Важна тема Таро Конструкции VII

• Ново

moonlover написа:

По-добрият избор за мен педагогиката ли е ?

1.Асо Пентакли 2.Страшният Съд 3.Рицар Пентакли

Приземяване/Спасението/Приземяване

Така тази комбинация ме хвърли в тъча.Четох във форума,че Асо Пентакли на първа позиция говори за целта към,която се стреми питащият.Страшният Съд тук нищо не ми говори... Моля за помощ !!!
      Страшния съд тук го виждам като промяна, освобождаване от нещо,дошъл е момента да направиш нещо, което много силно желаеш/мечтаеш по Асо Пентакли. Както и да поемеш отговорността да го реализираш,за което ще получиш и реални резултати - Рицар Пентакли :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

moonlover написа:

По-добрият избор за мен лингвистиката ли е ?

1.Паж Чаши 2.10 Меча 3.Кралица Чаши

По-добрият избор за мен педагогиката ли е ?

1.Асо Пентакли 2.Страшният Съд 3.Рицар Пентакли
      Въпросите за образование са ми на сърце, теглих ти карти :)

Добра идея ли е да оставиш лингвистиката?
      6 меча - Кулата - 7 жезли

Мисля, че наистина това не е нещо, което ти подхожда. По 6 меча, отдавна си взела мислено решението да оставиш това. Кулата е сриването на илюзиите ти, несъвпадение на това, което си очаквала и това, което е.
      7 жезли са ми се падали в ситуации, когато се бориш още малко със себе си и с обстоятелствата, но това са едни пределни сили, които са ти останали преди да сложиш край.

По-добра идея ли е педагогиката?
      Кралица жезли - Колелото - Крал меча

Благоприятно е времето за осъществяване на твоята цел(по Колелото), Кралица жезли е смела, взима решения и действа.
      По Крал меча на последна смятам, че това е едно добро решение.

Ще се преместиш ли в друга специалност?
      Колелото - Крал меч - 4 жезли

Повтарят се Колелото и Крал меча от предната + 4 жезли. Т.е. от предната комбинация дали това е добро за теб следват едни 4 жезли, които дават развитие и преходност, нов старт.

Успех! Кажи какво е станало после.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.