Важна тема Таро Конструкции VII

• Ново

LaVerite написа:

Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Ще си оправим ли отношенията?

4 ПЕНТАКЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ 5 ЧАШИ

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Ще се радвам да кажете и вие как виждате тези комбинации!
      Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.

По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Аз не мисля, че ще има сдобряване. Поне не скоро.
    • Ново

Moon написа:

LaVerite написа:

Момичета, и аз се подреждам тук с един въпрос. Днес се скарах с една позната, много ми е криво, едно такова тягостно. А тя е инат, упорито магаре.

Тази 5 чаши на трета позиция много ме притесниха. Като преобразуване са ми, добрата и стабилна комуникация по 4 пентакли+паж жезли ще се преобразува и промени.

Тя ще направи ли опит да се свърже с мен до 1 седмица? ( защото аз не искам да правя първата крачка, не смятам че е моя вината)

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Тук според мен картите показват моите напразни и големи очаквания по светът и 9 чаши. Много и е високо егото, за да го направи по 5 жезли.

Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.
      По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Благодаря ти, Moon! На мен обаче ми е адски криво и въпреки че не искам, утре ще я потърся за да се изясним. Не мога да се примиря с тези ужасни 5 Чаши.
    • Ново

LaVerite написа:

Moon написа:

LaVerite написа:

СВЕТЪТ 9 ЧАШИ 5 ЖЕЗЛИ

Аз малко по друг начин виждам нещата. Това, което се е случило между вас за съжаление ще остави горчив вкус и за двете ви и то за доста дълго време. 5 чаши са непреходни, мъчителни и стагниращи за отношения. Когато и да съм изтегляла тази карта, особено на трета по такива въпроси, ситуацията е стояла наболяла, но неразрешена.По втората комбинация с 9 чаши на втора...Няма нищо активно в нея.

Благодаря ти, Moon! На мен обаче ми е адски криво и въпреки че не искам, утре ще я потърся за да се изясним. Не мога да се примиря с тези ужасни 5 Чаши.
      Пиши после какво е станало. :)
    • Ново

Ще си подновите комуникацията заради Паж жезли, но въпреки всичко на теб ще ти остане емоцията от 5 чаши, защото смяташ, че си права. И най-вече защото заради това, че ти е криво си готова да преглътнеш обидата.
      По 4 пентакли тя обаче си държи на своето.

9 чаши временно може и да закрепи "приятелството", обаче по 5 жезли пак има дисбаланс във вашите мнения.

Два остри камъка брашно не мелят :/

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Загубих си картата за спорт днес, теглих карти днеска:

У нас ли е? Крал жезли - об 10 меча - 2 меча
      Очевидно не е у нас, Рокси ме светна и каза, че е на вход някъде сигурно, заради 2-та меча, а аз се досетих за басейна заради водата зад жената на картинката.
      Буквално съм зарязала картата като с вързани очи и зад мен остава водата. об 10 меча... изморена съм била, кралят не ми е съвсем ясен защо е тук.

В лобито на басейна ли е? 9 жезли – об паж меч –ас чаши

Като звъннах така и се оказа, ас чаши ме насочи натам, обърнатия Паж меч ме наведе на мисълта, че нещо се е объркало докато съм се приготвяла или съм забравила да си взема картатата от момичето).

Ще си я получа ли? Об риц жезли – об ВЖ – 6 меча

Предполагам, че ще си я получа, защото е там, но не знам дали ще успея да свърша тази работа утре, така ми се чини заради об Рицар жезли и Висша жрица :/

При друг въпрос за получаване на нещо, което мислех, че е изгубено се е падала комбинацията от 2 меча - 6 жезли - 6 чаши, мислехме че е изгубено, но просто се забави доста. За жалост вече нямаше потребност, та затова са накрая тия 6 чаши.

Таро е много буквално за таива въпроси!

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Sha написа:

Имам една подредба, която не я разбирам - Питах дали ще приемат една наша оферта и картите са -

3 ЖЕЗЪЛА - КРАЛ ЖЕЗЪЛ - О 8 ПЕНТАКЪЛА

Оплождане - Оплождане на Духа - Приземяване

Първите две дават много силна заявка за Да, ще я приемат, но последната предполага да не работим по нея, тъй като е обърнато проявление на 8-те Пентакъла, т.е. блокиране на работата... поне така го възприемах досега...

Обаче хората се съгласиха и започнахме организация и работа на терен.

Защо тази 8 Пентакъла ми излезе тогава обърната???
      Аз съм с още една неразбираема комбинация - Питахме дали да заведем малкия на кастинг и първата не я помня, но средната бе 6 Меча, което си е твърдо Да, обаче последната бе Обърнат Паж Пентакъл!!!

Реших, че си струва, макар че няма да го повикат, но се оказа, че е одобрен и всъщност отиде на снимките.
      По принцип той не обича много много да ходи на снимки, но този път беше съгласен и отиде с готовност.
      Та изобщо не хващам, какво има предвид обърнатия паж тук!