Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Защо Л ми подари дадено нещо? Получих един неочакван подарък, от човек от който най-малко съм очаквала подобен жест.

9 ЧАШИ ПАЖ ЖЕЗЛИ АСО ЧАШИ

По 9 чаши си мисля, че подаръкът е взет с голямо желание. Обаче по паж жезли си мисля, че е с намерение да получи някаква услуга. Какво мислите?
    • Извършил ли е мъжът Х. дадено злонамерено действие - 5 меча, Рицар жезли, 5 пентакли.
      Какво точно е направил, как е постъпил - 8 меча, Папата, 3 чаши. Взеха да хвърчат обърнати карти - обърнат Обесен, обърната 2 чаши.

Според мен го е извършил - най-вече по първата комбинация, започваща с 5 меча.
      И е гледал бързо да замете следите по Рицар жезли, да се отърве. Не знам.. Объркана съм, не искам да обвиня някой несправедливо.

Намерили са кучето ми отровено - не че не знаех, но надеждата винаги умира последна, а сега надежда няма. Всички в района я обичаха, има само един индивид, мразещ животните тук - онзи, който беше сложил картон и беше затворил едни кучета и котки в изоставената закусвалня. Георги се казва - ако някой реши да тегли свои карти.
    • Не знам дали това е точната тема. Мое близко дете, тийнейджърка, не се справя в училище - безинтересна й е, не учи - поне така твърди. Попитах как ще се развие ситуацията при нея:

8жезли, 2 чаши, Кралица меч

Търси себе си - невротична, може би влюбена, но ситуацията ще се промени и се надявам да се разреши, но се плаша да не се усложни. Липсата на пентакли ми показва липсата на здрава основа. Детето е вятърничаво. Кралица меч ме затруднява. Моля ви за мнение.
    • Х. /мъж/ употребява ли акохол?
      7 меча - Глупакът - 9 чаши
      Мисля, че пие но тайно 7 меча с 9 чаши и това му носи удоволствие. Иска му се да поеме по друг път, но за сега плановете му се проварят, любовта към чашка е по-силна - Глупакът с 9 чаши. 7 меча с Глупакът е като да се измъкнеш тайно от предвидения план ?(
      Човекът и преди е "спирал" да пие алкохол по една или друга причина. Сега е поредния път.
      Малко съм предубедена към подобни казуси и за това моля и за вашето мнение.
      Преди време питах за друг човек дали след определен инцидент продължава са употребява наркотици и там пак имаше 9 чаши
      Та какво мислите вие :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Умишлен ли е палежът? - пита се за изгоряла днес къща. Обитателят й е жив. Има подозрения, че може да е умишлен палеж.

Падат 5 пентакли, Влюбени
      Сила

10 жезли, 3 чаши, 2 жезли

Нямате идея как се вкорави тестето отведнъж, след първите паднали карти.. Изобщо не беше такова.
      Замириса ми на нещо гнило, провлачено от много време.
      Според мен - да. Къщата е подпалена напълно умишлена от човек от рода. Става дума за обичайните неща - завист, материално положение, сравнение. Човекът го е мислил отдавна и в миг го е извършил. Чувствал се е онеправдан. Това е тъжен човек, завистлив.
      Но по-лошото е, че е тъп, както го е мислил отдавна, така импулсивно и тъпанарско го е направил.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ще получа ли отговор от Марсилия ?

Изпада 10 Пентакли, после Обърнат Крал Жезли ми се набута в ръцете.

8 меча - 7 Пентакли - Маг

Още като изпадна 10 Пентакли, помислих, че да... Ще мине обаче бая време по 8 меча и 7 Пентакли, пречки и отсрочки, преди завеяният Крал Жезли да се сети за мен, а може и да си има самият човек проблеми в момента. По Магa мисля че е стопроцентово "да" и при това че отговорът ще бъде положителен, защото този отговор ми дава "карти в ръцете".
      8 меча може и да показва патовата ситуация в която се оказах преди известно време по въпроса, за който питам.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Как ще протече съдебното дело утре за мен?

Смъртта Сърахът- Обърната Висшата Жрица - 7 Чаши /Отлагане

Утре имам дело срещу джоб центъра защото не ми плащаха, социала съди един вид джоб центъра защото не ми плащаха от декември месец пари.

Малко ме затрудняват картите.
      По първата карта личи, че приблема не е от скоро, показва също и страх.
      Обърната Висшата Жрица не я схващам тук.

Но общо взето имам това усещане за картите :
      Че притеснението и страхът ми за утре за делото е плод на въображението ми, вътрешният мир, спокойствие е преобърнат- Обърната Висшата Жрица, поради сценариите, които рисува въображението ми -7 Чаши.
      Т. е. страховете са ми безпочвени, или така да кажа, страшно е в главата ми, а реалността е друга. Мисля, че картите ми казват и показват, че страхът и оритеснението ми са "измислени" от психиката ми.

Как ще се развие делото за мен на 19 април, срещу Хюсеин, който не ми даде кюндигунк (документ, че ме изкарва от работа) от декември 2017 г.

Справедливостта /Съдията - 4 Мечове /съпротивление - Крал Мечове /съпротивление

Заради този човек не ми даваха пари, защото не ми даде този документ, постоянно отлагаше, днес-утре и накрая дори спря да вдига телефоните. Пуснах жалба срещу него и той много се ядоса, защото му създадох голям проблем с Арбейдгърихт или това е съд, който се занимаеа само с работници и работодатели и е много сериозно.

Какви карти само...
      Ок, вижда се че дело ще има и няма да се протаква, ще се реши всичко на едно дело.
      Картите са доста сериозни и категорични, че решение ще се вземе.
      Тази 4 Мечове малко ме притесни в комбинация с тези карти, дали показват -арест или затвор?
      Пък и въпросът ми е как ще се развие за мен?
      Идеи?
    • kolevaani1 написа:

Как ще се развие делото за мен на 19 април, срещу Хюсеин, който не ми даде кюндигунк (документ, че ме изкарва от работа) от декември 2017 г.

Заради този човек не ми даваха пари, защото не ми даде този документ, постоянно отлагаше, днес-утре и накрая дори спря да вдига телефоните. Пуснах жалба срещу него и той много се ядоса, защото му създадох голям проблем с Арбейдгърихт или това е съд, който се занимаеа само с работници и работодатели и е много сериозно.

Какви карти само...
      Ок, вижда се че дело ще има и няма да се протаква, ще се реши всичко на едно дело.
      Тази 4 Мечове малко ме притесни в комбинация с тези карти, дали показват -арест или затвор?
      Теглих и аз за този въпрос - такива карти... Кралица мечове - 10 жезли - 4 меча
      Не го знам този Хюсеин, но най-вероятно ще му забранят нещо във връка с дейността му. Ще трябва да се оттегли.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

kolevaani1 написа:

Какви карти само...
      Теглих и аз за този въпрос - такива карти... Кралица мечове - 10 жезли - 4 мечаНе го знам този Хюсеин, но най-вероятно ще му забранят нещо във връка с дейността му. Ще трябва да се оттегли.
      Благодаря Армид, че ми тегли карти, точно това дело ме притеснява <3
      4 Мечове се повтаря, интересно...
      Но пътят на Кралица Мечове спира, толкова усилия и накрая 4 Мечове. Притеснявам се да не съм аз тази Кралица :/
      На този Хюсеин му е много наакан задника, взема хора уж на работа ги води като миниджоб, това е непълен работен ден, по 2 часа уж работят, а то реално не работят, само по документи се води така. Има и такива, които си работят разбира се. Дейността му е да се карат лекарства в аптеки. И понеже не ми даде този документ, се води пи закон, че работя и трябва да ми плати тези месеци от декември до сега, но понеже съм бременна вече, няма право да ме изкара и от работа. Става много оплетено и сложно.
      Най- малко сега ми трябваше стрес. Опитахме по всякакъв начин до сега да предотвратя да се стигне до дъд, но той си го направи така.
      Ще има напрежение много :/
    • kolevaani1 написа:

Как ще протече съдебното дело утре за мен?

Смъртта Сърахът- Обърната Висшата Жрица - 7 Чаши /Отлагане

Утре имам дело срещу джоб центъра защото не ми плащаха, социала съди един вид джоб центъра защото не ми плащаха от декември месец пари.

Малко ме затрудняват картите.
      По първата карта личи, че приблема не е от скоро, показва също и страх.
      Обърната Висшата Жрица не я схващам тук.

Но общо взето имам това усещане за картите :
      Че притеснението и страхът ми за утре за делото е плод на въображението ми, вътрешният мир, спокойствие е преобърнат- Обърната Висшата Жрица, поради сценариите, които рисува въображението ми -7 Чаши.
      Т. е. страховете са ми безпочвени, или така да кажа, страшно е в главата ми, а реалността е друга. Мисля, че картите ми казват и показват, че страхът и оритеснението ми са "измислени" от психиката ми.

Какви карти само...
      Идеи?
      Момичета, днешното дело мина. В моя полза, ще ми изплатят пари от февруари до юли месец.
      Притеснявам се за утре.
    • Свърши и това дело. Всичко вървеше ок, съдията каза, че понеже не ми е издал документ, че ме изкарва от работа декември месец се водя още на работа по документи, но реално не работя. И ще ми дадат документ, че излизам май месец от работа, което ми беше изгодно на мен така правя 8 месеца работа само при единия работодател, и щях да взема повече пари за майчинство, нооооо..., за да не прави възражение джобцентрума, тези които ще ми плащат, написаки че края на декември излизам от работа. Това не го бях разбрала. И в крайна сметка, получих документа, но изгубих 5 месеца работа, която реално не съм работила, но ги има по документи. Адвоката също не ми каза, предпочитах 5-те месеца работа да ми се зачете, от колкото да взема парите за 4 месеца.
      Иначе, да получих документа, за който пуснах жалба.
      Но можеше да е по добре за мен, да ме беше питал адвоката, кое предчочитам.
    • 8 пентакли... :)
      Направо си е криво-ляво, ето ти го и Паж меча, липсата на информация.

Но поне нямаш някакви по-сериозни проблеми. Ще преживееш и това.

Говоря за комбинация:
      Отшелник, Свят, 8 пентакли

Изпаднали Паж меча със Звезда
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • kolevaani1 написа:

Свърши и това дело. Всичко вървеше ок, съдията каза, че понеже не ми е издал документ, че ме изкарва от работа декември месец се водя още на работа по документи, но реално не работя. И ще ми дадат документ, че излизам май месец от работа, което ми беше изгодно на мен така правя 8 месеца работа само при единия работодател, и щях да взема повече пари за майчинство, нооооо..., за да не прави възражение джобцентрума, тези които ще ми плащат, написаки че края на декември излизам от работа. Това не го бях разбрала. И в крайна сметка, получих документа, но изгубих 5 месеца работа, която реално не съм работила, но ги има по документи. Адвоката също не ми каза, предпочитах 5-те месеца работа да ми се зачете, от колкото да взема парите за 4 месеца.
      Иначе, да получих документа, за който пуснах жалба.
      Но можеше да е по добре за мен, да ме беше питал адвоката, кое предчочитам.
      Всъщност, една важна поправка! Оказа се, че съдията е взел най -правилното решение за мен!
      Аз съм се подвела, че уж ще ми се зачетат още 5 месеца стаж, но реално няма, защото то се води миниджоб 2 часа на ден, а не фултайм. И реално нищо нямаше да спечеля, а щях да изгубя и парите, които не ми се платили до сега.
      Така Че , най -правилното и в моя полза решение е взел съдията.

Това беше комбинацията:

[b]Как ще се развие делото за мен на 19 април, срещу Хюсеин, който не ми даде кюндигунк (документ, че ме изкарва от работа) от декември 2017 г.

Справедливостта /Съдията - 4 Мечове /съпротивление - Крал Мечове /съпротивление [/b]

Ако исках можех да остана на работа, защото няма право да ме изкарва от работа, но не исках стреса да му гледам мутрата всеки ден.

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Имам една подредба, която не я разбирам - Питах дали ще приемат една наша оферта и картите са -

3 ЖЕЗЪЛА - КРАЛ ЖЕЗЪЛ - О 8 ПЕНТАКЪЛА

Оплождане - Оплождане на Духа - Приземяване

Първите две дават много силна заявка за Да, ще я приемат, но последната предполага да не работим по нея, тъй като е обърнато проявление на 8-те Пентакъла, т.е. блокиране на работата... поне така го възприемах досега...

Обаче хората се съгласиха и започнахме организация и работа на терен.

Защо тази 8 Пентакъла ми излезе тогава обърната??? Питах защо е обърната - 6 Чаши + Умереност... защото нещата ще се случат спокойно? И вече не става въпрос за учене и развиване на умения, а вече си ги имаме и просто ще ги приложим???

До какво водят обърнатите 8 Пентакъла - О Кралица Меч + 8 Чаши.... тази Кралица се чудя дали не е съпругата на клиента... или пък тъй като обикновено аз организирам работите на терен, може да ме показва мен... но това е супер лесен обект и няма кой знае колко работа по него.... 8 Чаши ако я гледам като изява на осмицата в сферата на водата, би могла да е за спокойно изживяване на работата, вместо да е стресово като всяка оранизация на много хора и материал наведнъж... т.е. не гледам обикновеното значение за напускане на нездравословна емоционална среда, а напротив - правилно емоционално отношение - вече отработено и научено.

Но от друга страна, може ли 8 Чаши да покаже, че тази Кралица Меч от нерешителна и почти некомпетентна!??? вече знае как да отработва емоциите си по правилен начин??? Само дето ако това съм аз... просто няма начин да съм толкова зле, тъй като съм организирала къде по-големи и сложни обекти и то с удоволствие... т.е. или обърнатите не са толкова блокирани, колкото винаги съм ги смятала, или имам сериозен проблем в разбирането на картите... и съотнасянето към кой и към какво точно се отнасят...
    • Какво изпитва жена към мен?

Дяволът /Змията - Асо Пентакли /Аубедо - Отшелникът / Старецът от планината

:D
      Ах тази женска злоба <X
      Първите две карти са ми интересни като послание и значение, някой има ли в практиката тези две карти като комбинация?
      Тук Аубедо на втора позиция, като защита ли е за мен, протекция, от Змията?
      Знам, че жената ме мраьи, до граница да ме убие чак.
      Виждам, че иска да ми навреди, това ми лъха от картите, но Асо Пентакли, сякаш е щит тук и я отдалечава от мен -
      Отшелникът.
      Мнения?
    • kolevaani1 написа:

Какво изпитва жена към мен?

Дяволът /Змията - Асо Пентакли /Аубедо - Отшелникът / Старецът от планината

:D
      Ах тази женска злоба <X
      Първите две карти са ми интересни като послание и значение, някой има ли в практиката тези две карти като комбинация?
      Тук Аубедо на втора позиция, като защита ли е за мен, протекция, от Змията?
      Знам, че жената ме мраьи, до граница да ме убие чак.
      Виждам, че иска да ми навреди, това ми лъха от картите, но Асо Пентакли, сякаш е щит тук и я отдалечава от мен -
      Отшелникът.
      Мнения?
      На мен ми изглежда като да се откаже съвсем скоро от дяволските си намерения. Ще види накрая лицето си в ас пентакли, ще се огледа и ще разбере грозната истина... и като отшелник ще тръгне по пътя си.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Ще си оправим ли отношенията?

4 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Ще се радвам да кажете и вие как виждате тези комбинации!
    • LaVerite написа:

Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Ще си оправим ли отношенията?

4 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Ще се радвам да кажете и вие как виждате тези комбинации!
      Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.

По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Аз не мисля, че ще има сдобряване. Поне не скоро.