Важна тема Таро Конструкции VII

• Ново

Armid написа:

Имам казус и се нуждая от помощ.

Има жалба срещу мъжа ми и сега той отиде в полицията.
      Как ще се развие ситуацията в полицията? Рицар пентакли - 5 меча - Паж чаши
      Как ще се развие като цяло ситуацията с жалбата? Кралица пентакли - 2 чаши - Светът

Armid написа:

Имат ли вътрешен човек? Крал чаши - Рицар жезли - 6 меча - Според мен има някой, който им разпалва фитила.
      Как ще излезем от ситуацията на края? Кралица меч - 8 меча - 9 меча - не ми харесват тези мечове, ситуацията може да ескалира сериозно. Мечовете сериозно ще задрънчат. Кралица меч+ 8 меч - тая жена е тотално луда, още като я видях, не ми хареса.
      Здравей Армид, по първите карти, с този паж на трета едва ли са успели да сплашат мъжа ти, освен че го изнервили много 5 Мечове + паж чаши, притиснали го, уж с това че имат стабилни предпоставки, че са сериозни нещата, но с трета паж чаши (което е добре) имат трънки и да имат, то не са сериозни. Втората ти комбинация от първото теглене, как ще се развие като цяло ситуацията, според мен показва именно че ти(понеже сподели че и ти си извикана) ще изиграеш важна роля за края, финализирането на това.

И според мен имат някой, който много си вярва и си мисли, че е много способен в позицията си, пуяк такъв, перко...

Три карти от боя Мечове, падало ми се е така, имаше конфликт, но тук Кралица Мечове е просто стопирана, няма възможност за никакво действие, колкото и да иска, като зазидана в кула.
      Да обобщя, много врява и шум, за едно голямо нищо, но просто ще е изнервящо и създаде напрежение. Спокойно, няма да има лоши последствия за вас, освен нервите и яда.