Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Ще станат ли близки приятелки две жени една с друга?

8 ЖЕЗЛИ МАГ 5 ЖЕЗЛИ

Само да каже, че няма никаква конкуренция между двете, затова 5 жезли едва ли говори за нещо подобно.

Мисля си, че отговорът е по скоро не. Магът и 5 жезли е някой, който следва само собствените си интереси, а за едно приятелство човек трябва да се интересува и от другите.

Вие как виждате тези карти?
      Отношенията им от скоро са поели в нова посока - сближаван - и се полагат усилия това да се случи. Едната със сигурност знае и как да го направи.
      5 жезли тук казва,че някой полага усилие нещо да се случи и нещото е за добро.
      Попитай как ще се развият отношеншята им, какво мисли едната за другата и ще добиеш по-ясна представа за ситуацията.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

LaVerite написа:

Ще станат ли близки приятелки две жени една с друга?

8 ЖЕЗЛИ МАГ 5 ЖЕЗЛИ

Само да каже, че няма никаква конкуренция между двете, затова 5 жезли едва ли говори за нещо подобно.

Мисля си, че отговорът е по скоро не. Магът и 5 жезли е някой, който следва само собствените си интереси, а за едно приятелство човек трябва да се интересува и от другите.

Вие как виждате тези карти?
      Отношенията им от скоро са поели в нова посока - сближаван - и се полагат усилия това да се случи. Едната със сигурност знае и как да го направи.5 жезли тук казва,че някой полага усилие нещо да се случи и нещото е за добро.
      Попитай как ще се развият отношеншята им, какво мисли едната за другата и ще добиеш по-ясна представа за ситуацията.
      Може и на пръв поглед да са приятелки, но по Маг с 5 жезли смятам, че едната неминуемо иска да има облага. Смята, че приятелствто й носи нещо и бая бърза по 8 жезли да задвижи нещата. Магът в никой случай не го виждам като карта на добрите приятелски отношения, а като карта на човек, който има заден план.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ново

Какво се случи с Виктор(познат, който се изтри от лицето на земята)? Силата, Страшният съд, 3 меча

Тези карти ми приличат на голям провал. Грешната преценка за себе си и възможностите (Силата) са довели до Страшния съд, където всички непоети отговорности и невзети навреме решения се сгромолясват в 3 меча. Човекът не само не се е преборил със себе си, ами е загубил и други битки. Един добре поднесен Страшен съд може да донесе и много позитиви, но в този случай не ми се вярва заради 3 меча. Доста неприятни истини трябва да приеме и да се изправи пред грешките си. Според мен периодът по Силата е продължил доста дълго време, затова и Страшният съд е дошъл изневиделица като че ли. Дошло е време за равносметка.

Комбинацията ми е интересна, имам чувството, че нещо не съм догледала. Ще се радвам да обсъдим.
    • Ново

curi0us написа:

Човекът жив ли е?

Извинявай, че питам така, но не съм сигурна как да приема - "се затри от лицето на земята"
      Жив е, доколкото знам. Просто никой от познатите не знае нищо за него, не съм имала контакт с него от месеци, както и други хора. В социалните мрежи също не е особено активен. Последно имаше някакви неприятности от лично естество, но не знам подробности.
    • Ново

Moon написа:

Какво се случи с Виктор(познат, който се изтри от лицето на земята)? Силата, Страшният съд, 3 меча

Тези карти ми приличат на голям провал. Грешната преценка за себе си и възможностите (Силата) са довели до Страшния съд, където всички непоети отговорности и невзети навреме решения се сгромолясват в 3 меча. Човекът не само не се е преборил със себе си, ами е загубил и други битки. Един добре поднесен Страшен съд може да донесе и много позитиви, но в този случай не ми се вярва заради 3 меча. Доста неприятни истини трябва да приеме и да се изправи пред грешките си. Според мен периодът по Силата е продължил доста дълго време, затова и Страшният съд е дошъл изневиделица като че ли. Дошло е време за равносметка.

Комбинацията ми е интересна, имам чувството, че нещо не съм догледала. Ще се радвам да обсъдим.
      Предпочел е да се покрие и се чуди кво да прави или да не прави.
      Само, че така или иначе, скоро ще се появи, ама пак ще сгреши. Неговата ситуация е малко патова ситуация.

От тази конструкция имаме два ограждащи големи аркана - Силата и Страшният съд, а 3 меча отива по средата като единствена активна ключова карта. Класическа комбинация с 2 ГА.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.