промени нещата по звезда+смърт. Според мен ще направи опит да се помирите.