Важна тема Таро Конструкции VII

• Armid написа:

Имам казус и се нуждая от помощ.

Има жалба срещу мъжа ми и сега той отиде в полицията.
      Как ще се развие ситуацията в полицията? Рицар пентакли - 5 меча - Паж чаши
      Как ще се развие като цяло ситуацията с жалбата? Кралица пентакли - 2 чаши - Светът

Armid написа:

Имат ли вътрешен човек? Крал чаши - Рицар жезли - 6 меча - Според мен има някой, който им разпалва фитила.
      Как ще излезем от ситуацията на края? Кралица меч - 8 меча - 9 меча - не ми харесват тези мечове, ситуацията може да ескалира сериозно. Мечовете сериозно ще задрънчат. Кралица меч+ 8 меч - тая жена е тотално луда, още като я видях, не ми хареса.
      Здравей Армид, по първите карти, с този паж на трета едва ли са успели да сплашат мъжа ти, освен че го изнервили много 5 Мечове + паж чаши, притиснали го, уж с това че имат стабилни предпоставки, че са сериозни нещата, но с трета паж чаши (което е добре) имат трънки и да имат, то не са сериозни. Втората ти комбинация от първото теглене, как ще се развие като цяло ситуацията, според мен показва именно че ти(понеже сподели че и ти си извикана) ще изиграеш важна роля за края, финализирането на това.

И според мен имат някой, който много си вярва и си мисли, че е много способен в позицията си, пуяк такъв, перко...

Три карти от боя Мечове, падало ми се е така, имаше конфликт, но тук Кралица Мечове е просто стопирана, няма възможност за никакво действие, колкото и да иска, като зазидана в кула.
      Да обобщя, много врява и шум, за едно голямо нищо, но просто ще е изнервящо и създаде напрежение. Спокойно, няма да има лоши последствия за вас, освен нервите и яда.
    • Ново

curi0us написа:

Лично говорихме, но ето, пиша и тук - главата ще си остане. Съдя само по първата комбинация, като винаги най-точна за всяко задаване на въпрос.
      4 пентакли на финал ти е достатъчна. Всичко ще си остане цялото.

Че се нервираш премного се вижда също, по 9те меча.

Всичко ще е наред.
      И да, възможно е да поизчакаш... за цялото това нещо.
      Позволих си да питам картите за преподаването ти изобщо, падна се:

Дявол, Ас жезли, Колелото

И се вижда, че зависиш и от други хора. Но това е едно предупреждение към теб, което ти го отправям и без карти - ПО-СПОКОЙНО и с по-малко емоции и истеризиране.
      Всичко ще е както трябва, просто трябва ТЪРПЕНИЕ!
      Здравейте пак, по комбинацията на curious, която тя ми разтълкува с дявола, защото аз много не я схващам тази карта. Има развитие, написах един имейл, който е препратен към всички преподаватели в специалността и ще има официално обсъждане по моя въпрос на 6 февруари. Точно дяволът, дискусия с много хора. Предизвиках катедрата към някаква прозрачност, да има публичност, въпреки, че за сега аз няма да присъствам. Естествено не можах да се сдържа и теглих карти, какво ще реши катедрата за моите лекции на 6 февруари и Таро постоянства с отговорите си - Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли. Отново 4 пентакли. Направо съм без коментар. Може и по-рано или по-бързо да се реши, заради колесницата. Знам ли.
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.
    • Ново

Ina написа:

curi0us написа:

Лично говорихме, но ето, пиша и тук - главата ще си остане. Съдя само по първата комбинация, като винаги най-точна за всяко задаване на въпрос.
      4 пентакли на финал ти е достатъчна. Всичко ще си остане цялото.

Че се нервираш премного се вижда също, по 9те меча.

Всичко ще е наред.
      И да, възможно е да поизчакаш... за цялото това нещо.
      Позволих си да питам картите за преподаването ти изобщо, падна се:

Дявол, Ас жезли, Колелото

И се вижда, че зависиш и от други хора. Но това е едно предупреждение към теб, което ти го отправям и без карти - ПО-СПОКОЙНО и с по-малко емоции и истеризиране.
      Всичко ще е както трябва, просто трябва ТЪРПЕНИЕ!
      Здравейте пак, по комбинацията на curious, която тя ми разтълкува с дявола, защото аз много не я схващам тази карта. Има развитие, написах един имейл, който е препратен към всички преподаватели в специалността и ще има официално обсъждане по моя въпрос на 6 февруари. Точно дяволът, дискусия с много хора. Предизвиках катедрата към някаква прозрачност, да има публичност, въпреки, че за сега аз няма да присъствам. Естествено не можах да се сдържа и теглих карти, какво ще реши катедрата за моите лекции на 6 февруари и Таро постоянства с отговорите си - Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли. Отново 4 пентакли. Направо съм без коментар. Може и по-рано или по-бързо да се реши, заради колесницата. Знам ли.
      Колесницата, 9 чаши, 4 пентакли

Колесницата на първа позиция е повторяемост на събитията, 9 чаши ми е някак групова карта, която се усмихва злобничко.
      Остава една 4 пентакли, която е бетон и някак не дава перспектива за промени. От друга страна говори и за твоето упорство да се случат нещата точно както ти искаш. Според мен както на повечето събирания на катедрите въпросът ще остане с отворен край.

Успех и пиши какво е станало после! :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.