Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• moonlover написа:

По-добрият избор за мен педагогиката ли е ?

1.Асо Пентакли 2.Страшният Съд 3.Рицар Пентакли

Приземяване/Спасението/Приземяване

Така тази комбинация ме хвърли в тъча.Четох във форума,че Асо Пентакли на първа позиция говори за целта към,която се стреми питащият.Страшният Съд тук нищо не ми говори... Моля за помощ !!!
      Страшния съд тук го виждам като промяна, освобождаване от нещо,дошъл е момента да направиш нещо, което много силно желаеш/мечтаеш по Асо Пентакли. Както и да поемеш отговорността да го реализираш,за което ще получиш и реални резултати - Рицар Пентакли :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • moonlover написа:

По-добрият избор за мен лингвистиката ли е ?

1.Паж Чаши 2.10 Меча 3.Кралица Чаши

Въпросите за образование са ми на сърце, теглих ти карти :)

Добра идея ли е да оставиш лингвистиката?
      6 меча - Кулата - 7 жезли

Мисля, че наистина това не е нещо, което ти подхожда. По 6 меча, отдавна си взела мислено решението да оставиш това. Кулата е сриването на илюзиите ти, несъвпадение на това, което си очаквала и това, което е.
      7 жезли са ми се падали в ситуации, когато се бориш още малко със себе си и с обстоятелствата, но това са едни пределни сили, които са ти останали преди да сложиш край.

По-добра идея ли е педагогиката?
      Кралица жезли - Колелото - Крал меча

Благоприятно е времето за осъществяване на твоята цел(по Колелото), Кралица жезли е смела, взима решения и действа.
      По Крал меча на последна смятам, че това е едно добро решение.

Ще се преместиш ли в друга специалност?
      Колелото - Крал меч - 4 жезли

Повтарят се Колелото и Крал меча от предната + 4 жезли. Т.е. от предната комбинация дали това е добро за теб следват едни 4 жезли, които дават развитие и преходност, нов старт.

Успех! Кажи какво е станало после.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

moonlover написа:

По-добрият избор за мен лингвистиката ли е ?

1.Паж Чаши 2.10 Меча 3.Кралица Чаши

Въпросите за образование са ми на сърце, теглих ти карти :)
      Добра идея ли е да оставиш лингвистиката?
      6 меча - Кулата - 7 жезли

Мисля, че наистина това не е нещо, което ти подхожда. По 6 меча, отдавна си взела мислено решението да оставиш това. Кулата е сриването на илюзиите ти, несъвпадение на това, което си очаквала и това, което е.
      7 жезли са ми се падали в ситуации, когато се бориш още малко със себе си и с обстоятелствата, но това са едни пределни сили, които са ти останали преди да сложиш край.

По-добра идея ли е педагогиката?
      Кралица жезли - Колелото - Крал меча

Благоприятно е времето за осъществяване на твоята цел(по Колелото), Кралица жезли е смела, взима решения и действа.
      По Крал меча на последна смятам, че това е едно добро решение.

Ще се преместиш ли в друга специалност?
      Колелото - Крал меч - 4 жезли

Повтарят се Колелото и Крал меча от предната + 4 жезли. Т.е. от предната комбинация дали това е добро за теб следват едни 4 жезли, които дават развитие и преходност, нов старт.

Успех! Кажи какво е станало после.
      Wolf , благодаря ти много,че си си направила труда да ми изтеглиш карти. Вече съм почнала да обикалям по инспекторите да търся начин да се местя,но май май ще кандидатствам наново.Както и да е исках да ти благодаря и когато вече знам резултата ще дам обратна връзка !
    • Armid написа:

Ceca написа:

Armid написа:

curi0us написа:

E, очевидно са ме преварили.
      E, sori. Реванширам се: Какъв ми е основния проблем напоследък?
      Паж Пентакли, 5 Жезли, 2 МечаПреосмисляш някаква своя идея за по-добра финансова стабилност, която отстояваш нищо, че и на теб още не ти е много ясно как точно могат да се случат нещата.
      Имаш ли дете, което да е кандидат студент примерно или да има изпити/конкурси някакви? Мисля, че и това го има.
      Задавайки въпроса си мислех точно за материална стабилност. Но много ме занимава и втория въпрос - да, имам голям син, на когото предстои да кандидатства и е в голяма чуденка какво да е. Смятах тези дни да тегля карти за това :)

Питах 1. За инженерна сфера - 7 пентакли обърнати - 2 чаши - Ас пентакли
      2. За икономическа сфера - 6 чаши - Отшелник - 10 пентакли обърнати.

3. Към каква спеиалност/сфера да се насочи? Император - 4 пентакли - Папата обърнат

Е, нямам идея как да разсъждавам. Това, което ми хрумва, по 3 комбинация е, че баща му ще се наложи, малко или много, ще иска да го задържи в сферата, в която той работи. Но там с този обърнат Папа на края, може би показва нещо съвсем нетрадиционно; даже бих казала, че може да откаже да учи. Възможно е да не е съгласен с баща си, но някакси да не смее да му се противопостави. Или пък напротив, да се разбунтува?
      Изобщо, нито една от комбинациите не ми изгледа обещаваща.
      Мнения?
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

Armid написа:

Ceca написа:

Armid написа:

curi0us написа:

Паж Пентакли, 5 Жезли, 2 МечаПреосмисляш някаква своя идея за по-добра финансова стабилност, която отстояваш нищо, че и на теб още не ти е много ясно как точно могат да се случат нещата.Имаш ли дете, което да е кандидат студент примерно или да има изпити/конкурси някакви? Мисля, че и това го има.
      Задавайки въпроса си мислех точно за материална стабилност. Но много ме занимава и втория въпрос - да, имам голям син, на когото предстои да кандидатства и е в голяма чуденка какво да е. Смятах тези дни да тегля карти за това :)

3. Към каква спеиалност/сфера да се насочи? Император - 4 пентакли - Папата обърнат

Е, нямам идея как да разсъждавам. Това, което ми хрумва, по 3 комбинация е, че баща му ще се наложи, малко или много, ще иска да го задържи в сферата, в която той работи. Но там с този обърнат Папа на края, може би показва нещо съвсем нетрадиционно; даже бих казала, че може да откаже да учи. Възможно е да не е съгласен с баща си, но някакси да не смее да му се противопостави. Или пък напротив, да се разбунтува?
      Мнения?
      Oooкей, както казах обичам въпроси за образование.

Инж сфера подходяща ли е за сина на Армид?
      Кралица пентакли – Кралица чаши – 5 жезли

Като сравнявам и с твоите карти имам чувството, че на тебе повече ти се иска той да учи това, но ми се струва, че не е удачен избор. Има известни спорове по въпроса, някак сякаш настояваш дори, обаче момчето в картите го няма, сякаш не е съгласен изобщо с теб.

Икономическата сфера подходяща ли е за сина на Армид?
      8 жезли – Папа – 6 жезли

8 жезли е някак прибързано, като решение което не е особено устойчиво във времето, но пък по Папата + 6 жезли сякаш би му паснало и харесало. Дори си мисля, че е един не лош избор. Твоите карти говорят, че не ти харесва това.
      6 чаши... да не би ти да си учила в тази сфера?
      об 10 пентакли пак е някакво сеймейно недоразбиране според мен. Всъщност Отшелник + об 10 пентакли по-скоро ми говори за парични притеснения. Ще ти се ако учи такова нещо да е в чужбина. Което го потвърждават и моите 6 жезли на трета позиция.

Към каква спец да се насочи сина на Армид?
      Императрица – Глупак – 5 пентакли

Хм... нещо с кредити? :D За тая сфера 5 пентакли са често срещани...
      edit: Kalika разсъждава правилно според мен, в моите карти има Императрица, като допълнение на Императора. Според мен по Глупака му се ще да се откъсне.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Armid написа:

Armid написа:

Ceca написа:

Armid написа:

curi0us написа:

Паж Пентакли, 5 Жезли, 2 МечаПреосмисляш някаква своя идея за по-добра финансова стабилност, която отстояваш нищо, че и на теб още не ти е много ясно как точно могат да се случат нещата.Имаш ли дете, което да е кандидат студент примерно или да има изпити/конкурси някакви? Мисля, че и това го има.

Мнения?
      Армид, баща му за икономическата сфера ли настоява? Аз си мисля, че точно по обърнатия Папа, ще каже "не" на традициите, ще се разбунтува и ще покаже характер :)
    • Ако учи икономика, има какво да наследи, така да се каже, има фирми, които да управлява и т.н., имаме каква основа да му дадем.
      Обаче в последната година, а и според учителката му по физика, математиката и физиката са му силни страни, самта тя каза, че науката течала в кръвта му ( нали си представихте как майка му се изчерви от удоволствие). За него наистина е без проблем да поправи нещо, да сглоби, идва му от вътре.
      И заради това не искам да се налагам за икономика, може пък другаде да му е призванието.
      La vie en rose
    • . Всъщност Отшелник + об 10 пентакли по-скоро ми говори за парични притеснения. Ще ти се ако учи такова нещо да е в чужбина. Което го потвърждават и моите 6 жезли на трета позиция.

Изобщо не стои въпросът да учи тук каквото и да било. Няма какво да научи тук, нито по икономика, нито по някаква техническа специалност. Тук сме на едно мнение цялото семейство.
      Иначе за момента нямаме неразбирателства. Просто аз го карам той да реши, да се определи, не искам в нещо толкова основополагащо аз да давам акъл. Не мога да разбера дали наистина се колебае в избора си, или просто се притеснява от неодобрение и затова да казва, че още не е решил.
      La vie en rose
    • Късно и ми се спи, но исках да кача тази комбинация, картите са за мен. Помолих Таро да опише ситуацията, положението, в което се намирам...
      Умереността/Балансът - 3 Мечове/Съпротивление - Асо Пентакли /Аубедо

Вижда се, че съм в кризисно положение, но тези карти... незнам, не ме изплашиха, нито притесниха, а ми вдъхнаха едно спокойствие, затишие ... време,.. първата и третата -Балансът и Аубедо , едно такова баланс, уравновесеност
      Значи ор тази комбинация получавам няколко бита .
      Виждам както наречените условно минало, настояще и бъдеще... Утре ще продължа, много ми се спи, а ще ставам рано.

• kolevaani1 написа:

Късно и ми се спи, но исках да кача тази комбинация, картите са за мен. Помолих Таро да опише ситуацията, положението, в което се намирам...
      Умереността/Балансът - 3 Мечове/Съпротивление - Асо Пентакли /Аубедо

Вижда се, че съм в кризисно положение, но тези карти... незнам, не ме изплашиха, нито притесниха, а ми вдъхнаха едно спокойствие, затишие ... време,.. първата и третата -Балансът и Аубедо , едно такова баланс, уравновесеност
      Значи ор тази комбинация получавам няколко бита .
      Виждам както наречените условно минало, настояще и бъдеще... Утре ще продължа, много ми се спи, а ще ставам рано.
      Така, снощи заспивах, продължавам -виждам още едно дълго време, един дълъг път, път към "обетоновата земя", но е пълен с тръни, остри камъчета, изпитания, труден път, нищо не се дава даром, плащаш с парчета от сърцето, душата си...
      3 Мечове като препятствието преди да стигнеш до изхода, последен напън, тъмнината преди изгрева.
      От тъмните облаци на 3 Мечове, се подава ръката с дарът Аубедо, светлина ... Но дали ще е вратата отворена или затворена се колебая малко, честно казано вътрешният ми глас ми говори, че ще е отворена, товарът пада, излизане от бурята...
      Умереност и Ас Пентакли - това не е ли като освобождение, душата лети... Ако беше въпрос за живот или смърт щях да кажа, смърт, душата е преминала "от другата страна " свободна е... Но тук, е за ситуацията ми сега, положението, т. е. идват добри времена, олекване, освобождение...Или така ми се иска :D
      Какво мислите?

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• В. ще се зарадва ли, ако го изненадам на летището? 8 чаши, Рицар пентакли, Аубедо

Малко интро: В. ми е съученик, който не живее в България от много време, рядко си идва. Няма много приятели тук. Напоследък си позатоплихме приятелството и ми хрумна да го изненадам. Принципно не правя такива неща, ама напоследък уж зарязвам старите модели.

Конструкцията ми е интересна. 8 чаши определено е сбогуване с миналото- имахме кофти отношения преди и започнахме на чисто. И двамата сме се променили много, няма смисъл да се държим като в училище, когато прекъснахме връзка. Всъщност с тази изненада искам да покажа, че вече нямам същите възприятия. Бих разделила : 8 чаши_Рицар пентакли+Аубедо. Според мен ще се зарадва и ще се получи добре. Би било добро начало за нашите отношения. Според мен ще му бъде приятно и че няма да бъде съвсем сам, когато си дойде. Тук му е малко чуждо вече и знам, че няма да му бъде съвсем комфортно в началото.

Какво е вашето мнение? :)
    • Moon написа:

В. ще се зарадва ли, ако го изненадам на летището? 8 чаши, Рицар пентакли, Аубедо

Малко интро: В. ми е съученик, който не живее в България от много време, рядко си идва. Няма много приятели тук. Напоследък си позатоплихме приятелството и ми хрумна да го изненадам. Принципно не правя такива неща, ама напоследък уж зарязвам старите модели.

Конструкцията ми е интересна. 8 чаши определено е сбогуване с миналото- имахме кофти отношения преди и започнахме на чисто. И двамата сме се променили много, няма смисъл да се държим като в училище, когато прекъснахме връзка. Всъщност с тази изненада искам да покажа, че вече нямам същите възприятия. Бих разделила : 8 чаши_Рицар пентакли+Аубедо. Според мен ще се зарадва и ще се получи добре. Би било добро начало за нашите отношения. Според мен ще му бъде приятно и че няма да бъде съвсем сам, когато си дойде. Тук му е малко чуждо вече и знам, че няма да му бъде съвсем комфортно в началото.

Да ти кажа, 8 чаши има отношение към теб, това е пътя, който ти искаш да извървиш дали към него, или към някаква вътрешна промяна, но е за теб, ще намажеш егото си, все едно си направила доброто си за деня. Но си целеустремена, взела си решението да го направиш. Дали ще се зарадва или не - не знам. Монетата е във въздуха, както беше казала Улф веднъж - не се знае на коя страна ще падне.
      La vie en rose
    • Armid написа:

Moon написа:

В. ще се зарадва ли, ако го изненадам на летището? 8 чаши, Рицар пентакли, Аубедо

Да ти кажа, 8 чаши има отношение към теб, това е пътя, който ти искаш да извървиш дали към него, или към някаква вътрешна промяна, но е за теб, ще намажеш егото си, все едно си направила доброто си за деня. Но си целеустремена, взела си решението да го направиш. Дали ще се зарадва или не - не знам. Монетата е във въздуха, както беше казала Улф веднъж - не се знае на коя страна ще падне.
      Мерси, Армид.
      Да, вървя към промяна, която искам от много време. То е малко борба с моделите, които съм си установила и ме спъват. Ето например в тази ситуация, ще ми се прииска да зарадвам човека, но няма да го реализирам, за да не се сближавам толкова. Искам да спра с това константно мислене. То самият факт, че теглих карти показва, че още го мисля, но вече си излизам от конфортната зона съзнателно.

По-скоро - желанието ми е да зарадвам човека, да го усмихна, колкото и да ми е вътрешното съпротивление към подобен акт. Само дето почнах да мисля дали ще му бъде приятно. Все пак не сме се виждали много отдавна.
    • Moon написа:

По-скоро - желанието ми е да зарадвам човека, да го усмихна, колкото и да ми е вътрешното съпротивление към подобен акт. Само дето почнах да мисля дали ще му бъде приятно. Все пак не сме се виждали много отдавна.
      Зависи от човека на среща (заедно или отделно?) Не знам за вас, аз ще се стъписам.
      Интересен въпрос - как ще реагирате, ако ви посрещнат след полет, без да сте се уговорили?
      Можем да преместим разговора в чата :)
      La vie en rose
    • Какви са намеренията / очакванията на Х. към мен - Умереността, Колелото, 5 меча.

Много тъп казус и ситуация - Х. е брат на човека, който уби баща ми преди години. След повече от 20 години, днес изпаднах в потрес - пратил ми е покана за приятелство в бука. Не знам, дали иска нещо да изясним, не знам изобщо, какви са му намеренията.
      Комбинацията според мен, описва ситуацията - след период на затишие, привиден баланс, има раздвижване по Колелото и предстои 5 меча (може и аз да съм 5 меча в случая). Като някакъв реванш / отмъщение, макар че може да е и просто размяна на гневни реплики.

Ще изясним ли това, което има да изясним - изпадна Императрицата, Колесницата, Крал жезли, 10 чаши. Изглежда, нищо няма да изясним.. Истерично поведение (жезли с чаши), подозирам, че ще стане въпрос и за други хора от семейството (по 10 чаши). Накрая всичко ще се размие и отговор няма да получа.
    • 6 пентакли - Светът - Колелото
      Ей натова му викам - "Тати ще ми купи колело, ама другия път"
      La vie en rose
    • Момичета здравейте, имам молба към вас, много съм притеснена, приятелят ми тръгна вчера от България за Германия да си идва, пътува с още един човек, с кола са -Смарт. Трябваше да са пристигнали, но не са. Телефона му е изключен от вчера 19:30 часа, звъня на човека с него (жена) , телефона и звъни но не вдига. Страх ме е да не се е случило нещо лошо ;(
      Теглих карти, но може би защото съм много притеснена, картите хвърчайа и ги пилеех.

Скарах се с него преди да тръгне ;(
      Ако все пак някоя иска да тегли, ще се радвам.

Защо още не е пристигнал ?
      6 Жезли Паж Пентакли Император

Ок, тръгнал е, но с този Паж и Император, дали не се е случило нещо непредвидено, проблем с власти -по Император?

Има ли проблем по пътя?
      Обърната Глупакът Асо Жезли Луната

Нещо не е ок, да не се е изгубил този човек? (Ползваше телефона за навигация) да е отказал. Луната ме притеснява, защото пак я има на следващия въпрос

Защо му е изключен телефона?
      Крал Пентакли Асо Мечове Луната

Телефона му май е издал багажа. Проблем с телефона, сякаш.

Ще се прибере ли до довечера?
      Изпадна 3 Мечове
      10 Пентакли Справедливост Асо Пентакли
      Мисля, че няма да се прибере до довечера.

Защо пътуващата с него не вдига телефона
      Смърт Влюбените Крал Мечове

Не иска, категорично е решила че няма да ми вдигне.

Станала ли е злополука с моя човек ?
      6 Пентакли 10 Мечове 3 Чаши

Не мисля, че е станало нещо лошо, освен че има някаква трудност, препяъствие, но ще се реши.

Не се задълбочавам много, защото искам да знам дали е добре най -вече. Пък и както казах много ми е притеснено.
      Помагайте ;(

Момичета, чухме се по телефона, значи проблем на границата, държали го доста, защото е без книжка.
      Телефона бил изключен, защото е в роуминг, но сърбия не е членка на европейския съюз и ще му е много скъпо. Сега е в Унгария и няма да стигне тази вечер, но идва насам.
      Сега ще погледна по спокойно на картите.

• Ани, аз ти теглих карти преди да видя редакцията на поста.
      Ще пристигне ли днес - Глупакът, Рицар меча, Обесеният . Точно си помислих, че заради някаква непредвидена глупост по Глупака, няма да може да пристигне.
      Претърпял ли е злополука - 9 чаши, 3 жезли, 6 меча. Ами категорично не по тези карти, но ще има известно забавяне преди да продължи (3 жезли с 6 меча). Да не са му искали пари / подкуп на границата, за да го пуснат - хрумна ми заради 9 чаши?
    • Благодаря Калика <3
      Незнам дали са му искали пари, но е напълно възможно, като разбера ще пиша, а жената която пътува с него, не ми е вдигала, защото имала малко ваучер и в Сърбия докато вдигне ще свършат парите и.
      Благодаря още веднъж <3

П. С. Въпреки голямото ми притеснение, виждам, че картите ми са адекватни, не ме подведоха, не съм им повлияла, това ме радва много.
      Луната е неговото объркване и незнаел как да процедира, какво да прави, каза че бил тотално объркан.
      Проблема с митничарите -Император и голямото им заяждане -Обърната Глупакът.
      Асо Пентакли(трета) показва да, но след забавяне и уреждането на проблема по Справедливост.

Калика виж:
      Станала ли е злополука с моя човек ?
      6 Пентакли 10 Мечове 3 Чаши
      Моята комбинация,
      Тук сякаш картите каьват не не, станала злополука, но 6 Пентакли трябва да даде, за да свършат мъките му 10 Мечове, за фа се оправи положението.
      Така, че и аз мисля, че са му искали, за да се отърве 3 Чаши. Като се прибере ще разбера и пиша.