Важна тема Таро Конструкции VII

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Сърди ли се жената ? Тези карти ги изтеглих преди 3 дни.

Обесен+ 6 меча + Паж жезли

Мисля, че за момента е била обидена и ядосана, изпитвала е яд (меч и жезли). А и не е знаела как да го покаже, по обесения.

Какви ще са им взаимоотношенията до края на годната?

Кралица меч + Кралица жезли + Крал меч

Кралица меч преминава в Кралица жезли, може би доброто общуване и комуникация отново ще се завърнат във взаимоотношенията им. Ще има определено изясняване на личните им взаимоотношения или по-скоро на някакви недоразумения помежду им, по крал меч. Или може би ще си кажат истината по доста груб начин?
      Не мисля, че се сърди, напротив, погледнала е нещата от друг ъгъл. Смятам, че тя е много реалистично настроена и приема критиката сравнително добре.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Ще се осъществи ли реално Брекзит през 2019?
      2 чаши обърнати - Паж пентакли - 5 пентакли обърнати

2 чаши прави/обърнати са ми малко като "въпроса е безсмислен", но да разсъждаваме на геополитическо ниво. Моментът на избора е вече минал, но сякаш от него нищо не е зависело, липсвала е трезва преценка. И понеже 2 чаши е нестабилна като начало, мисля, че има какво още да видим. Но сякаш връщане назад няма, може и да е имало възможност за спиране на процеса, но вече всяка от страните е в състояние на невъзможност да обърне палачинката.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Ще се осъществи ли реално Брекзит през 2019?
      2 чаши обърнати - Паж пентакли - 5 пентакли обърнати

2 чаши прави/обърнати са ми малко като "въпроса е безсмислен", но да разсъждаваме на геополитическо ниво. Моментът на избора е вече минал, но сякаш от него нищо не е зависело, липсвала е трезва преценка. И понеже 2 чаши е нестабилна като начало, мисля, че има какво още да видим. Но сякаш връщане назад няма, може и да е имало възможност за спиране на процеса, но вече всяка от страните е в състояние на невъзможност да обърне палачинката.
      Както се казва, няма шанс да не се състои Брекзит.
      Може 2 чаши да е отвеяна карта, но конструкцията завършва с една тежка об. 5 пентакли. Която от своя страна е атрибутивна на Паж пентакли, туу лейт фор лов (Деф Лепард, албумът "Пиромания") :D
    • Ceca написа:

А как реши,че Папата е някаква жена?
      Просто мисля, че е някакъв лош съветник и "духовен" водач. А, че е жена може би страховете ми натам ме водят. Точно защото не съм грам обективна, когато тегля на себе си, споделих с вас картите.
    • ljubavi написа:

Ceca написа:

А как реши,че Папата е някаква жена?
      Просто мисля, че е някакъв лош съветник и "духовен" водач. А, че е жена може би страховете ми натам ме водят. Точно защото не съм грам обективна, когато тегля на себе си, споделих с вас картите.
      Няма друга жена, споко. Промени си малко отношението и нещата ще са по-добре. Ревността е лош съветник, особено когато е неоснователна.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

Ceca написа:

Няма друга жена, споко. Промени си малко отношението и нещата ще са по-добре. Ревността е лош съветник, особено когато е неоснователна.
      Благодаря ти.

• Пускам ви 3 комбинации, свързани с общ въпрос:

3 меча, Крал чаши, Кралица чаши
      Крал чаши, 10 чаши, 3 чаши (изпаднал Ас пентакли)
      2 жезли, Звездата, Крал чаши

Какво виждате вие?
    • Здравейте дами
      Поствам една комбинация, който желае, нека тълкува. Аз ще пиша после, защото съм наясно с положението, така да кажа.
      Интересна ми стана, заради Звездата на първа позиция и 6 Пентакли на трета.
      Въпросът се отнася за мен.
      05.11.18 / 01:20 часа

Ще получи ли А. пари в сметката си до 1 седмица?

Звездата - Крал Чаши - 6 Пентакли

Какво мислите?
    • kolevaani1 написа:

Здравейте дами
      Поствам една комбинация, който желае, нека тълкува. Аз ще пиша после, защото съм наясно с положението, така да кажа.

Какво мислите?
      Здравей, дамо :)

Имаш уникални карти, най-накрая в този живот Звездата да бъде вестител на Добро, на Чудо. И 6 пентакли да е атрибуция на Една падаща звезда - да улови нейния полет от Небето до Земята, без да се превръща тя нито в Обесеният, нито в изстрадана мечта, като Ас пентакли.
      Или отлагано избавление като Страшният съд.

А да бъде Чудо навреме.

Да ти се сгрее душата, да не мислиш за проблемите, да се отдадеш само и просто на Радостта. Да бъдеш щастлив.

Да си отдъхнеш. Да обичаш и да дадеш обич.
      Просто да се усмихнеш.

<3
    • Mona написа:

kolevaani1 написа:

Здравейте дами

Какво мислите?
      Имаш уникални карти, най-накрая в този живот Звездата да бъде вестител на Добро, на Чудо. И 6 пентакли да е атрибуция на Една падаща звезда - да улови нейния полет от Небето до Земята, без да се превръща тя нито в Обесеният, нито в изстрадана мечта, като Ас пентакли.

А да бъде Чудо навреме.

Да ти се сгрее душата, да не мислиш за проблемите, да се отдадеш само и просто на Радостта. Да бъдеш щастлив.

Просто да се усмихнеш.

<3
      Пропуснах ключовата роля на краля, но той е само медиатор, визирам Кралят рибар. Но това си го знаете :)
    • Kalika написа:

Ани, аз мисля, че парите са получени по 6 пентакли, но след забавяне. Имало е бавене, но парите са дошли в точния момент.
      Танче, права си, парите са получени, зададох въпроса на 05.11.18 в 1:20 часа (нарочно написах датата и часа) и на сутринта на 05.11.18 в 09:00 като погледнах сметката си през телефона видях, че вече имам хубава сума в сметката. Бях толкова удивена и щастлива разбира се.
      Не съм очаквала специално тези пари и да са ме забавяли, просто имах нужда от пари, без значение от къде ще ми преведат, в смисъл не са ме бавили, да знам, че тези имат да ми плащат, а да не го правят. Но, да имах още същия ден на сутринта преведени пари в сметката си. :pari:
    • Mona написа:

kolevaani1 написа:

Здравейте дами

Какво мислите?

А да бъде Чудо навреме.

Просто да се усмихнеш.

<3
      Да Мона, точно на време и е като чудо! Така ми олекна на душата, зарадвах се, тревожността ми се изпари, избегнах проблеми, както казваш наистина си отдъхнах. И грейна такава усмивка на лицето ми ^^ <3
      Описала си го прекрасно, усетила си го...
    • Дами, ето още една комбинация, която ми беше направила впечатление, заради 2-ра и 3-та карти.
      Въпросът е от юли месец и резултатът е известен.

6.07.18 петък
      Как ще се развие ситуацията, проблема с жена до 1 седмица за място да отседне, стая?

Смъртта - Обърната 2 Жезли - Асо Пентакли

Как мислите, намерено ли е било място или не да отседне жената. Беше в трудно положение. Не беше останала на улицата без покрив, но там където беше, беше изключително неудобно и трябваше да напусне.
      Вие сте :thumbup:
    • kolevaani1 написа:

Дами, ето още една комбинация, която ми беше направила впечатление, заради 2-ра и 3-та карти.
      Въпросът е от юли месец и резултатът е известен.

6.07.18 петък
      Как ще се развие ситуацията, проблема с жена до 1 седмица за място да отседне, стая?

Смъртта - Обърната 2 Жезли - Асо Пентакли

Как мислите, намерено ли е било място или не да отседне жената. Беше в трудно положение. Не беше останала на улицата без покрив, но там където беше, беше изключително неудобно и трябваше да напусне.
      Вие сте :thumbup:
      Аз мисля, че място е било намерено :) 2 жезли обърната + Ас Пентакли, няма как да не е. И не само това, изобщо мисля че за жената нещата ще потръгнат изцяло до известен период.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Да, Рокси :thumbup:
      Права си, картите отново са за мен.
      Тогава бях при един дърт немец на квартира и той искаше да освободим стаята /квартирата. Само, че не намирахме друга квартира, а и моя заминаваше за България тогава. Оставах сама и изобщо не ми се стоеше там, едно че беше страшно неудобно, трябваше да се местя в хола и да спя на един диван, а и беше страшна мизерия. Плачеше ми се. Изведнъж, най - неочаквано един приятел (уж) на моя предложи да отида в апартамента им да отседна. Цял апартамент само за мен :thumbsup:
      Отделно след това вече ми се развиха нещата, сякаш всичко беше нагласено. Документация, квартира, всичко се разреши като по чудо!
    • Супер Ани ! Все така да е и занапред :thumbup: <3 !
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Какви взаимоотношения ще имат А и Л до края на годината?

6 ЧАШИ ЛУНА КУЛА

Тук ми се струва, че някаква ситуация от миналото отново ще се повтори. Трудна комуникация, може би ще се стигне и до скандал. Едно разрушително поведение, но може би ще е за добро?

Какви взаимоотношения ще имат У и А до края на годината? В момента се познават само по физиономия, работят в една фирма.

УМЕРЕНОСТ ГЛУПАК КРАЛ ЖЕЗЛИ

Възможно ли е тук, взаимоотношенията на двамата души да поеме нова посока по глупака, но всичко да бъде само в професионален план. Да ги свързва само работохолизма (крал жезли).
    • Ново

Здравейте :)
      Питам за мнението/какво мисли/ един мъж за друг. Познават се одавна, помагали са си, имат бизнеси в една и съща сфера, даже по-младият М. и в момента продължава да помага на Е. Та:

Какво мисли М. за Е.?
      Рицар жезли, 8 чаши, Маг

М. мисли, че Е. си е променил отношението спрямо него, изоставил го е като приятел, не са вече толкова близки, но тепърва тези отношения ще се изясняват и мисля, че М. ще поиска изясняване на ситуацията

Какво мисли Е. за М.?
      4 чаши, 7 жезли, Паж жезли

Ами на Е. не му се общува с М., нещо не е станало така както е очаквал, но е сигурен, че той е бил прав. Възприема го като млад човек, който тепърва има да се развива

Какво мислите?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.